Artykuły do tagu: remont

Uwaga kierowcy! Zamykają Sulejowską
Rozpoczyna się nowy etap modernizacji ronda Sulejowskiego. W środę (29 marca) zamknięta zostanie ulica Sulejowska, na odcinku od ronda do ul. Wyzwolenia.
Trwa remont w Domu Ludowym w Krężnej
Będzie nowy piec i instalacja centralnego ogrzewania. Trwa remont w Domu Ludowym w Krężnej.
Kolejne zmiany organizacji ruchu na rondzie Sulejowskim
18 marca, w sobotni poranek na rondzie Sulejowskim po raz kolejny zostanie zmieniona organizacja ruchu. Tym razem zmiany dotyczyć mają Al. Kopernika.
Unijne dofinansowanie na rondo Sulejowskie
Prawie 4 miliony złotych dofinansowania z funduszy unijnych otrzyma miasto Piotrków na remont ronda Sulejowskiego. Teoretycznie z wielkimi projektami za kilkaset milionów złotych nie mieliśmy zbyt dużych szans, jednak dobrze przygotowany wniosek z Piotrkowa pozwolił na to, by zgarnąć całkiem pokaźny kawałek z unijnego tortu.
Uwaga kierowcy! Remont na A1
Od najbliższego poniedziałku 20 marca rozpoczynają się prace związane z remontem nawierzchni na tzw. starym odcinku autostrady A1. Robotami objęta zostanie jezdnia prowadząca w kierunku Gdańska między Piotrkowem Trybunalskim i węzłem Tuszyn (15,8 km).
Trwa remont wiaty na dworcu PKP
Remont zabytkowej wiaty nad peronem pierwszym piotrkowskiego dworca kolejowego nabiera prędkości. Prace zastopowała produkcja filmu, ale robotnicy zdemontowali już zadaszenie wiaty oraz część konstrukcji.
Ruszył remont Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Docieplenia ścian, remont dachu, solary i piec na biomasę. Budynek Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki w Woli Krzysztoporskiej nie tylko będzie wyglądał zupełnie inaczej, ale będzie też znacznie oszczędniejszy w eksploatacji. Na termomodernizację budynku gmina uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Wola Krzysztoporska poprzez ich termomodernizację”.
Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego najbardziej dziurawe. Kiedy remonty?
Które drogi w mieście są najbardziej dziurawe? Zmotoryzowani piotrkowianie z pewnością nie mieliby problemu z odpowiedzią na to pytanie. To ulice Żelazna, Roosevelta i Wojska Polskiego. Czy i kiedy zostaną wyremontowane?
Kolejny Dom Ludowy w gminie wyremontowany
Zakończyła się rozbudowa (i nadbudowa) Domu Ludowego w miejscowości Piekary w gm. Wola Krzysztoporska.
Spacerowa zamknięta do maja
Od poniedziałkowego popołudnia (godz. 14 – 15) zamknięta dla ruchu zostanie ulica Spacerowa od Rolniczej do Partyzantów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc