Artykuły do tagu: kultura

Koncert obojowy w szkole muzycznej
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert w wykonaniu Michała Rogalskiego (obój), któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Anastazja Wilczkowska.
Marzenia o raju Henryka Trojana
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Henryka Trojana „Marzenia o raju” - 3 marca, godz. 19.00, ODA, ul. Sieradzka 8.
Warsztaty „Śladami Andy Warhola”
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.
Dziś dyrektor Łódzkiego Domu Kultury, a potem?
Od 5 lat dyrektor Łódzkiego Domu Kultury. Instytucji, która liczy sobie już 64 lata. Wcześniej przez 7 lat dyrektor piotrkowskiego MOK-u. Jacek Sokalski, bo o nim mowa, przyznaje, że marzy mu się powrót do Piotrkowa.
Lunatycy wybudzą z zimowego snu
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na koncert zespołu Lunatycy. 10 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Malarstwo Justyny Radziej w galerii ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Justyna Radziej „Malarstwo”. Wernisaż odbędzie się 3 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Luty z Kulturą Dostępną w kinach Helios!
10 złotych – tylko taka suma wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat. Tej zimy w kinach ogólnopolskiej sieci Helios wystartowała VI edycja projektu Kultura Dostępna. W ramach programu prowadzonego przez Narodowe Centrum Kultury w każdy czwartek o godzinie 18:00 można obejrzeć cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji.
By zostać najlepszym na świecie perkusistą
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Whiplash” z genialną z rolą J. K. Simmonsa. Wstęp na seans, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 19.00 przy Dąbrowskiego 5, jest wolny.
Kolejny sukces 7-letniej piotrkowianki
Kilka dni temu informowaliśmy, że wokalistka ze Stowarzyszenia SimaRe „Edukacja przez Sztukę” będzie reprezentować nasze miasto na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Lubisz Dylana? Posłuchaj piosenek noblisty w wykonaniu piotrkowskich artystów
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na koncert „Mała Dylandia”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc