Artykuły do tagu: kultura

By zostać najlepszym na świecie perkusistą
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Whiplash” z genialną z rolą J. K. Simmonsa. Wstęp na seans, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 19.00 przy Dąbrowskiego 5, jest wolny.
Kolejny sukces 7-letniej piotrkowianki
Kilka dni temu informowaliśmy, że wokalistka ze Stowarzyszenia SimaRe „Edukacja przez Sztukę” będzie reprezentować nasze miasto na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Lubisz Dylana? Posłuchaj piosenek noblisty w wykonaniu piotrkowskich artystów
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na koncert „Mała Dylandia”.
Julia Kowalska reprezentantką Piotrkowa na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
7-letnia Julia Kowalska z Piotrkowa będzie reprezentantką naszego miasta na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.
„Jacy Tacy Moszczeniacy” i Korytkowski nagrodzeni
Kolejny sukces reprezentantów Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy na XXII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów.
Ognisty taniec w sali sportowej SP12
Choć pogoda zdecydowanie nie zachęcała do ruszania się z domu, ci, którzy przyszli w niedzielny wieczór do Szkoły Podstawowej nr 12 z pewnością nie żałowali.
Przypominamy o Impresjach Tanecznych
Już dziś (11 grudnia) będziemy świadkami wielkiego widowiska tanecznego. O godz. 17.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie rozpoczną się XII Ogólnopolskie Impresje Taneczne.
Artur Barciś z recitalem w Piotrkowie
Recital Artura Barcisia będzie zwieńczeniem XLVI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję”. 3 grudnia o godzinie 16.00 w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie się koncert finałowy, podczas którego poznamy laureatów
konkursu. Wówczas nastąpi wręczanie nagród prezydenta miasta, marszałka województwa łódzkiego oraz przewodniczącego Rady Miasta. W tegorocznej edycji wzięło udział 164. uczestników.
Dwie wystawy w piotrkowskim Klubie Seniora
Klub Seniora i Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zapraszają na wystawę fotograficzną, której tematem będą zdjęcia przedstawiające kapliczki powiatu piotrkowskiego oraz wystawę rękodzieła artystycznego w wykonaniu Alicji Petruzeli (autorka zaprezentuje obrazy namalowane haftem krzyżykowym).
23.11.2016 06:33
KINODA zaprasza na film
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Shirley – Wizje Rzeczywistości” - 24 listopada, godz. 19.00, Galeria ODA, ul. Dąbrowskiego 5, wstęp wolny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc