Artykuły do tagu: edukacja

Posłanka Nowoczesnej przyjedzie do Rozprzy
Spotkanie w sprawie reformy edukacji i nowej podstawy programowej odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Rozprzy. Gościem będzie posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, wiceprzewodnicząca sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży.
15.03.2017 07:53
Gdzie znikają śmieci?
Niestety nie znikają, ale jeśli się je rozsądnie posegreguje, można z nich wyprodukować wiele pożytecznych rzeczy.
Targi edukacyjne - 18 szkół prezentowało swoją ofertę
Po raz XV zorganizowane zostały w sali sportowej Gimnazjum w Wolborzu Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów.
Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!
Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy dziewięćdziesięciu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.
Prezydent Piotrkowa o likwidacji gimnazjów
Gimnazja zostaną zlikwidowane – to już fakt. W Piotrkowie mamy 5 takich placówek. O tym, jak będzie przebiegał proces ich wygaszania rozmawiamy z prezydentem miasta Krzysztofem Chojniakiem.
15 lat Przedszkola Bojanowskiego
Przedszkole Niepubliczne im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie świętowało swoje 15-lecie.
22.11.2016 08:09
„Deforma” oświaty?
Sześć autokarów z nauczycielami i działaczami Związku Nauczycielstwa Polskiego z Piotrkowa pojechało do Warszawy na protest przeciwko likwidacji gimnazjów. Wśród nich był były poseł SLD Artur Ostrowski.
Międzynarodowa matura w Piotrkowie. Is it possible?
Ma Kalisz, Leszno, Tarnów, ma też Płock. My nie mamy. Dlaczego? - pyta radny Piotrkowa Grzegorz Lorek. Chodzi o międzynarodową maturę.
Czytali w pobliżu magistratu
Akcja "Jak nie czytam jak czytam" w Piotrkowie. 10 czerwca w ramach ogólnopolskiej akcji masowego czytania uczniowie i nauczyciele 4 piotrkowskich szkół czytali w pobliżu Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
Piknik EXPLORER w ZSP nr 2
Łazik księżycowy, poduszkowiec, wszędołaz, roboty - takie rzeczy można było zobaczyć w środę w ZSP nr 2 w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc