Artykuły do tagu: ODA

Aleksandr Maceradi zaśpiewał w Piotrkowie
W sobotę, 16 września, w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się ostatni z koncertów z cyklu „Koncerty na Trakcie”. Przed piotrkowską publicznością z recitalem rosyjskich romansów i pieśni wystąpił Aleksandr Maceradi. Nie zabrakło również utworów Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego.
„Wnuczkowie” wciąż niebezpieczni
Choć wnuczek numer 1 został aresztowany (chodzi o Arkadiusza Ł., któremu przypisuje się opracowanie metody), oszuści w całej Polsce są nadal aktywni. Również w Piotrkowie. Przed kilkoma dniami doszło w Piotrkowie do trzech prób wyłudzenia pieniędzy od starszych osób. Oczywiście metodą „na wnuczka”.
Europejska debata gospodarcza
Przed nami jubileuszowa edycja Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2017, czyli 2 dni spotkań, 31 branżowych paneli tematycznych, 100 osobistości ze świata biznesu i polityki, ok. 3000 gości. 16 – 17 października region łódzki po raz 10 będzie gospodarzem europejskiej debaty gospodarczej.
Poplenerowa wystawa do oglądania w hotelu
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej II Plener Miast Partnerskich.
Dwie wystawy w ODA. W piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaże wystaw: Moniki Izabeli Kostrzewy "Dialogi" i Aleksandry Wereszki „Sublimacja form”. 8 września o godz. 19.00, galeria ODA, ul. Sieradzka 8.

Wystawy będą czynne do 1 października.
Wernisaż wystawy
Dziś o godz. 19.00 w galerii ODA, ul. Dąbrowskiego 5 wernisaż wystawy piotrkowianina Piotra Kotlickiego pt. "Barbarzyńcy".
Wędkarski konkurs na zakończenie wakacji
Z okazji kończących się wakacji i nieuchronnie zbliżającego się początku roku szkolnego Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zaprosiło dzieci i młodzież na konkurs wędkarski.
Próba wydobycia się z mroku. ODA zaprasza na wystawę
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”. Wernisaż wystawy Piotra Kotlickiego „Barbarians” odbędzie się 1 września o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
Chcą rozwiązać Regionalną Izbę Gospodarczą?
Z Regionalną Izbą Gospodarczą nie łatwo się skontaktować. Telefonicznie się nie udało, drogą mailowa również nie. Byli członkowie mówią, że RIG-u właściwie już nie ma. Czy rzeczywiście Izba, która w przyszłym roku obchodziłaby swoje 30-lecie, jest w Piotrkowie Trybunalskim już niepotrzebna?
Piotrkowskie Biennale Sztuki i spotkanie z artystami
Do niedzieli, 27 sierpnia br. w galeriach Ośrodka Działań Artystycznych trwa wystawa najlepszych prac zgłoszonych do ogólnopolskiego konkursu IV Piotrkowskie Biennale Sztuki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc