Artykuły do tagu: Piotrkowianin

Szczypiorniści zaczęli od sprawdzenia wydolności
W czwartek (13 lipca) zawodnicy Piotrkowianina spotkali się na pierwszym po wakacjach treningu, podczas którego odbył się sprawdzian wydolnościowy. Druga część testu odbędzie się w piątek, natomiast od poniedziałku zawodnicy rozpoczną obóz dochodzeniowy.
Piotrkowianin z licencją na kolejny sezon
Piotrkowianin z licencją. Komisarz PGNiG Superligi Piotr Łebek rozpatrzył wczoraj szesnaście wniosków o udział w rozgrywkach PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej w sezonie 2017/2018.
Skład Piotrkowianina już prawie dopięty
Mniej więcej wiadomo już w jakim składzie Piotrkowianin przystąpi do rozgrywek w przyszłym sezonie PGNiG Superligi. Działacze podpisali kontrakty z czterema nowymi zawodnikami, z zespołem pożegnają się natomiast dwaj, a być może trzej szczypiorniści.
19.05.2017 23:07
Wymarzony koniec kariery
Chyba każdy zawodnik chciałby, aby jego ostatni mecz wyglądał tak, jak ten rozegrany w piątek przez Dmytro Zinchuka, do niedawna grający trener, a od przyszłego sezonu trener Piotrkowianina, ustalił wynik zwycięskiego dla jego drużyny spotkania. Piotrkowski zespół w świetnym stylu pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 33:23 (18:13), a Dima rzucił cztery bramki. Po meczu w uroczysty sposób podziękowano mu za to, co dotychczas zrobił dla klubu.
Wspólnie pożegnajmy legendę
Ostatni mecz w barwach Piotrkowianina rozegra dzisiaj grający trener tego zespołu Dmytro Zinchuk. Działacze chcą godnie pożegnać klubową legendę, dlatego po meczu z KS Meble Wójcik Elbląg nie zabraknie atrakcji i niespodzianek.
Piotrkowscy szczypiorniści wygrali pierwszy mecz w Pucharze PGNiG Superligi, pokonali w Mielcu tamtejszą Stal 32:25 (15:13).
Kolejna pucharowa porażka
Piłkarze ręczni Piotrkowianina po raz trzeci w tym sezonie przegrali z zawodnikami zespołu Sandra Spa Pogoń Szczecin, tym razem w Pucharze PGNiG Superligi. Podopieczni Dmytro Zinchuka ulegli swoim rywalom 28:31 (14:17). To był drugi pucharowy mecz piotrkowskiej drużyny i druga porażka.
28.04.2017 09:31
Czas następców
Młodziczki Piotrcovii powalczą o awans do kolejnej fazy Pucharu ZPRP. W piątek, sobotę i niedzielę w Piotrkowie odbędzie się sześć meczów w ramach tych rozgrywek, tymczasem młodzi zawodnicy Piotrkowianina zajęli trzecie miejsce podczas XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci, który odbył się w Ciechanowie.
Piotrkowianin zaczął od porażki
W pierwszym meczu o Puchar PGNiG Superligi podopieczni trenera Dmytro Zinchuka przegrali z Zagłębiem Lubin 27:29 (15:12), choć jeszcze dziewięć minut przez zakończeniem spotkania prowadzili pięcioma bramkami.
Piotrkowianin „wysadzony” przez Górnika Zabrze
Dla piotrkowskich szczypiornistów ten mecz nie miał większego znaczenia, ponieważ stracili oni szansę na grę w fazie play-off, zabrzanie wciąż jednak walczą o 3. miejsce w grupie pomarańczowej, gwarantujące awans do kolejnej rundy. Po pierwszej połowie wydawało się, że piotrkowianie mogą pokrzyżować szyki swoim rywalom, ale po przerwie to goście przejęli inicjatywę i wygrali ten mecz 36:29 (16:18).

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc