Artykuły do tagu: Piotrcovia

Kolejny transfer Piotrcovii
23-letnia lewoskrzydłowa Katarzyna Stasiak dołączyła do zespołu Piotrcovii. Wychowanka Sośnicy Gliwice przez dwa ostatnie sezony reprezentowała barwy Energi AZS Koszalin. Kontrakt podpisano na rok z możliwością przedłużenia za porozumieniem stron.
Porażka na zakończenie trudnego sezonu
UKS PCM Kościerzyna to jedyny zespół z dolnej szóstki PGNiG Superligi, którego Piotrcovia w tym sezonie nie pokonała, w środę piotrkowianki przegrały z tą drużyną w ostatnim meczu sezonu 26:29 (18:18). Piotrkowianki już przed tym spotkaniem wiedziały, że zakończą obecne rozgrywki na ósmym miejscu w tabeli, natomiast ich rywalki walczyły o uniknięcie baraży i zwłaszcza w drugiej połowie były bardziej zdeterminowane.
Piotrcovia nie dała szans zespołowi z Kobierzyc
Choć piotrkowianki już wcześniej zapewniły sobie utrzymanie w PGNiG Superlidze, nie zlekceważyły swoich rywalek z Klubu Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce, wygrywając niedzielne spotkanie 34:19 (21:10). Do końca fazy play-out pozostały już tylko dwa spotkania.
Porażka Piotrcovii w Jeleniej Górze
W meczu 29. kolejki PGNiG Superligi Piotrcovia minimalnie przegrała w Jeleniej Górze z tamtejszym KPR 25:26 (13:12). W pierwszej rundzie fazy play-out piotrkowski zespół zdeklasował tę drużynę, ale w środę podopiecznym trenera Rafała Przybylskiego nie udało się powtórzyć tego wyczynu.
Piotrcovia wywalczyła w Gdańsku komplet punktów
Piotrcovia po raz drugi w fazie play-out pokonała AZS Łączpol AWFiS Gdańsk, tym razem podopieczne trenera Rafała Przybylskiego wygrały z gdańszczankami 29:27 (13:13).
Piotrcovia nie wygra wszystkich meczów
Szczypiornistki Piotrcovii nie zrealizują celu, o którym wielokrotnie mówiły i nie wygrają wszystkich meczów w fazie play-out PGNiG Superligi. W środę podopieczne trenera Rafała Przybylskiego przegrały w Kościerzynie z tamtejszym UKS PCM 24:31 (14:14).
Piotrcovia nadal na zwycięskiej ścieżce
Podopieczne trenera Rafała Przybylskiego pokonały kolejnego rywala w fazie play-out, tym razem wygrały z Olimpią-Beskid Nowy Sącz 27:18 (16:12). Z trybun poczynania swoich nowych koleżanek obserwowała Klaudia Cygan, która od przyszłego sezonu będzie reprezentować Piotrcovię.
Piotrcovia kompletuje skład na zawodową ligę
19-letnia Klaudia Cygan, powoływana do juniorskiej reprezentacji Polski, podpisała kontrakt z Piotrcovią. Wszystko wskazuje na to, że nowa rozgrywająca będzie występować ze swoim nowym zespołem w zawodowej lidze kobiet, która ma powstać już w przyszłym sezonie.
Trzecie zwycięstwo Piotrcovii
Piotrcovia wygrała w środę z Klubem Piłki Ręcznej Gminy Kobierzyce 29:26 (16:15) i póki co jest jedynym niepokonanym zespołem w fazie play-out.
Świetny start Piotrcovii
Piotrcovia pokonała w pierwszym meczu fazy play-out AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 33:29 (18:18), zespół który zakończył fazę zasadniczą na najwyższym miejscu spośród drużyn z drugiej szóstki w tabeli PGNiG Superligi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc