Artykuły do tagu: Rozprza

Golden Life, Oddział Zamknięty i Czerwone Gitary na Dniach Gminy Rozprza
W najbliższy weekend świętować będą mieszkańcy gminy Rozprza. Dni Gminy rozpoczną się w sobotę już o 6.00 rano od zawodów wędkarskich o puchar wójta. Wędkarze spotkają się nad Zalewem Cieszanowickim. Co będzie później?
Spartakiada Honorowych Dawców Krwi
Biegi w workach, rzuty do tarczy, skoki w dal - to tylko niektóre z konkurencji, z którymi zmierzyli się członkowie Klubów Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża podczas imprezy zorganizowanej w Rozprzy.
Kasztelan Rozprza awansował do II ligi
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali wszystkie mecze podczas turnieju finałowego w Starokrzepicach, a to oznacza, że w przyszłym sezonie w hali w Rozprzy będzie można oglądać drugoligowe pojedynki.
Kasztelan Rozprza rozegra w weekend najważniejszy turniej w tym roku
Jeśli siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrają finałowy turniej w Starokrzepicach, awansują do II ligi. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ zmierzą się tam z najlepszymi trzecioligowcami w kraju.
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali dwa z trzech spotkań podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w wielkopolskiej Osieczy i awansowali do ostatniej fazy rozgrywek centralnych, w której będą walczyć z najlepszymi trzecioligowcami w kraju. Jeśli zajmą pierwsze miejsce w przyszłym sezonie będą występować w II lidze.
LUMKS Kasztelan Rozprza znów powalczy o awans do II ligi
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza w najbliższy weekend będą walczyć o awans do II ligi, podczas turnieju półfinałowego, który odbędzie się w wielkopolskiej Osieczy. Reprezentanci klubu z Rozprzy już po raz trzeci z rzędu będą walczyć na szczeblu centralnym. Może tym razem się uda?
Drogowe problemy mieszkańców gminy Rozprza
Czy ze stacji benzynowej w Rozprzy będziemy mogli pojechać w lewo? Czy na DK91 będzie odcinkowy pomiar prędkości? Na te i parę innych problemów zwracają uwagę samorządowi i policji mieszkańcy gminy.
Nie będzie więcej włamań?
W poniedziałek w Rozprzy odbyła się debata "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - to nasza wspólna sprawa". Spotkanie z mieszkańcami to efekt czterech włamań, do których doszło na początku 2018 roku na terenie gminy.
Dni Rozprzy: Rockowe brzmienia i Strefa Kibica
W trakcie dwudniowego święta gminy Rozprza gwiazdami będą zespoły Oddział Zamknięty, Golden Life i Czerwone Gitary. Mieszkańcy będą się bawić 23 i 24 czerwca.
Dachowanie osobówki na wysokości Białocina
Samochód osobowy dachował na drodze krajowej nr 91 na wysokości Białocina w gminie Rozprza. Jedna osoba została ranna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat