Artykuły do tagu: policja

Sulejów. Będą patrole ponadnormatywne
Czy na terenie gminy Sulejów będzie bezpieczniej? Wiele na to wskazuje. W poniedziałek burmistrz Wojciech Ostrowski i Komendant Miejski w Piotrkowie insp. Dariusz Partyka podpisali porozumienie w sprawie uruchomienia na terenie gminy patroli ponadnormatywnych.
Cztery osoby ranne w wypadku w Korytnicy
Cztery osoby w tym dwoje dzieci zostały ranne w wypadku, do którego doszło na DK 12 w Korytnicy w niedzielę przed godziną 18.00.
Tragiczny wypadek w Rękoraju. Trzy osoby zginęły na miejscu [AKTUALIZACJA]
Trzy osoby zginęły w wypadku do jakiego doszło w nocy na DK91 (DK12) w Rękoraju. Czołowo zderzyły się dwa TIR-y firm kurierskich. Jeden z pojazdów całkowicie spłonął.
Porzucił auto, uciekał pieszo. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę
Policjanci z Wolborza zatrzymali 26-latka, który kierował samochodem, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Chłopak porzucił auto i zaczął uciekać przed mundurowymi pieszo.
Posterunek policji powraca do gminy Rozprza!
Już w przyszłym roku planowane jest otwarcie nowego posterunku policji w Rozprzy. W czasie ostatniej sesji Rady Gminy radni zdecydowali o przekazaniu na rzecz Skarbu Państwa działki pod nowy budynek posterunku policji. Aktualnie najbliższy posterunek znajduje się w Gorzkowicach i tam też przyjmują dzielnicowi przydzieleni do gminy Rozprza.
Zapomniał, gdzie zaparkował. Zgłosił kradzież
Zgłosił kradzież swojego volvo. Wkrótce jednak okazało się, że auto wcale nie zostało skradzione. Tomaszowianin był tak roztargniony z powodu matury dziecka, że zapomniał, gdzie zaparkował.
Dźgnął nożem przechodnia i uciekł do kościoła
Młody bełchatowianin zauważył mężczyznę, który szedł chodnikiem, trzymając w ręku nóż. 21-latek zwrócił uwagę mężczyźnie, który wymachiwał niebezpiecznym narzędziem w bezpośrednim sąsiedztwie boiska, gdzie bawiły się dzieci. Mężczyzna tak się zdenerwował, że rzucił się na 21-latka. Zadał mu cios w szyję, potem uciekł.
Szykowali się jak na wojnę. Z rozróby pseudokibiców nic nie wyszło
Zabezpieczono maczety, kije, młotki, kominiarki, pojemniki z gazem łzawiącym, rękawice do walki, ochraniacze na zęby i naklejki imitujące tablice rejestracyjne, nawet siekiery. Łódzka policja zapobiegła rozróbie, którą pseudokibice jednego z łódzkich klubów piłki nożnej zaplanowali sobie w rejonie autostradzie A1. Zatrzymanych zostało 22 mężczyzn, w tym mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego.
Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Sprawdzanie znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętności jazdy na rowerze oraz udzielania pierwszej pomocy to elementy 40. Wojewódzkiego Finału Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Stłuczka na Łódzkiej: motocyklista zderzył się z citroenem
Do tego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 15.00 na wysokości ulicy Łódzkiej 53 w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc