Artykuły do tagu: sport

20 godzin temu, 13:05
Zmiana w Zarządzie Piotrcovii
Podczas Walnego Zebranie Sprawozdawczego członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia, które odbyło się 22 czerwca, zdecydowano, że po rezygnacji Rafała Chmielewskiego nowym członkiem Zarządu MKS Piotrcovia zostanie Józef Ratajski.
Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Nie musisz biec, żeby coś wygrać...
Już w piątek (23 czerwca) odbędzie się III Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, zawodnicy wystartują o 21.00, ale wcale nie trzeba uczestniczyć w tej imprezie, żeby coś wygrać.
Buty do biegania - jakie najlepiej wybrać, aby czuć się w pełni komfortowo?
Zastanawiasz się nad tym, czym kierować podczas wybierania najlepszej jakości butów do biegania? W takim razie doskonale trafiłeś, bowiem przygotowaliśmy masę wskazówek, dzięki którym na pewno będziesz w stanie dobra optymalne buty do biegania. Zależy nam na tym, bay każdy był w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie, bowiem jest to piękny sport i jak najbardziej warto jest się w nim rozwijać.
Nocny Półmaraton już dziś wieczorem!
W piątek wystartuje III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. To największa impreza biegowa w naszym mieście. Zawodnicy wystartują o godzinie 21.00 na wysokości sądu przy ul. Słowackiego.
przedwczoraj, 11:48
Mateusz Bernatek w team100
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek znalazł się w gronie 100 sportowców, których przygotowania będą finansowane w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Fundacji Narodowej (PFN) team100 , który powstał z inicjatywy ministra Witolda Bańki. Wsparcie otrzymają młodzi (18-23 lata) i perspektywiczni sportowcy.
 Czołowa polska lekkoatletka dołączyła do KS Polanik
Marcelina Witek, lekkoatletka specjalizującą się w rzucie oszczepem, reprezentuje od 2017 roku Klub Sportowy Polanik Piotrków Trybunalski. 22-latka ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrzyni Polski juniorek i seniorek.
Piotrkowskie delfinki brylowały w Ostrowcu Świętokrzyskim
Tym razem pływacy UKS Delfin Piotrków Trybunalski rywalizowali podczas II rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (13 lat). Zawody odbyły się jednocześnie w trzech miastach: Bochni, Gorzowie Wielkopolskim i Ostrowcu Świętokrzyskim i wystartowało w nich w sumie 361 kobiet i 389 mężczyzn ze 101 klubów. Najlepiej spośród piotrkowian spisały się Wiktoria Guść i Maja Gudź.
Młode szczypiornistki się rozkręcają
Dzięki zaangażowaniu rodziców, trenerek i sponsorów młode zawodniczki Piotrcovii wzięły udział w międzynarodowym turnieju XVII Summer Handball Cup Košice, który odbył się na Słowacji. Podczas zagranicznego debiutu piotrkowianki wywalczyły złoto i srebro.
20.06.2017 12:14
Karty pływaka rozdane
Blisko 480 dzieci z piotrkowskich szkół podstawowych otrzymało kartę pływaka. To zwieńczenie kursu prowadzonego w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc