Artykuły do tagu: Radomsko

Ukradł dwa szampony, wybił szybę
27-letni obywatel Ukrainy ukradł kosmetyki, a uciekając ze sklepu, wybił szybę w drzwiach. Sprawcę złapali świadkowie. Do zdarzenia doszło 18 stycznia przy ulicy Krakowskiej w Radomsku.
Kierowca suzuki miał 3,5 promila!
Mieszkaniec Radomska zauważył, jak z parkingu sklepu przy ulicy Starowiejskiej odjeżdża wężykiem kierowca suzuki i po chwili uderza w zaparkowane auto. Sprawca kolizji wyszedł z auta, aby obejrzeć straty, wtedy obserwujący zdarzenie mieszkaniec zabrał mu kluczyki od suzuki, potem powiadomił policję.
Piotrkowianin kradł w radomszczańskiej galerii
Do policyjnego aresztu trafił 30-letni piotrkowianin, który przez kilka dni kradł odzież w radomszczańskiej galerii handlowej. Straty oszacowano na ponad 2 tys. złotych.
Śmiertelne skutki libacji
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego radomszczanina. Zatrzymano czterech podejrzanych.
By się zemścić, puścili go bez.... majtek
Do policyjnego aresztu trafili trzej radomszczanie, którzy wdarli się do mieszkania, w którym przebywał 42 -latek, zawieźli go do lasu. Tam, grożąc mu kazali mu się rozebrać i nagiego zostawili w lesie.
3,3 promila alkoholu u kierowcy corsy
3,3 promila alkoholu w organizmie miał 31-latek zatrzymany przez dwóch przypadkowych świadków. To oni wezwali policję i pogotowie.
Starsza kobieta błąkała się po radomszczańskim osiedlu w samej koszuli nocnej. Policjanci pomogli zagubionej mieszkance, po tym jak odebrali telefoniczną informację od przypadkowego świadka. To dowód na to, że jeden telefon może uratować komuś życie.
Śmiertelny wypadek koło Radomska
61 letni mężczyzna zginął po tym jak najechał na niego citroen saxo kierowany przez 66-latka.
Hip hop na 750-lecie Radomska
W rytmie hip hop świętować będzie swoje urodziny pobliskie Radomsko. Z okazji 750-lecia miasta utwory inspirowane historią miasta, wydane na okolicznościowej płycie, wykonają radomszczańscy raperzy: Człowieczek, Ace, Tegieem, Hemarq, Erix, Kizu, Lord Cox.
22.10.2016 13:30
Kierowca z 3 promilami
W ciągu dziewięciu miesięcy 2016 roku radomszczańscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzili 17700 badań sprawdzających stan trzeźwości kierowców. W tym czasie wyeliminowali z ruchu 405 nietrzeźwych kierowców, którzy byli sprawcami 47 zdarzeń drogowych. Mimo dotkliwych kar policjanci wciąż zatrzymują nietrzeźwych kierowców.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc