Artykuły do tagu: Moszczenica

Umowy na dofinansowanie targowisk podpisane
W Urzędzie Gminy w Moszczenicy podpisano umowy na dofinansowanie budowy lub przebudowy gminnych targowisk. Umowy odebrali wójtowie i burmistrzowie pięciu gmin. W naszym powiecie pomoc finansową otrzymają Moszczenica i Czarnocin.
Zawodnicy z Moszczenicy na podium Mistrzostw Województwa Łódzkiego
Sześć medali wywalczyli tenisiści stołowi ULKS Włókniarz Moszczenica podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego Seniorów, które zorganizowano w miniony weekend w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Profil zaufany możesz potwierdzić w Moszczenicy
Załatwiaj wiele spraw urzędowych bez kolejki. Gmina Moszczenica daje możliwość potwierdzenia profilu zaufanego na miejscu, w budynku przy ul. Kosowskiej 1. Profil zaufany działa jak odręczny podpis. To bezpłatna metoda potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji np. w urzędach czy bankach.
Podsumowanie roku 2017 na koncercie w Moszczenicy
Samorząd powiatu piotrkowskiego podsumował miniony rok podczas koncertu noworocznego, który odbył się w moszczenickiej hali sportowej.
Druhowie z OSP Komorniki najlepsi w powiecie
II Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Strażaków OSP z powiatu piotrkowskiego odbyły się w miniony weekend. Zwyciężyli druhowie z OSP Komorniki, którzy ostatecznie wyprzedzili strażaków OSP Kosów.
Memoriałowe zwycięstwo UKS Piotrcovia
Piotrkowski zespół zwyciężył w VI Memoriale Romana Kaźmierczaka, który odbył się w Moszczenicy. W tamtejszej hali sportowej, która zresztą nosi imię patrona imprezy, rywalizowało osiem zespołów (rocznik 2006 i młodsi).
Ferie z moszczenickim GOKiS-em
Będzie historia, przygoda i rozrywka. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu po raz kolejny przekonuje, że ferie mogą bawić i uczyć.
Kasa na (roz)budowę targowisk w regionie
667 tysięcy na budowę dla Czarnocina i 708 tysięcy na rozbudowę dla Moszczenicy. Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął listę 19 miejscowości, które otrzymają dofinansowanie na budowę bądź odnowienie swoich targowisk. Wśród nich znalazły się dwa obiekty w powiecie piotrkowskim.
Strażacy uratowali szczeniaki
Nietypową interwencję przeprowadził zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Kosowa (gmina Moszczenica). Funkcjonariusze uratowali przed zamarznięciem sukę i 9 szczeniąt, które przebywały w przepuście drogowym.
Koncert moszczenickiej Scholi
Zapraszamy na wspólne kolędowanie w kościele Parafii Podwyższenia Św. Krzyża w Moszczenicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat