Artykuły do tagu: ODA

Zespół „Przygoda” uhonorowany Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Zespół „Przygoda p.l” został odznaczony Srebrnym Medalem za Zasługi dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Medal członkiniom zespołu wręczył wiceprezydent Andrzej Kacperek podczas jubileuszowego koncertu „Przygody”, który odbył się w piątek, 24 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury. W tym roku przypada 5. rocznica reaktywowania dawnej piotrkowskiej grupy harcerskiej, która w latach 60. i 70. była przyrównywana do słynnej „Gawędy”.
Warsztaty „Śladami Andy Warhola”
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.
Wspomnienie o Januszu Dybkowskim
„Janusz Kazimierz Dybkowski. Potret niepokorny” to tytuł książki autorstwa Marka Gajdy. W niedzielę w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbyło się spotkanie z autorem, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.
Wojewoda odwiedził Bełchatów
W najbliższym czasie rząd ma przyjąć ustawę w sprawie sieci szpitali. Zmiany mają zapewnić lepszy dostęp do świadczeń medycznych oraz poprawić jakość tych usług. W związku z nową ustawą bełchatowski szpital odwiedził Karol Młynarczyk, wicewojewoda łódzki, który wraz ze starostą bełchatowskim oraz dyrekcją szpitala poznał stan poszczególnych oddziałów - podaje serwis internetowy powiatu bełchatowskiego.
ZUS przeszkoli przedsiębiorców
Rozpoczynasz działalność gospodarczą? Poznaj obowiązki płatnika składek. Piotrkowski inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie skierowane do przedsiębiorców.
Mieszkańcy nie chcą chlewni
Mieszkańcy Wolborza sprzeciwiają się budowie chlewni. Jak wynika z doniesień medialnych, potencjalnym inwestorem jest członek rodziny Andrzeja Jarosa, burmistrza Wolborza.
Malarstwo Justyny Radziej w galerii ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Justyna Radziej „Malarstwo”. Wernisaż odbędzie się 3 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Będzie wsparcie dla służb naszego regionu?
Czwartkowy karambol uświadomił władzom centralnym, że autostrada A1 a także S8 czy DK 12 to jedne z najważniejszych dróg w Polsce. Niestety często się zdarza, że dochodzi na nich do wypadków. Dlatego służby, które funkcjonują na danym terenie powinny uzyskać wsparcie z budżetu centralnego. Czy władze regionu „wykorzystają” karambol do pozyskania odpowiedniego sprzętu z MSWiA?
ZUS skontroluje tylko tam, gdzie ryzyko
Zmieniły się zasady przeprowadzania kontroli przeprowadzanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych – od początku tego roku, w związku ze zmianą przepisów, sprawdzane mają być te podmioty gospodarcze, u których istnieje największe ryzyko wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości. Oznacza to koniec kontrolowania przedsiębiorców wybranych "na ślepo".
By zostać najlepszym na świecie perkusistą
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Whiplash” z genialną z rolą J. K. Simmonsa. Wstęp na seans, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 19.00 przy Dąbrowskiego 5, jest wolny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc