Artykuły do tagu: Wypadek

Nie ustąpiła pierwszeństwa i trafiła do szpitala
Kobieta w ciąży jadąc Fordem Focusem ulicą Dmowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zdarzenia drogowego. W prowadzony przez nią pojazd uderzył bowiem Renault Laguna jadący prawidłowo ulicą Armii Krajowej. Sprawczyni trafiła na badania do szpitala.
Kamizelka odblaskowa nie uratowała życia rowerzystce
Choć 48-letnia rowerzystka miała na sobie kamizelkę odblaskową, nie uratowało jej to życia. Kobieta zmarła w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej K74 w gminie Paradyż.
Pijany kierowca potrącił 84-letnią pieszą. Sprawcę zatrzymał świadek wypadku
49-letni radomszczanin zatrzymał pijanego sprawcę wypadku drogowego. Zatrzymany 32-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie, ponadto złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami obowiązujący do sierpnia 2019 roku.
Dwa wypadki na krajowej dwunastce
Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo w miejscowości Radonia na drodze krajowej nr 12. Jedna osoba nie żyje. Z kolei w Sulejowie doszło do potrącenia pieszego.
Zderzenie dwóch aut w Piotrkowie
Wypadek przy skrzyżowaniu al. Sikorskiego i Concordii. Do zdarzenia doszło w piątek, około godziny 9:00.
W autobusie otworzyła się pokrywa silnika. Ranna rowerzystka
Podczas wyprzedzania rowerzystki w autobusie otworzyła się boczna pokrywa silnika, która uderzyła kobietę. Rowerzystka z poważnymi obrażeniami ciała została hospitalizowana. Autobusem podróżowało 10 uczniów, żaden z nich nie odniósł obrażeń. Zarówno 66-letni kierowca autobusu, jak i 53-letnia rowerzystka byli trzeźwi.
Potrącił nastolatkę na pasach
16-latka została potrącona przez samochód ciężarowy. Nastolatka przechodziła na oznakowanym przejściu dla pieszych.
Dwa zdarzenia z pijanymi kierowcami w roli głównej
Dwaj nietrzeźwi mężczyźni byli sprawcami zdarzeń drogowych, do których doszło w tym tygodniu na terenie Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Grozi im odpowiedzialność za spowodowanie kolizji oraz utrata prawa jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości
Śmiertelnie potrącił pieszego
19-letni kierujący śmiertelnie potrącił w terenie zabudowanym 30-letniego pieszego. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00. w powiecie radomszczańskim. Nastoletni kierowca był trzeźwy.
Tragiczny wypadek w Piotrkowie
54-letni mężczyzna spadł z naczepy samochodowej. Niestety zginął na miejscu. Do zdarzenia doszło we wtorek po 8:00 na terenie jednej z firm przy ul. Szklarskiej w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc