Artykuły do tagu: Rozprza

Uwaga na utrudnienia między Rozprzą i Niechcicami!
Przez najbliższe dwa miesiące na drodze krajowej 91 należy liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczyna się remont dwóch odcinków trasy o łącznej długości 7,5 kilometra.
LKS Start Niechcice świętuje 70-lecie
Najstarszy klub piłkarski w gminie Rozprza obchodzi okrągły jubileusz. W sobotę, 8 lipca na stadionie w Niechcicach odbędą się obchody 70. rocznicy powstania tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego Start.
Radni udzielili absolutorium wójtowi
Podczas XXIV sesji Rady Gminy Rozprza radni podjęli szereg uchwał, te najważniejsze to zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok oraz udzielenie absolutorium z wykonania budżetu gminy.
Podziękowania dla Czarnych Rozprza
Wójt Janusz Jędrzejczyk podziękował podczas Dni Rozprzy piłkarzom miejscowej drużyny za awans do piłkarskiej klasy okręgowej. W całym sezonie drużyna przegrała tylko jedno spotkanie.
Łapy, łapy, cztery łapy...
Od III Krajowej Wystawy Psów Rasowych rozpoczęto drugi dzień Dni Rozprzy. Na stadionie przy ul. Sportowej można było oglądać labradory, owczarki niemieckie krótko- i długowłose, bandogi amerykańskie, berneńskie psy pasterskie, beagle, pekińczyki… i wiele innych ras.
Król Zenon zdobył Kasztelanię Rozprza
Takich tłumów chyba najstarszy mieszkaniec gminy jeszcze nie widział. Wszyscy zjechali do Rozprzy, aby posłuchać jego … Zenona Martyniuka. A król nie zawiódł swoich sympatyków i zaśpiewał największe hity.
Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Zenek Martyniuk zaśpiewa w Rozprzy
Akcent i Loka to gwiazdy tegorocznych Dni Rozprzy, które odbędą się 24 i 25 czerwca. Tradycyjnie odbędzie się również Turniej Sołectw.
Rozprza świętuje w ten weekend
Początek wakacji można zainaugurować przebojowo. Już 24 i 25 czerwca odbędą się Dni Gminy Rozprza. Na najbliższy weekend organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. To już 14. święto gminy.
Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc