Artykuły do tagu: Moszczenica

 Zwiedzanie Twierdzy Modlin z moszczenickim GOKiS-em
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy zaprasza mieszkańców gminy, 23 lipca br. (niedziela) na rodzinną wycieczkę do Twierdzy Modlin i skansenu wsi łowickiej w Maurzycach.
Dziewczęcy chór z Węgier z koncertami w regionie
Od 6 do 9 lipca w wielu miejscowościach naszego regionu będzie można usłyszeć dziewczęcy chór z Węgier. Zaśpiewają w: Moszczenicy, na Podklasztorzu i w Sulejowie, w Bełchatowie, Kleszczowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz w Kościele oo. Jezuitów w Łodzi.
Połączyła je nie tylko nazwa
Dwie gminy o jednej nazwie Moszczenica połączyła przyjaźń i współpraca, która rozpoczęła się jeszcze w latach 90. XX wieku.
Wakacje z moszczenickim GOKiS
Jak co roku moszczenicki Gminny Ośrodek Kultury i Sportu nie pozwoli nudzić się najmłodszym mieszkańcom gminy. W lipcu i sierpniu Ośrodek będzie organizował wycieczki i zajęcia. Więcej szczegółów na plakacie, a zapisy w siedzibie GOKiS przy ul. Dworcowej 16a w Moszczenicy.
Bez darmowej stomatologii w czterech gminach?
Wiele wskazuje na to, że gminy Sulejów, Ręczno, Aleksandrów i Moszczenica z początkiem lipca zostaną pozbawione bezpłatnej opieki stomatologicznej na terenie swoich gmin. To efekt konkursu na świadczenie usług stomatologicznych, rozpisanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zgodnie z jego wynikiem mieszkańcy wymienionych samorządów będą musieli liczyć się z brakiem darmowego dostępu do stomatologa na terenie swoich gmin aż do 2022 roku. Dyskusja na ten temat wywiązała się na środowej sesji Rady Powiatu.
Chrześcijańskie Spotkania Młodych. Dzień drugi
Trwa drugi dzień Chrześcijańskich Spotkań Młodych. W amfiteatrze przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu zjawiły się tłumy. W czwartkowym programie znajdują się liczne koncerty świadectwa wiary, Apel Jasnogórski i uroczysta procesja.
Boże Ciało w Moszczenicy
15 czerwca obchodzimy Boże Ciało. W Moszczenicy uroczystości rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w kościele Parafii Podwyższenia Krzyża Św. W liturgii wziął udział biskup Marek Marczak, Administrator Archidiecezji Łódzkiej. Tradycyjnie już po mszy wierni ruszyli w procesji do czterech ołtarzy.
13.06.2017 08:25
Właśnie tak brzmi hasło Chrześcijańskiego Spotkania Młodych, które rozpocznie się 14 czerwca w Moszczenicy i potrwa aż do piątkowego wieczoru.
Dzień Dziecka z Malikiem i GOKiS-em!
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie Wędkarskie „Malik” w Moszczenicy serdecznie zapraszają dzieci z terenu gminy Moszczenica na zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.
Motofestyn w Moszczenicy. Dzień drugi
Motoryzacyjny festyn w Moszczenicy trwa. Dziś drugi dzień rozmaitych atrakcji. W programie m.in. turniej rugby, występ kabaretu Weźrzesz oraz koncert zespołu Grzmiąca Półlitrówa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc