Artykuły do tagu: Moszczenica

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zachęca do wspólnego spędzenia tegorocznych ferii zimowych.
Padł nowy rekord w Moszczenicy! Sztab zebrał ponad 20 tysięcy złotych
Gorące serca, szczodre datki i wielu ludzi gotowych nieść pomoc i nadzieję innym. Taki był moszczenicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Moszczenica szykuje się do Finału
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze do Orkiestry dołączy również gmina Moszczenica.
Koncert Noworoczny w Moszczenicy
W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solisty Radosława Blonki, któremu towarzyszyła Orkiestra Kameralna PSM w Piotrkowie pod dyrekcją Ewy Izydorczyk – Grzelak oraz Jagody Wyrwińskiej.
Gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Srocku wśród najlepszych w województwie
Uczniowie II klasy gimnazjum ZS w Srocku, pod kierunkiem nauczycielki biologii Anny Makowskiej, zdobyli trzecie miejsce w wojewódzkim konkursie ekologicznym „Segregujesz zyskujesz”.
Radni Moszczenicy uchwalili przyszłoroczny budżet
Władze gminy dalej chcą inwestować w infrastrukturę i oświatę. Ostatnia sesja w tym roku odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy. - Jest to kolejny budżet prorozwojowy i cieszę się, że został przyjęty jednogłośnie - mówił po głosowaniu wójt Marceli Piekarek.
Uwaga mieszkańcy gminy Moszczenica! Będzie przerwa w dostawie wody
Od środy (28 grudnia) od godz. 22.00 do czwartku (29 grudnia) do 5.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowościach: Moszczenica, Wola Moszczenicka, Gajkowice, Kosów, Gazomia Stara, Białkowice, Pomyków (od Moszczenicy).
Ukraińscy samorządowcy odwiedzili Moszczenicę
Przedstawiciele samorządów obwodu winnickiego na Ukrainie odwiedzili powiat piotrkowski. O tym czym jest sołectwo, jakie zadania ma gmina opowiadał wójt Marceli Piekarek. Goście pytali m.in. o sposób i źródła finansowania budowy i utrzymania dróg, organizację służby zdrowia czy o system oświaty.
Akcja charytatywna dla dzieci z Domów Dziecka
W Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy zorganizowano akcję charytatywną pod hasłem „Dzieci pomagają dzieciom”. Inicjatorem było Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Sprzedawane były domowe ciasta i ciasteczka pieczone przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli.
„Jacy Tacy Moszczeniacy” i Korytkowski nagrodzeni
Kolejny sukces reprezentantów Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy na XXII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc