Artykuły do tagu: Piotrkowianin

Piotrkowianin jeszcze nie przegrał żadnego sparingu
W piątek piotrkowscy szczypiorniści wygrali kolejny sparing, tym razem z pierwszoligową Olimpią Piekary Śląskie 27:26 (12:16), to był szósty mecz kontrolny wygrany przez podopiecznych trenera Dmytro Zinchuka podczas okresu przygotowawczego.
Trzecie miejsce Piotrkowianina w czeskim turnieju
Dokładnie trzy spotkania rozegrali w czeskim Nove Veseli szczypiorniści Piotrkowianina, dwa wygrali i jedno zremisowali, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w dziewiątym memoriale dr Josefa Smekala.
MKS Piotrkowianin zaprezentował się kibicom
Oficjalna prezentacja drużyny szczypiornistów MKS Piotrkowianin odbyła się w sobotę na piotrkowskiej starówce. To już tradycyjny element Biesiady Trybunalskiej i moment, na który bardzo czekają kibice piłki ręcznej.
Pierwszy sparing Piotrkowianina zakończony zwycięstwem
Piotrkowianin pokonał 29:25 (15:12) młodzieżową reprezentację Polski przed własną publicznością. Był to pierwszy mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem PGNiG Superligi.
Szczypiornistki i szczypiorniści zaprezentują się podczas biesiady
Podczas rozpoczynającej się w piątek Biesiady Trybunalskiej odbędą się prezentacje obydwu występujących w PGNiG Superlidze piotrkowskich zespołów piłki ręcznej. Prezentacja Piotrkowianina rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.00, o tej samej godzinie, ale w niedzielę odbędzie się natomiast prezentacja Piotrcovii.
Piotrkowianin rozpoczął najważniejszą misję od lat
Dwuletni okres ochronny minął, w nowym sezonie męskiej PGNiG Superligi po raz pierwszy najgorsi spadną do niższej klasy rozgrywkowej. Piotrkowianin nie zamierza się znaleźć w tej grupie. W piątek piotrkowscy szczypiorniści spotkali się podczas pierwszego po wakacyjnej przerwie treningu, zamierzają jak najlepiej przygotować się do czekającego na nich wyzwania.
Kibice pomagają Patrykowi. Ty też możesz!
Kibice Piotrkowianina znów pomagają. Tym razem chłopcu, który jest nieuleczalnie chory. Pomóc może każdy z nas! Rodzice 16-letniego Patryka postanowili zorganizować pierwszy w Piotrkowie bal charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie chłopca.
Wartościowy sparing z wicemistrzem
W piątek do Piotrkowa przyjechali szczypiorniści Orlenu Wisły Płock, aby zmierzyć się z Piotrkowianinem. Mecz, który odbył się w Hali Relax różnicą czterech bramek wygrali płocczanie 34:30 (16:17). Podczas sparingu z wicemistrzami kraju trener piotrkowskiej drużyny Dmytro Zinchuk sprawdzał nie tylko różne warianty, ale także skrzydłowego Marcina Szopę, który być może dołączy do zespołu.
Piotrkowianin zmierzy się z wicemistrzem
Choć sezon już się dla piotrkowskich szczypiornistów zakończył, ci nadal trenują. W najbliższy piątek, 27 kwietnia w Hali Relax Piotrkowianin rozegra mecz sparingowy z etatowym medalistą mistrzostw Polski, reprezentantem naszego kraju w Lidze Mistrzów i aktualnym wicemistrzem Polski - Orlenem Wisłą Płock. Spotkanie rozpocznie się o 11:30. Wstęp wolny.
Zmiany w składzie Piotrkowianina
W przyszłym sezonie skład Piotrkowianina będzie wyglądał nieco inaczej, z zespołu odejdą Łukasz Achruk, z którym nie przedłużono umowy, Stanisław Makowiejew będzie reprezentował barwy Chrobrego Głogów, natomiast Mateusz Góralski, tak jak już wcześniej informowaliśmy, wróci do swojego macierzystego klubu – Wisły Płock, z kolei Piotr Rutkowski zostanie wypożyczony do Stali Mielec. A kto dołączy do piotrkowskiego zespołu?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat