Artykuły do tagu: kultura

Seniorzy odwiedzą piotrkowskie muzeum za darmo
60+ Kultura - tak nazywa się akcja, przygotowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i skierowana do seniorów. To już kolejna odsłona inicjatywy.
Koncert poświęcony Żołnierzom Wyklętym
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na koncert Kuby Michalskiego poświęcony Żołnierzom Wyklętym, który odbędzie się 19 września o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.
Poplenerowa wystawa do oglądania w hotelu
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej II Plener Miast Partnerskich.
Dwie wystawy w ODA. W piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaże wystaw: Moniki Izabeli Kostrzewy "Dialogi" i Aleksandry Wereszki „Sublimacja form”. 8 września o godz. 19.00, galeria ODA, ul. Sieradzka 8.

Wystawy będą czynne do 1 października.
PiotrkOFF Art Festival nadciąga
Dziewiąta edycja PiotrkOFF Art Festival nadciąga. Organizatorzy proponują 9-punktowy program imprezy i zapewniają, że atrakcjom trudno będzie się oprzeć. 15 i 16 września na Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią: Fertile Hump, Robert Piernikowski, kIRk, ARRM, Lor, Alles, Popsysze i Limites Spectandi. Będzie też wernisaż wystawy obrazów Miłosza Tomasza Gortyńskiego.
Wernisaż wystawy
Dziś o godz. 19.00 w galerii ODA, ul. Dąbrowskiego 5 wernisaż wystawy piotrkowianina Piotra Kotlickiego pt. "Barbarzyńcy".
Critical Level w ramach Old Town Jazz
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert - w ramach Old Town Jazz 2017 - Critical Level - 1 września, godz. 20.00 SKYY PUB, ul. Rycerska 8. Wstęp wolny.
Próba wydobycia się z mroku. ODA zaprasza na wystawę
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”. Wernisaż wystawy Piotra Kotlickiego „Barbarians” odbędzie się 1 września o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
Piotrkowskie Biennale Sztuki i spotkanie z artystami
Do niedzieli, 27 sierpnia br. w galeriach Ośrodka Działań Artystycznych trwa wystawa najlepszych prac zgłoszonych do ogólnopolskiego konkursu IV Piotrkowskie Biennale Sztuki.
Sobotni wieczór upłynął w Piotrkowie w rytm muzyki, tańca i pieśni romskich. A wszystko za sprawą koncertu zespołu „Perła i Bracia”, zorganizowanego w amfiteatrze miejskim przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach cyklu imprez „Koncerty na Trakcie”. Dodatkową atrakcją wieczoru był pokaz mody romskiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc