Artykuły do tagu: Czarnocin

Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Przebudowano 6 km drogi powiatowej
Oficjalnie otwarty został ponad 6 kilometrowy odcinek drogi powiatowej Bukowiec – Brójce – Dalków – Czarnocin – Biskupia Wola. Realizacja inwestycji kosztowała prawie 3 mln 700 tysięcy złotych z czego 1,6 mln pochodziło ze środków unijnych.
Wypadek w Czarnocinie, kierująca w ciężkim stanie
24-latka trafiła do szpitala w ciężkim stanie po wypadku, do którego doszło w niedzielę w Czarnocinie.
Wypadek w Czarnocinie. Daewoo wylądowało w rowie
Dwie osoby przewieziono do szpitala po wypadku w Czarnocinie.
Dożynki w Czarnocinie [FOTO]
Rolnicy z Czarnocina świętowali w niedzielę dożynki gminno-parafialne. Był tradycyjny korowód, dożynkowy wieniec i stoiska kół gospodyń wiejskich.
Nawałnica w powiecie. Gdzie ucierpieli najbardziej?
Nikomu nic się nie stało. Ucierpiały za to budynki, zarówno mieszkalne, jak i gospodarcze w gminach Grabica, Czarnocin, Moszczenica. Trwa liczenie strat po porannej nawałnicy. Na miejscu pracują strażacy, którzy zabezpieczają budynki.
Pozrywało dachy, połamało drzewa...
Zerwane dachy, połamane drzewa, pozrywane linie energetyczne, zablokowane drogi - to bilans strat po porannej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem i regionem. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń.
Kilka tysięcy świń w centrum wsi? Mieszkańcy Zamościa protestują
Ich wieś miała stać turystyką, miała być cisza, miał być spokój i wypoczynek nad Zalewem. Tymczasem w centrum niewielkiej wsi w gminie Czarnocin wyrosnąć ma chlewnia na kilka tysięcy świń. Mieszkańcy Zamościa mówią STOP!
4 miliony na remont drogi
Prawie 4 mln złotych ma kosztować modernizacja 7- kilometrowego odcinka drogi Bukowiec - Dalków - Czarnocin - Biskupia Wola. Realizacja tej inwestycji powoduje, że Czarnocin wygląda dziś jak jeden wielki plac budowy - podkreśla wójt Roman Miksa.
Za nami uroczystości uświetniające 100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnocinie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc