Artykuły do tagu: Radomsko

13 godzin temu, 20:24
Dentysta-sadysta ukarany
Cztery lata trzeba było czekać na wydanie wyroku w sprawie najbardziej znanego radomszczańskiego dentysty. Na sławę Dariusz N. zapracował w sposób szczególny, a nawet kontrowersyjny. Kontrowersje może też budzić sam wyrok.
70. rocznica śmierci „Warszyca”
19 lutego w Radomsku odbędą się uroczystości upamiętniające gen. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”. Wystąpi m.in. Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.
Piotrków/Radomsko. Smog nie odpuszcza [AKTUALIZACJA]
Po kilku tygodniach przerwy w naszym regionie ponownie pojawił się smog.
W środę 15 lutego o 9:00 w Piotrkowie poziom pyłu PM 10 wyniósł aż 410 mikrogramów na m3 co oznacza przekroczenie norm o 820%. Nieco lepiej było w Radomsku – przekroczenie wyniosło 686%.
Wypadek autokaru na DK1- AKTUALIZACJA [video]
Kilkanaście osób zostało rannych w wypadku autokaru przewożącego zespół The Dillinger Escape Plan ze Stanów Zjednoczonych. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na DK1 na wysokości Radomska. Droga w kierunku Katowic przez cały dzień była całkowicie zablokowana.
Kradzież w szpitalu. Łupem wózek inwalidzki
Policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży wózka inwalidzkiego ze szpitala (1 lutego). Straty oszacowano na 1000 złotych. Jeszcze tego samego dnia złodzieje trafili do policyjnej celi. Zatrzymani to 34-letnia kobieta oraz jej 44 -letni kompan.
Życie dwóch kobiet było zagrożone
Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii - 3 osoby zostały przewiezione do radomszczańskiego szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla.
Dyrektor szpitala w Radomsku: nie ma znaczenia czy w mieście są dwa szpitale, czy też jeden
- Nie ma znaczenia czy są dwa szpitale. czy też jeden, natomiast znaczenie ma czy one ze sobą współpracują, a może konkurują – mówił na antenie Radia Strefa FM Piotr Kagankiewicz, dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku. Gość rozgłośni przez wiele lat był starostą tomaszowskim i nadzorował reorganizację tamtejszej placówki medycznej.
Ukradł dwa szampony, wybił szybę
27-letni obywatel Ukrainy ukradł kosmetyki, a uciekając ze sklepu, wybił szybę w drzwiach. Sprawcę złapali świadkowie. Do zdarzenia doszło 18 stycznia przy ulicy Krakowskiej w Radomsku.
Kierowca suzuki miał 3,5 promila!
Mieszkaniec Radomska zauważył, jak z parkingu sklepu przy ulicy Starowiejskiej odjeżdża wężykiem kierowca suzuki i po chwili uderza w zaparkowane auto. Sprawca kolizji wyszedł z auta, aby obejrzeć straty, wtedy obserwujący zdarzenie mieszkaniec zabrał mu kluczyki od suzuki, potem powiadomił policję.
Piotrkowianin kradł w radomszczańskiej galerii
Do policyjnego aresztu trafił 30-letni piotrkowianin, który przez kilka dni kradł odzież w radomszczańskiej galerii handlowej. Straty oszacowano na ponad 2 tys. złotych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc