Artykuły do tagu: edukacja

SAN zainaugurowała nowy rok akademicki
Studenci wydziału zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie zainaugurowali rok akademicki.
Gimnazjaliści będą ćwiczyć pierwszą pomoc
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca będzie obchodzony 16 października także w Piotrkowie. Uczniowie gimnazjów nauczą się udzielania pierwszej pomocy, a szczególnie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Jak promować zdrowy styl życia wśród młodzieży?
To jeden z celów projektu współpracy międzynarodowej, który realizuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Szydłowie. Kolejne spotkanie odbyło się na na Litwie.
Studenci Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie z dyplomami!
Ponad dwustu absolwentów odebrało dyplomy ukończenia studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych na wydziale zamiejscowym Społecznej Akademii Nauk w  Bełchatowie. - Cieszymy się, że studenci na naszych wydziałach zamiejscowych zgodnie z naszym mottem kształcą się praktycznie - mówią władze placówki i już zapowiadają uruchomienie kolejnych kierunków.
Rozpoczęcie roku szkolnego
Ponad 11 tysięcy uczniów, w piotrkowskich szkołach rozpoczyna nowy rok szkolny. Z tego blisko 2 tysiące dzieci to pierwszoklasiści we wszystkich typach szkół. Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, znowu rozlegnie się dźwięk dzwonka.
Koncert
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, i nie tylko, 4 września o godzinie 14.00 na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego.
Narada dyrektorów szkół
Ostatnia narada z dyrektorami szkół i przedszkoli przed rozpoczęciem roku szkolnego odbyła się w piotrkowskim magistracie. Głównym tematem spotkania była oczywiście reforma edukacji.
Co może uczeń z Szydłowa?
"Zobaczyć Neapol i umrzeć..." to cytat J.W.Goethego. Czy to miasto jest aż tak piękne, będą mogli przekonać się o tym uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie.
Wszyscy gotowi? Można zaczynać?
Choć jeszcze pod koniec lipca piotrkowski magistrat informował, że 7 nauczycieli zatrudnionych na podstawie mianowania lub czas nieokreślony straci pracę, dziś kierownik Referatu Edukacji informował na antenie Strefy FM, że pracy nie straci nikt.
Na fotelach dyrektorskich bez zmian
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego zatwierdził na stanowisku dyrektorów, wybranych w trybie konkursowym, trzech szefów placówek oświatowych, prowadzonych przez samorząd powiatowy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc