Artykuły do tagu: Rozprza

Rozprza świętuje w ten weekend
Początek wakacji można zainaugurować przebojowo. Już 24 i 25 czerwca odbędą się Dni Gminy Rozprza. Na najbliższy weekend organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. To już 14. święto gminy.
Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Posterunek policji powraca do gminy Rozprza!
Już w przyszłym roku planowane jest otwarcie nowego posterunku policji w Rozprzy. W czasie ostatniej sesji Rady Gminy radni zdecydowali o przekazaniu na rzecz Skarbu Państwa działki pod nowy budynek posterunku policji. Aktualnie najbliższy posterunek znajduje się w Gorzkowicach i tam też przyjmują dzielnicowi przydzieleni do gminy Rozprza.
Kasztelania Swing Band z pierwszym miejscem na międzynarodowym festiwalu
Muzycy zespołu Kasztelania Swing Band z Rozprzy wrócili w niedzielę z międzynarodowego festiwalu Jazz Fontanas w Poniewieżu. Zajęli tam pierwsze miejsce.
Kasztelan Rozprza powalczy o awans w Lesznie
UKS 9 Leszno, MUKS Michałkowice oraz KLIMA Błażowa - z tymi trzecioligowcami siatkarze Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kasztelan Rozprza powalczą o awans do II ligi.
Będzie zabawa, będzie się działo!
Enej, Boys, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Anita Lipnicka, Afromental, Stachursky, Zakopower, no i król - Zenek Martyniuk. Choć przy wyliczaniu gwiazd zabrakło nam tchu, to i tak nie zdołaliśmy wymienić wszystkich, którzy zagrają i zaśpiewają dla mieszkańców naszego regionu tej wiosny i tego lata.
LUMKS Kasztelan Rozprza coraz bliżej II ligi
Przez trzy dni rozprzanie rywalizowali podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w Olsztynie, oprócz tamtejszego Klubu Przyjaciół Siatkówki o awans walczyli również dwaj inni trzecioligowcy MKS MDK Warszawa oraz SUKSS Suwałki. Zespół z Rozprzy zajął ostatecznie drugie miejsce, uprawniające do gry w turnieju finałowym, którego stawką będzie awans do II ligi.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
LUMKS Kasztelan Rozprza mistrzem III ligi
Rozprzanie wygrali wszystkie mecze, podczas zorganizowanego w weekend turnieju finałowego i wywalczyli tytuł mistrza III ligi łódzkiej, teraz powalczą o awans do II ligi.
Siatkarski finał w Rozprzy
W piątek, 31 marca siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza rozpoczną walkę o mistrzostwo III ligi łódzkiej. W turnieju finałowym, który odbędzie się w Rozprzy wezmą udział cztery zespoły, dwa najlepsze powalczą później o awans do II ligi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc