Artykuły do tagu: remont

Dom Ludowy w Gomulinie jak nowy
Jest nowy dach, ekologiczny piec na pelet, ganek, a ściany budynku zostały ocieplone i otynkowane. W Gomulinie zakończyła się przebudowa i termomodernizacja Domu Ludowego. Zadanie to zostało dofinansowane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Nowe drogi w gm. Wola Krzysztoporska
Ponad 5 km nowych, asfaltowych dróg oddano do użytku mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska pod koniec 2016 r. Gmina wydała na ten cel prawie 1 mln zł.
Mogą wystąpić problemy z emisją Strefy FM
Od kilku dni studio emisyjne Strefy FM wygląda tak, jakby wybuchły w nim wszystkie sylwestrowe fajerwerki. Na szczęście nic złego się nie dzieje, to tylko remont tak zwanego S1.
Będzie remont wiaty. Wreszcie!
Już w przyszłym roku podróżni na stacji w Piotrkowie Trybunalskim będą mieli do dyspozycji odnowiony peron i wyremontowaną zabytkową wiatę. W środę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na 4,5 mln zł.
Przetarg na skatepark po raz drugi
Miał być otwarty najpóźniej 30 listopada, ale w pierwszym przetargu nie wyłoniono wykonawcy. Chodzi o piotrkowski skatepark. Urząd Miasta ogłosił drugi przetarg, a przebudowany obiekt ma być gotowy wiosną przyszłego roku.
Wymienią chodnik i położą asfalt jeszcze w tym roku?
Zakończyła się większość prac związanych z przebudową infrastruktury podziemnej gorzkowickiego Rynku. Na drodze powiatowej jest już przygotowana podbudowa pod położenie warstwy asfaltowej.
W środę otworzą ul. Sienkiewicza?
Prawdopodobnie w środę rano będzie można przejechać ulicą Sienkiewicza na odcinku od Słowackiego do al. Piłsudskiego. W miejscu realizacji inwestycji pojawią się urzędnicy, aby dokonać odbioru technicznego.
Zamiast kamieni będzie asfalt
Rusza przebudowa ulicy Spacerowej na odcinku od Rolniczej do ul. Małej. Kilka dni temu przekazano plac budowy.
Sienkiewicza nadal nieprzejezdna
Ulica Sienkiewicza w Piotrkowie nadal jest nieprzejezdna. Informowaliśmy, że przebudowana droga miała zostać oddana do użytku wczoraj, po dokonaniu odbioru technicznego.
20.10.2016 10:00
Montują stare windy?
W wieżowcu przy ulicy Łódzkiej 46 przeprowadzana jest modernizacja windy w jednej z klatek. Zgłosił się do nas czytelnik, który ma sporo uwag do prac. Tymczasem wykonawca twierdzi, że wszystko jest w porządku.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc