Artykuły do tagu: Piotrcovia

Piotrcovia: niewiadomych coraz mniej
Piłkarki ręczne Piotrcovii w poniedziałek wznowiły treningi, przedtem zorganizowano jednak tradycyjną konferencję prasową, podczas której przedstawiono plan na najbliższy sezon. Wzięli w niej udział członkowie Zarządu: Halina Madej, Zdzisław Majsak, Józef Ratajski i Witold Kopertowski, trener Rafał Przybylski, kapitan Anna Wasilewska (do niedawna Szafnicka), dwie nowe zawodniczki Klaudia Cygan i Katarzyna Wyrzychowska (do niedawna Stasiak) oraz kibice.
Zmiana w Zarządzie Piotrcovii
Podczas Walnego Zebranie Sprawozdawczego członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia, które odbyło się 22 czerwca, zdecydowano, że po rezygnacji Rafała Chmielewskiego nowym członkiem Zarządu MKS Piotrcovia zostanie Józef Ratajski.
Młode szczypiornistki się rozkręcają
Dzięki zaangażowaniu rodziców, trenerek i sponsorów młode zawodniczki Piotrcovii wzięły udział w międzynarodowym turnieju XVII Summer Handball Cup Košice, który odbył się na Słowacji. Podczas zagranicznego debiutu piotrkowianki wywalczyły złoto i srebro.
13.06.2017 09:23
Piotrcovia 5. na plaży
Piąte miejsce zajęły młode zawodniczki Piotrcovii podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej, które odbyły się na Kąpielisku Dąbie w Szczecinie.
Trener zostaje, skrzydłowe odchodzą
Katarzyna Sobińska i Agnieszka Jałoszewska nie będą w przyszłym sezonie reprezentować barw Piotrcovii, ale jak informują przedstawiciele piotrkowskiego klubu, większość kluczowych zawodniczek przedłużyła kontrakty. Działacze szukają jeszcze prawoskrzydłowej, wiadomo także, że w przyszłym sezonie zespół poprowadzi dotychczasowy trener Rafał Przybylski.
Kolejny transfer Piotrcovii
23-letnia lewoskrzydłowa Katarzyna Stasiak dołączyła do zespołu Piotrcovii. Wychowanka Sośnicy Gliwice przez dwa ostatnie sezony reprezentowała barwy Energi AZS Koszalin. Kontrakt podpisano na rok z możliwością przedłużenia za porozumieniem stron.
Porażka na zakończenie trudnego sezonu
UKS PCM Kościerzyna to jedyny zespół z dolnej szóstki PGNiG Superligi, którego Piotrcovia w tym sezonie nie pokonała, w środę piotrkowianki przegrały z tą drużyną w ostatnim meczu sezonu 26:29 (18:18). Piotrkowianki już przed tym spotkaniem wiedziały, że zakończą obecne rozgrywki na ósmym miejscu w tabeli, natomiast ich rywalki walczyły o uniknięcie baraży i zwłaszcza w drugiej połowie były bardziej zdeterminowane.
Piotrcovia nie dała szans zespołowi z Kobierzyc
Choć piotrkowianki już wcześniej zapewniły sobie utrzymanie w PGNiG Superlidze, nie zlekceważyły swoich rywalek z Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce, wygrywając niedzielne spotkanie 34:19 (21:10). Do końca fazy play-out pozostały już tylko dwa spotkania.
Porażka Piotrcovii w Jeleniej Górze
W meczu 29. kolejki PGNiG Superligi Piotrcovia minimalnie przegrała w Jeleniej Górze z tamtejszym KPR 25:26 (13:12). W pierwszej rundzie fazy play-out piotrkowski zespół zdeklasował tę drużynę, ale w środę podopiecznym trenera Rafała Przybylskiego nie udało się powtórzyć tego wyczynu.
Piotrcovia wywalczyła w Gdańsku komplet punktów
Piotrcovia po raz drugi w fazie play-out pokonała AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, tym razem podopieczne trenera Rafała Przybylskiego wygrały z gdańszczankami 29:27 (13:13).

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc