Artykuły do tagu: Rozprza

11.09.2017 11:50
Fotowoltaika w Rozprzy
Włodarze gminy Rozprza wspierają mieszkańców, którzy chcą zainwestować w odnawialne źródła energii. Przygotowywany jest projekt, który ma na celu montaż ogniw fotowoltaicznych i solarów.
Zamkną fragment drogi powiatowej
Mamy ważną informację dla kierowców korzystających z drogi powiatowej Wroników-Kęszyn-Mierzyn-Cieszanowice (1515E) - od środy zamknięty zostanie odcinek pomiędzy Starą Wsią a Bryszkami.
Radny ponad godzinę walczył z... sumem
Krzysztof Biegański, radny gminy Rozprza, a zarazem prezes koła wędkarskiego nr 43 w Rozprzy, wraz z kolegami (Piotrem Mikołajewskim i Jerzym Simkowskim) wybrał się na połów nad Zalew Cieszanowicki. Nie spodziewał się jednak takiej zdobyczy.
Piłkarze sprawili prezent trenerowi
Polonia Piotrków pokonała Czarnych Rozprza aż 4-0 w kolejnym meczu klasy okręgowej. Zawodnicy tym samym sprawili miły prezent urodzinowy trenerowi Robertowi Grzesiukowi.
Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK w Rozprzy
20 sierpnia o godzinie 9.00 na stadionie w Rozprzy przy ulicy Sportowej 7A, odbędzie się Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK dla rocznika 2007.
Uwaga na utrudnienia między Rozprzą i Niechcicami!
Przez najbliższe dwa miesiące na drodze krajowej 91 należy liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczyna się remont dwóch odcinków trasy o łącznej długości 7,5 kilometra.
LKS Start Niechcice świętuje 70-lecie
Najstarszy klub piłkarski w gminie Rozprza obchodzi okrągły jubileusz. W sobotę, 8 lipca na stadionie w Niechcicach odbędą się obchody 70. rocznicy powstania tamtejszego Ludowego Klubu Sportowego Start.
Radni udzielili absolutorium wójtowi
Podczas XXIV sesji Rady Gminy Rozprza radni podjęli szereg uchwał, te najważniejsze to zatwierdzenie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok oraz udzielenie absolutorium z wykonania budżetu gminy.
Podziękowania dla Czarnych Rozprza
Wójt Janusz Jędrzejczyk podziękował podczas Dni Rozprzy piłkarzom miejscowej drużyny za awans do piłkarskiej klasy okręgowej. W całym sezonie drużyna przegrała tylko jedno spotkanie.
Łapy, łapy, cztery łapy...
Od III Krajowej Wystawy Psów Rasowych rozpoczęto drugi dzień Dni Rozprzy. Na stadionie przy ul. Sportowej można było oglądać labradory, owczarki niemieckie krótko- i długowłose, bandogi amerykańskie, berneńskie psy pasterskie, beagle, pekińczyki… i wiele innych ras.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc