Artykuły do tagu: policja

Zwłoki mężczyzny wyłowione ze Strawy
W czwartek ok. godz. 19 z rzeczki Strawy w Piotrkowie wyłowiono zwłoki 55-letniego mieszkańca naszego miasta.
Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Wyłudził odszkodowanie, pójdzie do więzienia?
Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o wyłudzenie odszkodowania komunikacyjnego na szkodę jednej z firm ubezpieczeniowych. Straty oszacowano na kwotę blisko 1.900 złotych.
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta. Gospodarz pijany
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta znaleźli policjanci w jednym z gospodarstw w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim. Gospodarza zastali pijanego. Mężczyzna został zatrzymany.
34-letnia piotrkowianka groziła, że zdemoluje sklep
Do sklepu spożywczego w okolicach dworca w Piotrkowie weszła kobieta z zasłoniętą twarzą i zażądała od ekspedientki wydania pieniędzy. Twierdziła, że jeśli nie otrzyma gotówki, to z pomocą znajomych zdemoluje sklep.
Pościg za sprawcami pobicia
Piotrkowscy policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie młodych mężczyzn. Pokrzywdzeni, trzej 18-latkowie idąc do szkoły zostali zaczepieni przez grupę mężczyzn. Pomiędzy uczestnikami doszło do wymiany zdań, po której uczniowie zostali pobici. Już kilka minut po zdarzeniu sprawcy zostali zatrzymani w pościgu. Za udział w bójce lub pobiciu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
Nie sprzedali mu piwa, więc potłukł wazony o wartości...10 tysięcy złotych
Do zdarzenia doszło w jednym z lokali gastronomicznych w Tomaszowie Mazowieckim. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu, chciał kupić piwo. Kiedy spotkał się z odmową potłukł stojące na stolikach dwa wazony. Jak się okazało, jeden kosztował 5 tysięcy złotych.
Koneser whisky w rękach policji
Zaczęło się kilka dni temu. Jego łupem padło kilka butelek. Drogie alkohole na tyle przypadły mu do gustu, że... parę dni później ponownie zdecydował się na zuchwałą kradzież. Tym razem mu się nie upiekło - piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który okradł market z towaru o łącznej wartości 640 złotych.
Szare Szeregi w powiecie piotrkowskim. 14 lutego z historią w tle
W powiecie piotrkowskim gościmy 25-osobową Grupę Historyczno-Edukacyjną „Szare Szeregi” z Warszawy, która postanowiła spędzić ferie w Łódzkiem. Goście stacjonują na terenie gminy Czarnocin. We wtorek spotkali się z policjantami z naszego regionu, wydarzenie miało charakter szczególny, bowiem 14 lutego przypada 75. rocznicę powołania Armii Krajowej.
60% wypadków więcej na naszych drogach. Policja podsumowała 2016 rok
O 100% wzrosła liczba gwałtów, o 60% więcej było wypadków drogowych, a o ponad 76% wzrosła liczba osób rannych w wypadkach na drogach. Są też dobre wiadomości - zmalała liczba kradzieży samochodów. W auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się we wtorek odprawa podsumowująca wyniki osiągnięte przez piotrkowskich policjantów w roku 2016.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc