Artykuły do tagu: kultura

Zobacz Bogusława Lindę w jednej z najlepszych ról
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Film będzie można zobaczyć (za darmo) 25 stycznia w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5, początek seansu godz. 19.00.
Podwójny wernisaż w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w piątek 19 stycznia do Galeria ODA przy ul. Sieradzkiej 8 na otwarcie dwóch wystaw: malarstwa Anny Kunki-Kawełczyk zatytułowanej „Malarstwo” i Artura Winiarskiego „Radiacja supremy”.
09.01.2018 08:59
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza w czwartek 18 stycznia na wernisaż wystawy fotograficznej Marcina Wężyka "Kolekcja zimowa". Początek o godzinie 17.00.
Tkanina artystyczna, grafika i rysunek
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Janiny Tworek-Pierzgalskiej „Tkanina artystyczna, grafika i rysunek” - 5 stycznia, godz. 19.00, Galeria ODA, ul. Dąbrowskiego 5.
Terytorium Piotra Mastalerza
Wystawę tkanin i form przestrzennych Piotra Mastalerza „Terytorium” można będzie oglądać w Galerii „U Panien” od 17 grudnia do 17 stycznia.
Wystawa Marka Gajewskiego „U Panien”
Zapraszamy do Galerii „U Panien” (na piętrze) na wystawę malarstwa Marka Gajewskiego „O nas”.
Na wystawę z cyklu "97-300. Tak daleko stąd, tak blisko" zaprasza 1 grudnia piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych. Tym razem swoje prace zaprezentuje Wojciech Sobczyk.
Wspominali Grzegorza Królikiewicza
24 i 25 listopada w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbyły się pokazy filmów i spotkania poświęcone pamięci Grzegorza Królikiewicza. Związany z Piotrkowem reżyser zmarł 21 września 2017 roku.
Muzyka Feliksa Nowowiejskiego zabrzmi w Sulejowie
W tym roku przypada 140 rocznica urodzin Feliksa Nowowiejskiego, autora m.in. muzyki do Roty – wiersza Marii Konopnickiej. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 19 listopada, o godzinie 19.00 zapraszamy na spektakl słowno-muzyczny pt. "Twórczość Feliksa Nowowiejskiego - jej patriotyczne przesłanie dla następnych pokoleń".
Dziewczęta i kobiety Piotr Zielonki
Galeria „Śnieżne Krużganki” zaprasza na wystawę fotografii Piotra Zielonki „Dziewczęta i kobiety”. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki. Wystawę można oglądać od 19 listopada do 6 grudnia.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc