Artykuły do tagu: sport

1:0 dla wicemistrza Ukrainy
Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali wtorkowy sparing z wicemistrzem Ukrainy, ZTR Zaparoże 29:30 (13:14). To był pierwszy pojedynek tych drużyn, rewanż już w środę (9 sierpnia).
Młodzi piłkarze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski z aż trzech roczników rywalizowali w międzynarodowym turnieju XII Silesian Cup, który odbył się kilka dni temu w Świdnicy. Najlepiej spisali się chłopcy z rocznika 2007, którzy zwyciężyli w swojej kategorii wiekowej.
Jubileuszowy bieg z Niemiec do Polski
Piotrkowscy i niemieccy biegacze z klubów Endorfina i Lima Prima w cztery dni zamierzają przebiec trasę z niemieckiego Esslingen do Piotrkowa Trybunalskiego. W ten sposób chcą uczcić 25. rocznicę podpisania umowy partnerskiej pomiędzy obydwoma miastami.
07.08.2017 10:16
W niedzielę odbyły się mecze I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, oto wyniki:
 Sparingowy maraton Piotrcovii, grał też Piotrkowianin
Piotrcovia wygrała turniej w Kielcach, podczas którego rozegrała aż cztery sparingi, w weekend kolejny mecz kontrolny rozegrali ponadto szczypiorniści Piotrkowianina.
Jedni w nocy śpią, a inni...grają w piłkę
Dwanaście drużyn rywalizowało w IV Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, który odbył się w nocy z piątku na sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” w Piotrkowie Trybunalskim. W finale, zakończonym serią rzutów karnych, Barwil-Omega pokonał Starówkę. Trzecie miejsce zajął Bieniek-Prym.
Rywalizowali o puchar dyrektora
Artur Patura i Karol Małagowski oraz Maja Daleszczyk i Aleksandra Pizon zwycięzcami piotrkowskiego „Turnieju w plażowej piłce siatkowej mężczyzn i kobiet o puchar dyrektora OSiR". W turnieju wystartowało 19 par (38 zawodników i zawodniczek). Najlepsi otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe.
Przegrany sparing z grupowym rywalem
Piotrkowianin przegrał środowy sparing w Puławach 23:31 (12:14). Kolejny mecz kontrolny piotrkowski zespół rozegra w sobotę (5 sierpnia) w Hali Relax, tym razem rywalem zespołu trenera Dmytro Zinchuka będzie Stal Mielec, czyli - podobnie jak zespół z Puław - grupowy rywal piotrkowskiej drużyny w sezonie zasadniczym. W tej części rozgrywek Piotrkowianin rozegra 15 meczów we własnej hali.
Kto tym razem wywalczy puchar burmistrza?
Turniej siatkówki plażowej Barkowice Cup o puchar burmistrza Sulejowa odbędzie się w najbliższy weekend. W sobotę będą rywalizować panowie, a w niedzielę panie. W czwartek (3 sierpnia) ostatni dzień zapisów.
Powołania dla piotrkowskich zawodników
Nowy bramkarz Piotrkowianina Kacper Pyrka otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry narodowej juniorów i ma szanse na wyjazd na mistrzostwa świata juniorów, które odbędą się 6-20 sierpnia w Tbilisi. Podobne powołanie otrzymała też jedna z zawodniczek Piotrcovii.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc