Artykuły do tagu: Gorzkowice

Gorzkowice: Ostatni rok bez kredytów i pożyczek?
Sytuacja finansowa gminy Gorzkowice jest niezła, jednak jak mówią władze tej gminy, może to być ostatni rok, kiedy uda się nie zaciągać żadnych zobowiązań finansowych.
10.12.2016 13:27
Z Gorzkowic do raju
Pochodzący z Gorzkowic 59-letni Ryszard Orłowski został nowym selekcjonerem drużyny narodowej Belize, zajmującej 161. miejsce w rankingu FIFA (strefa CONCACAF). Gorzkowiczanin znany jest z prowadzenia egzotycznych reprezentacji piłkarskich.
Wymienią chodnik i położą asfalt jeszcze w tym roku?
Zakończyła się większość prac związanych z przebudową infrastruktury podziemnej gorzkowickiego Rynku. Na drodze powiatowej jest już przygotowana podbudowa pod położenie warstwy asfaltowej.
Wójt gminy Gorzkowice zaprasza mieszkańców na uroczyste obchody 98. rocznicy odzyskania niepodległości.
Po tym, jak potrącił go pociąg, sam wrócił do domu
W niedzielę rano Straż Ochrony Kolei zawiadomiła policję, że maszynista pociągu prawdopodobnie potrącił człowieka.
Remont gorzkowickiego rynku, są utrudnienia
Ruszył remont rynku w Gorzkowicach.
W związku z rozpoczęciem prac przy przebudowie Rynku w Gorzkowicach (wraz z przebudową infrastruktury technicznej wodno-kanalizacyjnej) od 26 września (poniedziałek), wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
Zdobyli Górę Kamieńsk
W sobotę po raz czwarty odbyła się integracyjno-sportowa akcja „Zdobywamy Górę Kamieńsk", której organizatorem jest Stowarzyszenie Akademia Pana Grześka i Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.
Ze stawu w Gorzkowicach wyłowiono ciało mężczyzny
Ciało mężczyzny wyłowiono we wtorek ze stawu przy ulicy Przedborskiej w Gorzkowicach. Topielca znalazł wędkarz.
Kolejna odsłona Letniego Studia Strefy FM. W czwartek 28 lipca nasz reporter odwiedził gminę Gorzkowice. Radiowy namiot Strefy FM gościł osoby, które swoją inicjatywą nie pozwalają mieszkańcom gminy się nudzić. Pomimo wakacji w Gorzkowicach wiele się dzieje, a co najważniejsze nie brakuje osób angażujących się w nowe projekty.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc