Artykuły do tagu: sport

Całe podium dla piotrkowianek
Piotrkowscy karatecy, rywalizowali w weekend podczas kolejnej odsłony Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Piotrkowski klub reprezentowało 16 zawodników, którzy w sumie zdobyli sześć medali - 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe.
Jesienny Turniej „Żyjmy zdrowo”
Piłka nożna, siatkówka i crossfit – to wszystko podczas Jesiennego Turnieju w Woli Krzysztoporskiej, który promował zdrowy styl życia.
Kolejny piłkarski weekend za nami
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.
15.10.2017 13:31
OSiR już myśli o zimie
Choć mamy jeszcze październik to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie już intensywnie przygotowuje się do sezonu zimowego.
Piotrkowianin nadal niepokonany u siebie, Piotrcovia przegrała z mistrzem Polski
Obydwa zespoły rozpoczęły swoje spotkania w sobotę o godzinie 18.00, Piotrcovia w Gdyni, a Piotrkowianin w Piotrkowie. Przed trudniejszym wyzwaniem stanęły piotrkowianki, które zmierzyły się z mistrzem Polski, ostatecznie Vistal wygrał ten mecz 28:24 (15:13). Wygrał za to Piotrkowianin, który pokonał we własnej hali zespół Meble Wójcik Elbląg 31:26 (14:7). W tym sezonie żaden zespół jeszcze Piotrkowianina w Hali Relax nie pokonał.
Hala już czeka na tenisistów
Od najbliższej niedzieli będzie można grać na kortach przy Belzackiej w Piotrkowie pod osłoną hali balonowej.
5 medali zapaśniczek AKS Piotrków
Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach młodziczek, który odbył się w Miliczu, zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły 5 medali, zajmując 3. miejsce w klasyfikacji klubowej.
Zarejestruj się i obejrzyj mecz za darmo
Każdy, kto przed sobotnim meczem Piotrkowianina zarejestruje się bazie DKMS i zostanie potencjalnym dawcą szpiku kostnego, obejrzy ten pojedynek za darmo.
Jeszcze tylko jeden turniej
Rugbyści piotrkowskiej Watahy walczą o awans do finału Mistrzostw Polski Rugby League XIII. Ostatni turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w Popowie Głowieńskim (powiat zgierski). Początek imprezy o godzinie 10.00.
Piotrkowskie pływaczki zainaugurowały sezon
Cztery medale (3 srebrne i jeden brązowy) zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski na początku pływackiego sezonu 2017/2018. Dwa krążki wywalczyła Maja Gudź, a dwa kolejne Wiktoria Guść.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc