Artykuły do tagu: Piotrkowianin

Osłabiony Piotrkowianin znów przegrał po rzutach karnych
Podobnie jak w podczas meczu z zespołem Azoty Puławy, do wyłonienia zwycięzcy pojedynku pomiędzy Klubem Piłki Ręcznej Legionowo a Piotrkowianinem niezbędny był konkurs rzutów karnych, ostatecznie wygrali go gospodarze 4:3.
10.09.2017 05:40
O krok od sensacji
Prawdziwym horrorem uraczyli kibiców piłkarze ręczni Piotrkowianina i Azotów Puławy. Zespół Dmytro Zinchuka nie przestraszył się faworyta i był bliski urwania kompletu punktów drużynie, która walczyła będzie o medale.
Piotrkowianin zaczął od porażki
W pierwszym meczu nowego sezonu PGNiG Superligi mężczyzn szczypiorniści Piotrkowianina przegrali w Opolu z tamtejszą Gwardią 22:31 (9:18), w pierwszej połowie podopieczni trenera Dmytro Zinchuka zagrali fatalnie, po przerwie próbowali odrobić straty, ale im się to nie udało.
Kolejny zawodnik Piotrkowianina powołany do kadry
Oprócz bramkarza Piotrkowianina Marcina Schodowskiego w najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski weźmie udział również rozgrywający piotrkowskiej drużyny Bartosz Nastaj.
Strzelecki popis w ostatnim sparingu
W piątek szczypiorniści Piotrkowianina rozegrali ostatni sparing przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek. W Wieluniu pokonali tamtejszy MKS 36:23 (16:11). Walka o ligowe punkty rozpocznie się już 2 września.
Zwycięstwo w przedostatnim sparingu
W środę piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali we własnej hali Olimpię-Medex Piekary Śląskie 28:22 (14:14), to był przedostatni sparing w okresie przygotowawczym, rozegrany przez podopiecznych Dmytro Zinchuka. W piątek piotrkowianie zmierzą się jeszcze w Wieluniu z tamtejszym MKS.
Bramkarz Piotrkowianina w kadrze
Bramkarz Piotrkowianina Marcin Schodowski został powołany na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach od 3 do 6 września w Płocku.
Piotrkowianin górą podczas turnieju w Piotrkowie
Piotrkowski zespół pewnie pokonał Gwardię Opole i Górnika Zabrze podczas turnieju rozgrywanego w piątek i sobotę w hali Relax.
Piotrkowianin ostatni na turnieju w Czechach
Trzy przegrane mecze i ostatnie miejsce – to bilans udziału piłkarzy ręcznych Piotrkowianina w Memoriale Josefa Smekala w czeskim mieście Nove Veseli.
Zaporoże lepsze po raz drugi
Wicemistrz Ukrainy ZTR Zaporoże po raz drugi lepszy od Piotrkowianina w sparingowym spotkaniu. W środowym meczu Ukraińcy pokonali zespół Dymytro Zinchuka 32:26 (13:12). Był to piąty mecz kontrolny piotrkowskich szczypiornistów w okresie przygotowawczym.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc