Artykuły do tagu: Radomsko

Wkrótce Dzień Ofiar Przestępstw. Skorzystaj z bezpłatnej pomocy!
Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, skorzystaj z bezpłatnej informacji prawnej i konsultacji psychologicznych. Wszystko w ramach obchodów Dnia Ofiar Przestępstw.
Napadł  z bronią w ręku na kierowcę
Funkcjonariusze radomszczańskiej Komendy Powiatowej Policji zatrzymali 32-latka, który dokonał rozboju w centrum miasta. Mężczyzna sterroryzował pistoletem kierowcę samochodu osobowego, kazał się zawieźć na dworzec, a następnie ukradł mu telefon komórkowy.
Nietrzeźwy kierowca staranował ogrodzenia
20-latek jadący fiatem punto uszkodził ogrodzenia przy trzech posesjach przy ul. Piłsudskiego w Radomsku. Miał 1,2 promila alkoholu we krwi.
Miasta regionu tracą mieszkańców (Aktualizacja)
Piotrków, Radomsko i Tomaszów tracą mieszkańców. Z uaktualnionych danych wynika, że we wszystkich tych miastach zmarło więcej osób niż się urodziło.
W Piotrkowie znowu mniej mieszkańców
71.530 osób było na stałe zameldowanych w Piotrkowie pod koniec 2017 roku. Z danych uzyskanych z Urzędu Miasta wynika, że mamy też ujemny przyrost naturalny. Lepiej jest w innych miastach b. województwa piotrkowskiego.
Kolejny
Kolejny autobus zamierza kupić Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód musi być wyprodukowany w latach... 2003-2004 - to jeden z warunków, jakie postawił MZK.
Kradzież, włamanie i groźby karalne. 34-latek trafił do aresztu
Na trzy miesiące do aresztu trafi 34-letni mężczyzna, który w ciągu dwóch dni popełnił kilka przestępstw. Usłyszał trzy zarzuty: kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz kradzieży.
Kamil Kiereś w Stomilu Olsztyn
Trener Kamil Kiereś i Andrzej Orszulak poprowadzą pierwszoligowy Stomil Olsztyn.
Odwołani prezesi sądów w Piotrkowie i regionie
Zbigniew Ziobro, szef resortu sprawiedliwości odwołał we wtorek prezesów sądów: w Piotrkowie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim. W ich miejsce powołani zostali nowi.
Kradli palety z miejsca pracy
Prawie 7 tysięcy drewnianych palet ukradli pracownicy jednego z radomszczańskich zakładów produkcyjnych. Siedmiu mężczyzn trafiło do aresztu. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat