Artykuły do tagu: Piotrkowianin

Sportowe święto zakłócone przez kibiców
Na ten mecz piotrkowscy fani szczypiorniaka czekali od kilku miesięcy, ostatecznie Piotrkowianin przegrał z mistrzem Polski Vive Tauronem Kielce 19:30 (12:15), tylko w pierwszej połowie podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego i Dmytro Zinchuka byli w stanie nawiązać walkę z jedną najlepszych klubowych drużyn na świecie, niestety spotkanie jeszcze przed jego rozpoczęciem zakłócili piotrkowscy kibice, dla których zabrakło miejsca w Hali Relax.
Piotrkowianin gotowy na mecz sezonu?
Już w czwartek, 2 lutego piotrkowscy szczypiorniści wznowią rozgrywki w PGNiG Superlidze, do Piotrkowa przyjedzie wówczas mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Europy, czyli Vive Tauron Kielce. Czy Piotrkowianin będzie w stanie nawiązać walkę z liderem najwyższej klasy rozgrywkowej?
Nowy zawodnik Piotrkowianina pomógł wygrać kolejny sparing
Piotrkowianin wygrał środowy sparing z pierwszoligowym KSSPR Końskie 36:25 (16:14). Kilka bramek podczas tego meczu zdobył Łukasz Achruk, który po meczu podpisał kontrakt z piotrkowskim klubem. 31-letni zawodnik grał już w Piotrkowie w latach 2010/2011, później występował m.in. w POWENIE Zabrze, Miedzi Legnica i Chrobrym Głogów, a ostatnio w klubach z Czarnogóry.
Piotrkowianin zaczął od zwycięstwa i skończył remisem [Aktualizacja]
W piątek w Piotrkowie rozpoczął się sparingowy miniturniej, w którym oprócz Piotrkowianina uczestniczyły również MMTS Kwidzyn, KPR Gwardia Opole oraz czeski zespół TJ Sokol Nove Veseli. Piotrkowianin wygrał swój pierwszy mecz, pokonując Gwardię Opole 35:29 (17:16), w sobotę odbyły się trzy kolejne pojedynki.
Sparingowy maraton Piotrkowianina [Aktualizacja!]
W tym tygodniu Piotrkowianin rozegra we własnej hali aż trzy sparingi, rywalami piotrkowskiego zespołu będą: czeska drużyna Házená Nové Veselí, MMTS Kwidzyn oraz Gwardia Opole. Z tym pierwszym zespołem Piotrkowianin miał się zmierzyć już w czwartek, ale to spotkanie przełożono.
Piotrkowianin już trenuje
Zawodnicy Piotrkowianina spotkali się we wtorek na pierwszym po przerwie treningu. Podczas okresu przygotowawczego piotrkowscy szczypiorniści rozegrają prawdopodobnie aż 10 sparingów.
Tymek pierwszym piotrkowianinem w 2017 roku
Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy urodzili się pierwsi - w 2017 roku - mieszkańcy Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, jak się okazuje w tym roku szybsi byli jednak młodzi mieszkańcy naszego regionu.
15.12.2016 10:24
Real pokonany
Piotrkowianin pokonał w Lesznie pierwszoligowy Real Astromal 27:26 (22:22, 11:12) i awansował do 1/8 finału Pucharu Polski, do rozstrzygnięcia tego pojedynku była jednak potrzebna dogrywka.
12.12.2016 12:04
Zmiany w Piotrkowianinie
Piotrkowianin przegrał w ostatnim ligowym pojedynku z Wybrzeżem Gdańsk 20:31 (9:17), kolejny mecz dopiero 8 lutego z Vive Tauronem Kielce, w tym spotkaniu piotrkowski zespół poprowadzi nie tylko Dymytro Zinchuk, ale także Zbigniew Markuszewski, który dołączył do sztabu szkoleniowego. Nowy trener został w niedzielę oficjalnie przedstawiony zawodnikom.
Trzecie zwycięstwo Piotrkowianina
Piotrkowianin pokonał w środę w Legionowie tamtejszy KPR 33:30 (17:11) i odniósł tym samym trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Kolejne spotkanie już za trzy dni, 11 grudnia piotrkowski zespół zmierzy się w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi z Wybrzeżem Gdańsk.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc