Artykuły do tagu: ODA

We wtorek i środę nie będzie wody!
Uwaga piotrkowianie! We wtorek i w środę (21 i 22 listopada) nie będzie wody.
03.11.2017 22:34
Zaduszki w ODA
Interwencję Zaduszną już po raz 18. zorganizował Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie. Oprócz wspomnień o zmarłych artystach na przybyłych czekał koncert muzyki klasycznej w wykonaniu przedstawicielek Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego.
Refleksja nad czasem i przemijaniem - „Pierwsza linia” w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy „Pierwsza linia”, której autorami są: Agata Czeremuszkin, Andrzej Hoffman, Anna Sieradzka, Artur Chrzanowski, Bartek Jarmoliński, Hanna Ilczyszyn, Hieronim Szczur, Julia Kurek, Mariusz „Marchewa” Marchlewicz, Paweł Łyjak, Piotr Kotlicki, Tomek Komorowski, Zbigniew Nowicki.
Stan ostrzegawczy na Pilicy przekroczony [AKTUALIZACJA]
Podniósł się poziom wody w Pilicy - przekroczono już stan ostrzegawczy, czyli 230 centymetrów.
Będą oddawać krew w ZSP 2
Honorowa akcja oddawania krwi odbędzie się już w najbliższy poniedziałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Piotrkowie.
ODA zaprasza na Interwencję Zaduszną
Ośrodek Działań Artystycznych i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Piotrkowie zapraszają na XVIII Interwencję Zaduszną - 3 listopada, godz. 18.00, ul. Sieradzka 8.
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki. Gościem będzie Agnieszka Ilinicz-Kiełkiewicz, a temat spotkania to "Między kreacją a edukacją".
X Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Wnioski i perspektywy
Rekordowa liczba ponad 3000 zarejestrowanych uczestników, przeszło 30 debat i dyskusji,
2 sesje plenarne, przedsiębiorcy z regionu nagrodzeni w konkursie „Mocni w Biznesie”
w 6 kategoriach, a to wszystko w ciągu 2 dni, z udziałem ponad 100 ekspertów – naukowców, przedsiębiorców, dziennikarzy oraz przedstawicieli instytucji z otoczenia biznesu.
Zamykają stacjonarne punkty krwiodawstwa. Co z Piotrkowem?
W latach 2006-2016 działalność zakończyło 51 takich ośrodków. W województwie łódzkim w 2012 zamknięto na przykład punkt w Łęczycy. Problem nagłaśnia środowa "Rzeczpospolita". Coraz większą popularnością cieszą się mobilne punkty pobrań w specjalnych, podstawionych autobusach.
18.10.2017 12:38
Uwaga, dobry film!
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Koneser”. Film włoskiego reżysera Giuseppe Tornatore będzie można obejrzeć 19 października o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc