Artykuły do tagu: Piotrcovia

Wesoły handball Piotrcovii
Takim określeniem trener piotrkowskiego zespołu Rafał Przybylski podsumował wtorkowy sparing Piotrcovii z Koroną Handball Kielce i trudno mu się dziwić, ponieważ jego zespół po raz kolejny stracił więcej niż 30 bramek.
Trzeba szukać punktów z Olimpią
W meczu z gdańskim Łączpolem nie udało się wywalczyć żadnych punktów, Piotrcovia przegrała to spotkanie 25:31 (11:15). Kolejny mecz 21 stycznia o , tym razem do Piotrkowa przyjedzie MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz, może wtedy piotrkowskie szczypiornistki zdobędą pierwsze w tym roku punkty.
07.01.2017 23:42
Gdyby nie te błędy...
O pierwszym w tym roku ligowym pojedynku szczypiornistki Piotrcovii powinny jak najszybciej zapomnieć, Kram Start Elbląg okazał się zbyt wymagającym rywalem, o ile w pierwszej połowie piotrkowianki nie ustępowały swoim rywalkom, to w drugiej zespół z Elbląga niemal w każdym aspekcie dominował na boisku i ostatecznie wygrał to spotkanie 33:27 (16:14).
Czy Piotrcovia odbije się od ligowego dna?
W najbliższą sobotę, 7 stycznia szczypiornistki Piotrcovii rozegrają pierwszy mecz w drugiej rundzie PGNiG Superligi. W Hali Relax zmierzą się ze Startem Elbląg. To będzie pierwsza szansa, żeby opuścić ostatnie miejsce w tabeli.
Przedświąteczne zwycięstwo Piotrcovii
Piotrcovia wygrała w Kielcach Memoriał im. red. Andrzeja Kowalczyka, piotrkowskie szczypiornistki pokonały podczas tego turnieju Koronę Handball Kielce 34:28 (16:12) i przegrały z Olimpią Beskid Nowy Sącz 31:33 (17:18).
 Wtorkowy sparing Piotrcovii
Szczypiornistki Piotrcovii od kilku dni przygotowują się do rundy rewanżowej, najbliższy ligowy mecz dopiero 7 stycznia, ale wcześniej Piotrcovia rozegra kilka spotkań kontrolnych, pierwszy sparing już we wtorek, 6 grudnia z SPR Olkusz.
 Zmarł były prezes Piotrcovii
W wieku 80 lat zmarł Antoni Cieciura, były prezes GKS Piotrcovia, który piastował tę funkcję przez dwie kadencje w latach 1982-1991, w ramach współpracy na linii FMG Pioma - Piotrcovia. W piotrkowskiej fabryce pełnił funkcję dyrektora ds. ekonomiczno-handlowych, był także członkiem zarządu.
Sportowcy przygotowali Szlachetną Paczkę [GALERIA]
Piłkarki ręczne Piotrcovii i piłkarze Piotrkowianina przygotowali prezenty w ramach tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Sportowcy kolejny raz pomagają w tej charytatywnej akcji. Tym razem paczki przygotowują dla samotnej, starszej kobiety.
Teraz będzie lepiej. Kapitan Piotrcovii obiecuje
Miało być szóste miejsce, jest ostatnie. Dziewczynom z Piotrcovii już dawno w Superlidze nie szło tak marnie jak w tym sezonie. Właśnie zakończyła się pierwsza runda rozgrywek. Chwilę wcześniej Zarząd zdecydował się na zmianę trenera. Jaka będzie druga runda?
Oby w przyszłym roku było lepiej
Piotrcovia przegrała w ostatnim ligowym meczu w tym roku z Energą AZS Koszalin 24:26 (13:14), piotrkowski zespół zakończył tę rundę z tylko jednym zwycięstwem na koncie, w przyszłym roku trzeba zacząć odrabiać straty, wszystko wskazuje na to, że może być już tylko lepiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc