Artykuły do tagu: sport

Powtórzyły sukces starszych koleżanek
Reprezentantki piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 5 zostały mistrzyniami województwa w piłce ręcznej i będą reprezentować nasz region w finałach ogólnopolskich. Piotrkowianki nie miały sobie równych podczas finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci. Wcześniej mistrzyniami województwa, ale w ramach tzw. Gimnazjady, zostały uczennice SP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
przedwczoraj, 09:24
W hali najlepsze Rokszyce
Niemal 60 zawodników z 7 drużyn walczyło o laur najlepszej podczas XI Mistrzostw Gminy Wola Krzysztoporska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn Niezrzeszonych.
Tym razem puchar Piotrcovii pojechał na Śląsk
Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło w tegorocznej edycji halowego turnieju piłkarskiego Piotrcovia Cup. Rywalizowało w nim osiem zespołów z rocznika 2006, oprócz wymienionego zespołu ze Śląska, były to także dwa zespoły UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Mazovia Tomaszów Mazowiecki, dwa zespoły Widzewa Łódź, RAP Radomsko oraz KS Stradom Częstochowa.
Lodowisko będzie powiększone?
Niewykluczone, że w kolejnych latach piotrkowskie lodowisko zostanie zmodernizowane. Może być ono powiększone, ponieważ cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.
Chrobry lepszy od Piotrkowianina
W przedostatnim ligowym spotkaniu w tym roku Piotrkowianin przegrał z Chrobrym Głogów 28:30 (12:14), gospodarze rozstrzygnęli losy tego pojedynku dopiero w końcówce, która była wyjątkowo emocjonująca.
Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Młody zawodnik UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.
Kibice wspierają „Wigilię dla zwierząt”
Piłkarze Piotrkowianina i piłkarki Piotrcovii wsparli Szlachetną paczkę. Kibice piotrkowskich klubów postanowili za to przyłączyć się do akcji „Wigilia dla zwierząt”.
Szczypiorniści wspierają Szlachetną Paczkę
Finał Szlachetnej Paczki już w najbliższy weekend, a do akcji włączyli się zawodniczki Piotrcovii oraz szczypiorniści Piotrkowianina.
Obudzili się w 40. minucie
Przez większość meczu kibice myśleli, że dojdzie do sensacji, ale w 40. minucie spotkania Piotrkowianin doprowadził do remisu, a później objął wyraźne prowadzenie i ostatecznie pokonał ostatnią drużynę w PGNiG Superlidze, czyli Spójnię Gdynia 39:32 (16:18).
 Przyłącz się do piotrkowskiej WATAHY
Chciałbyś zacząć trenować rugby? Powinieneś przyjść na trening piotrkowskiej WATAHY, w okresie zimowym, czyli do końca lutego, zawodnicy tego zespołu będą trenować w Hali Relax. Zajęcia będą się odbywać w każdy piątek od 21.30 do 23.00.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc