Artykuły do tagu: Moszczenica

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu
Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca autobusu, zatrzymany w Moszczenicy przez wolborskich policjantów. Na szczęście w momencie kontroli w pojeździe nie było żadnego pasażera - co nie zmienia faktu, że mężczyźnie grożą nawet dwa lata więzienia.
Szansa na darmowe oprogramowanie dla samorządów z woj. łódzkiego
Coraz więcej instytucji wprowadza ułatwienie dla swoich klientów. Po elektronicznej bankowości czas na e-urzędy. Elektroniczne zarządzanie dokumentacją to przyszłość samorządów mówią pomysłodawcy moszczenickiego projektu "Gmina Bliżej Mieszkańców".
Wirtualna rzeczywistość i łazik marsjański, to tylko niektóre atrakcje targów poświęconych m.in innowacjom.
Dwóch triumfatorów turnieju eliminacyjnego MP w Rugby League
W pierwszym turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Polski w Rugby League 2017, który odbył się w sobotę 2 września w Moszczenicy pierwsze miejsce ex aequo zajęły drużyny Watahy Piotrków Trybunalski oraz łódzkich Srok. Trzecie miejsce dla Wild Bears Tomaszów a czwarte dla Sparty Brzeziny.
 Święto rugby w Moszczenicy
Piotrkowscy rugbyści już w sobotę, 2 września wezmą udział w I Turnieju Mistrzostw Polski w Rugby. Impreza odbędzie się podczas festynu pod hasłem Pożegnanie Lata z GOKiS-em, który zostanie zorganizowany w Moszczenicy.
Gmina Moszczenica zaprasza na Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyć będą tegorocznym Dożynkom Powiatowym.
Zakończenie wakacji z GOKIS-em. Festyn w Moszczenicy
2 września w Moszczenicy zakończymy wakacje. Zanim najmłodsi mieszkańcy powiatu rozpoczną lekcje w swoich szkołach czeka ich jeszcze spora porcja zabawy.
14.08.2017 10:36
Góry i kajaki
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy serdecznie zaprasza na kolejne rodzinne wyprawy.
Nawałnica w powiecie. Gdzie ucierpieli najbardziej?
Nikomu nic się nie stało. Ucierpiały za to budynki, zarówno mieszkalne, jak i gospodarcze w gminach Grabica, Czarnocin, Moszczenica. Trwa liczenie strat po porannej nawałnicy. Na miejscu pracują strażacy, którzy zabezpieczają budynki.
08.08.2017 10:48
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na kolejne rodzinne wyprawy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc