Artykuły do tagu: remont

Fragment Kostromskiej będzie zamknięty dla ruchu
Uwaga kierowcy, od dzisiaj przez kilka najbliższych dni zamknięta będzie ul. Kostromska na odcinku od ronda przy Polnej do Wojska Polskiego.
W poniedziałek wezmą się za Kostromską
30 lipca drogowcy rozpoczną pracę na ul. Kostromskiej w Piotrkowie. Zmodernizowany zostanie fragment od Wojska Polskiego do Modrzewskiego.
Park w Parzniewicach – to będzie „perła województwa”
Trwają prace przy zabytkowym parku w Parzniewicach. Już niebawem stanie się on prawdziwą „perłą województwa”. Gmina Wola Krzysztoporska dostała na ten cel dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Ruszył remont Jagiellońskiej
Uwaga, kierowcy! Od wtorku (24 lipca ) na ulicy Jagiellońskiej nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Rusza remont jezdni na odcinku od al. 3 Maja do ul. Reymonta.
Na Sienkiewicza rzeczywiście nic się nie dzieje?
Piotrkowianie narzekają, że na remontowanym odcinku ulicy Sienkiewicza w centrum Piotrkowa nic się nie dzieje. W komentarzach na naszym portalu wieszczą czarne scenariusze, że prace na dobre ruszą dopiero, kiedy uczniowie wrócą do szkół. Urzędnicy zapewniają, że - wbrew pozorom - robota idzie pełną parą.
Kostromska będzie naprawiona
Malutkie rondo na skrzyżowaniu Kostromskiej i Polnej w Piotrkowie, złośliwie nazywane przez niektórych kierowców "krowim plackiem", przejdzie do lamusa i powstanie zdecydowanie większe, a nawierzchnia Kostromskiej zyska nową jakość. Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg na wykonanie prac.
Uwaga kierowcy! Zamkną przejazd kolejowy
W związku z modernizacją przejazdu kolejowego w Raciborowicach w gminie Moszczenica od 9 do 25 lipca przejazd kolejowy w tej miejscowości będzie zamknięty.
Wolontariusze z różnych stron świata remontują mieszkania najbardziej potrzebujących piotrkowian
Całkowicie bezinteresownie odnawiają i remontują lokale zamieszkiwane i użytkowane przez osoby najbardziej potrzebujące. Trwa Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu "Kontakt Piotrków". To przedsięwzięcie organizowane w Piotrkowie Trybunalskim po raz drugi. Jego organizatorem jest chrześcijańska fundacja Proem.
Wola Krzysztoporska: Trwają remonty dróg
Na terenie gminy Wola Krzysztoporska trwają naprawy dróg tzw. remonterem drogowym czy inaczej patcherem. Dziury łatane są metodą natrysku grysu z emulsją asfaltową. Prace ruszyły w drugiej połowie maja.
Rozpoczynają remont budynku przy Wojska Polskiego 2
Samorządy województwa łódzkiego i Piotrkowa Trybunalskiego wspólnie wyremontują budynek przy ul. Wojska Polskiego 2, w którym kiedyś mieścił się szpital. Nieruchomość to własność województwa, niszczała przez lata. Remont potrwa do końca 2019 roku, później przeniesie się tam m.in. Biblioteka Pedagogiczna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat