Artykuły do tagu: policja

8 godzin temu, 12:42
Corsa pod naczepą TIR-a
W Wolborzu na ulicy Kitowicza doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 81-letni kierowca opla został zabrany do szpitala.
8 godzin temu, 12:22
Włamywacz w rękach policji
Włamywał się do sklepów mięsnych i spożywczych i zabierał z nich zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Piotrkowianinowi grozi nawet 10 lat więzienia.
Kobieta zginęła na „gierkówce”
42-letnia mieszkanka województwa lubelskiego zginęła w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek ok. 10:10 na S8 w okolicy Wolborza. Kobieta próbowała przejść przez „gierkówkę”.
Dramat na ulicy Próchnika w Piotrkowie. Usiłowanie zabójstwa
55-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego spędzi w areszcie trzy najbliższe miesiące. Mężczyzna kilkakrotnie ugodził swoją konkubinę nożem i brutalnie ją pobił. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna usłyszał już zarzuty - za usiłowanie zabójstwa mężczyzna może usłyszeć wyrok dożywocia
Długi weekend. Jedźcie ostrożnie
Rozpoczyna się kolejny długi weekend, a wraz z nim akcja "Bezpieczny weekend Boże Ciało 2017". Jak czytamy na stronie Komendy Głównej Policji, o nasze bezpieczeństwo dbać ma znacznie więcej policjantów z wydziałów ruchu drogowego. Funkcjonariusze będą ułatwiać ruch pojazdów zwłaszcza przy wjeździe i wyjeździe z dużych miast.
14.06.2017 12:59
Zmarł przez dopalacze?
Prokuratura sprawdzi co było przyczyną śmierci 28-letniego mieszkańca gminy Ręczno. Mimo godzinnej reanimacji mężczyzny, nie udało się przywrócić czynności życiowych.
Rozbój na Ukraińcach. 40-letni piotrkowianin zatrzymany
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 40-letni piotrkowianin podejrzany o usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.
Potrącenie pieszej na Armii Krajowej
Około godziny 15:00 na zachodniej jezdni Al. Armii Krajowej na wysokości skrzyżowania z ulicą Szkolną w Piotrkowie doszło do potrącenia pieszej.
Ewakuacja w budynku policji
Pożar w budynku piotrkowskiej policji - takie zgłoszenie do miejskiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło we wtorek około 10. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy strażaków. Po dojeździe na miejsce okazało się że to fałszywy alarm.
Była pijana, wiozła dzieci
Była kompletnie pijana, prowadziła samochód i... wiozła ze sobą dwuletnie bliźniaczki. Bełchatowscy policjanci zatrzymali nieodpowiedzialną kierującą. Kobieta usłyszała już zarzuty.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc