Artykuły do tagu: Gorzkowice

Mówca motywacyjny na spotkaniu w Gorzkowicach
Łukasz Krasoń, pierwszy polski niepełnosprawny trener rozwoju osobistego przyjechał do Gorzkowic, swojej rodzinnej miejscowości. W sali GOK spotkał się z mieszkańcami gminy.
Wszyscy otwierają drzwi. Przed gimnazjalistami trudny wybór
Wybór szkoły, gdzie młody człowiek będzie poznawał tajniki wybranego zawodu nie należy do najłatwiejszych. Tuż przed ostatecznym wyborem dobrze jest poznać ofertę kilku placówek, porozmawiać z jej uczniami i kadrą.
Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.
Jak w Gorzkowicach bali się dziennikarzy
Na sesji Rady Gminy w Gorzkowicach pojawili się pewnego dnia dziennikarze. Fakt ten tak zbulwersował radnych i wójta, że do porządku sesji wprowadzono uchwałę w sprawie pozostania (lub nie) przedstawicieli mediów na sali obrad. Szczęście miał tylko jeden z reporterów, drugiego do wyjścia odprowadził sam wójt. - Tam są drzwi! - usłyszał dziennikarz.
Pierwsze koty za płoty dziewczyn z GUKS Gorzkowice
Pierwsze występy na parkietach siatkarskich mają za sobą młode siatkarki GUKS Gorzkowice, które w niedzielę 5 lutego rozegrały pierwszy turniej w ramach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2017.
187 skontrolowanych, wszyscy trzeźwi
Policjanci z piotrkowskiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w kierujących pod wpływem alkoholu. „Trzeźwy poranek” zorganizowano 30 stycznia na terenie podlegającym Komisariatowi Policji w Gorzkowicach.
Kontrole na targowisku w Gorzkowicach
Kontrole związane z handlem drobiem przeprowadzali policjanci wraz z powiatowym inspektorem weterynarii na targowisku w Gorzkowicach.
Gorzkowice: Ostatni rok bez kredytów i pożyczek?
Sytuacja finansowa gminy Gorzkowice jest niezła, jednak jak mówią władze tej gminy, może to być ostatni rok, kiedy uda się nie zaciągać żadnych zobowiązań finansowych.
10.12.2016 13:27
Z Gorzkowic do raju
Pochodzący z Gorzkowic 59-letni Ryszard Orłowski został nowym selekcjonerem drużyny narodowej Belize, zajmującej 161. miejsce w rankingu FIFA (strefa CONCACAF). Gorzkowiczanin znany jest z prowadzenia egzotycznych reprezentacji piłkarskich.
Wymienią chodnik i położą asfalt jeszcze w tym roku?
Zakończyła się większość prac związanych z przebudową infrastruktury podziemnej gorzkowickiego Rynku. Na drodze powiatowej jest już przygotowana podbudowa pod położenie warstwy asfaltowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc