Artykuły do tagu: policja

Wypadek w Sulejowie. Dziecko w szpitalu
12- letnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło we wtorek ok. 19.30 na ulicy Koneckiej w Sulejowie.
Pijana matka zatrzymana przed blokiem w centrum Piotrkowa
Dwoje małych dzieci pod opieką pijanej matki – takie zgłoszenie otrzymała w poniedziałkowy wieczór piotrkowska policja. Informacja ta potwierdziła się.
16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Mężczyzna chciał powiesić się na słupie oświetleniowym. Natychmiastowa reakcja policjantów pomogła w uniknięciu tragedii.
Mniej wypadków i rannych. Raport łódzkiej policji za I półrocze 2017
Mniej wypadków i rannych niż w roku ubiegłym, za to więcej ofiar śmiertelnych i kolizji. Łódzka policja opublikowała wyniki analizy bezpieczeństwa ruchu drogowego za pierwsze półrocze 2017 roku.
Święto piotrkowskiej Policji
Święto Policji obchodzą dziś funkcjonariusze z miasta i powiatu piotrkowskiego. Ponad 70 policjantów otrzymało nominacje na wyższe stopnie służbowe. Gratulacje odbierali z rąk zastępcy komendanta wojewódzkiego policji, insp. Dariusza Walichnowskiego.
Czujna pracownica banku udaremniła próbę oszustwa
Próbował wykorzystać naiwność starszej mieszkanki i wyłudzić od niej pieniądze metodą "na policjanta" . Teraz sam znalazł się na celowniku policji - funkcjonariusze tomaszowskiej policji, dzięki czujności pracownicy banku, zapobiegli przestępczej praktyce oszusta.
Puszczyk wypadł z gniazda, pomogli policjanci
Szybka reakcja policjantów uratowała życie młodego puszczyka, który wypadł z gniazda.
Podejrzany o zabójstwo zatrzymany
Wspólne działania kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej i tomaszowskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania 26-latka podejrzanego o zabójstwo. Ofiarą mężczyzny była kobieta, której ciało znaleziono w lesie w miejscowości Zawady. Za ten czyn grozi kara dożywotniego więzienia.
Święto piotrkowskiej policji już w czwartek
24 lipca przypada Święto Policji, jednak mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie świętować będą parę dni wcześniej, bo już 20 lipca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc