Artykuły do tagu: remont

Remont Garncarskiej trochę się opóźni
Remont ulicy Garncarskiej w Piotrkowie trwa. Zakończono już prace podziemne. Na całej drodze układane są krawężniki i chodniki. Gotowa jest podbudowa pod jezdnię. Zakończenie inwestycji opóźni się. Dlaczego?
Uwaga na utrudnienia na drodze krajowej nr 91
Na drodze krajowej nr 91 między Węzłem Tuszyn (DK91/A1) i węzłem Piotrków Trybunalski Północ (DK91/S8) rozpoczęły się prace związane z remontem nawierzchni. Jednorazowo będą nimi objęte odcinki od 300 metrów do kilometra, raz po jednej, raz po drugiej stronie drogi.
Remontują budynek komunalny w Woli Krzysztoporskiej
Obiekt przy ul. Południowej 2 w Woli Krzysztoporskiej zyskuje nowy wygląd, choć nie o wygląd tu przede wszystkim chodzi, a o głęboką termomodernizację dofinansowaną ze środków unijnych.
Zamkną ulicę Skłodowskiej-Curie
Szykują się kolejne zmiany w planie organizacji ruchu na rondzie Sulejowskim. Najprawdopodobniej w poniedziałek zamknięty zostanie odcinek ulicy Skłodowskiej-Curie od ronda do ulicy Bugajskiej.
Prezydent podzielił pieniądze dla kościołów
Prezydent Piotrkowa podzielił pulę przeznaczoną na ochronę i konserwację zabytkowych kościołów w mieście. 300 tysięcy zł zostało podzielone na 6 kościołów.
Trwa termomodernizacja Domu Ludowego w Kacprowie
Dzięki unijnemu dofinansowaniu modernizowane są kolejne obiekty na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Trwają prace w Domu Ludowym w Kacprowie.
Prace na drodze Piotrków – Jeżów. Uwaga na utrudnienia w ruchu!
To jeden z najbardziej wyczekiwanych remontów dróg powiatowych. Rusza przebudowa drogi Piotrków – Jeżów. Gmina Wola Krzysztoporska udzieliła pomocy finansowej powiatowi piotrkowskiemu, by inwestycja wreszcie mogła ruszyć. Liczcie się z utrudnieniami w ruchu!
Będzie nowa droga Proszenie – Polichno
Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej Proszenie - Polichno. Zakres prac obejmuje wykonanie podbudowy z kruszywa pod jezdnię i zjazdy, wykonanie warstw nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Zjazdy do posesji wykonane zostaną z kostki betonowej, a do okolicznych pól z masy bitumicznej. Będzie też chodnik dla pieszych z kostki betonowej i pobocze.
Będzie remont na starym odcinku A1
Rusza remont nawierzchni na tzw. starym odcinku autostrady A1. W najbliższy poniedziałek 10 kwietnia ekipy remontowe rozpoczynają naprawę nawierzchni na 10-kilometrowym odcinku między Piotrkowem Trybunalskim i węzłem Tuszyn na jezdni w kierunku Łodzi.
Sulejowska zamknięta na dłużej?
Remont odcinka ulicy Sulejowskiej od Ronda Sulejowskiego do ulicy Żurawiej prawdopodobnie potrwa dłużej niż zakładano.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc