Artykuły do tagu: kultura

Aleksandra Olczyk zaśpiewała w rodzinnym mieście
Pochodząca z Piotrkowa sopranistka Aleksandra Olczyk wystąpiła w rodzinnym Piotrkowie. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi.
10.07.2017 11:00
Świat haftu u Panien
Centrum idei „Ku Demokracji” oraz firma Haftina zapraszają w piątek 14 lipca o godz. 19.00 do Galerii „U Panien” (na piętrze) na wernisaż wystawy „Świat haftu”.
„Wielkie Piękno” ponownie w KINODA
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Wielkie Piękno”. Francusko-włoski dramat będziemy mieli okazję obejrzeć już po raz drugi. Projekcja odbędzie się 13 lipca o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.
Old Town Jazz przy ul. Rycerskiej. Wystąpi Ilona Damięcka Trio
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na kolejny koncert siódmego sezonu Old Town Jazz. Wystąpi Ilona Damięcka Trio w składzie: Ilona Damięcka - piano, wokal, Paweł Urowski – kontrabas, Roman Ślefarski – perkusja. Koncert odbędzie się w SKYY Pubie przy Rycerskiej w piątek, 7 lipca, początek o godz. 20.00. Wstęp wolny.
Kamiński znów zagra w serialu
Piotrkowski aktor Krzysztof Kamiński pracuje na planie popularnego serialu. Popularna seria "Nad Rozlewiskiem" po 3 latach doczekała się kontynuacji i obecnie trwają zdjęcia do 6 sezonu serialu.
Wystawa fotograficzna w „Śnieżnych Krużgankach”
Od niedzieli 2 lipca w Galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum idei „Ku Demokracji” prezentowana będzie wystawa fotografii Katarzyny Kamińskiej.
IV Piotrkowskie Biennale Sztuki - w piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki. Już 23 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 (kontynuacja wernisażu w galerii przy Sieradzkiej 8).
Zobacz najlepszy polski film 2016 roku. Za darmo
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Ostatnia rodzina”. Projekcja odbędzie się 8 czerwca o godz. 19.00 w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.
W niedzielę odbył się ostatni koncert z cyklu Dni Muzyki Kameralnej
Podczas koncertu „W kręgu Chopina, Straussa i Rachmaniniowa" wykonane zostały utwory tych znamienitych kompozytorów. Publiczność gromkimi brawami nagrodziła występ wiolonczelistki Marty Kordykiewicz i pianisty Rafała Mokrzyckiego. Kolejna, 48. edycja Dni Muzyki Kameralnej już za rok.
W Grabicy powstanie Gminne Centrum Kultury
5 mln złotych kosztować będzie Gminne Centrum Kultury jakie w ciągu 3 lat powstanie w Grabicy. W niedzielę odbyło się symboliczne wbicie łopaty, a w zasadzie czterech pod budowę obiektu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc