Artykuły do tagu: Piotrcovia

Piotrcovia wygrała w Kościerzynie
Trener Rafał Przybylski bardzo się tego meczu obawiał, podkreślając, że to bardzo niewygodny i waleczny rywal, z którym Piotrcovia trzykrotnie w ubiegłym sezonie przegrała, najwyraźniej udało mu się rozpracować ten zespół, ponieważ piotrkowianki wyraźnie pokonały w środę UKS PCM Kościerzyna 34:26 (18:15).
Piotrcovia nie sprawiła niespodzianki [VIDEO]
Piotrkowskie szczypiornistki poniosły pierwszą porażkę w tym sezonie, MKS Perła Lublin okazał się zbyt wymagającym rywalem i wygrał to spotkanie 36:25 (18:14), choć mniej więcej do 25. minuty tego spotkania to był wyrównany pojedynek.
Kolejne zwycięstwo Piotrcovii
Drugi mecz i druga wygrana, tym razem piotrkowskie szczypiornistki pokonały na wyjeździe KPR Jelenia Góra 32:21 (16:13), ten zespół co prawda w poprzednim sezonie spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej, ale w związku z tym, że wycofał się z niej AZS Gdańsk, ekipa prowadzona przez byłego trenera Piotrcovii Michała Pastuszkę nadal może występować w Superlidze.
Inauguracyjne zwycięstwo Piotrcovii
Piotrkowskie szczypiornistki świetnie rozpoczęły kolejny sezon w żeńskiej PGNiG Superlidze, w inauguracyjnym spotkaniu, rozegranym we własnej hali pokonały swoje rywalki z Chorzowa 32:22. Wynik, jakim zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania (14:14), nie wskazywał jednak na tak okazałe zwycięstwo gospodyń.
Memoriałowy triumf Piotrcovii
Piotrkowianki w najlepszy możliwy sposób uczciły pamięć Krzysztofa Kazimierskiego, wygrywając poświęcony legendzie Piotrcovii memoriał. Podopieczne trenera Rafała Przybylskiego nie przegrały żadnego spotkania, pokonując kolejno UKS PCM Kościerzyna, warszawską Varsovię oraz Koronę Handball Kielce.
III Memoriał Piłki Ręcznej im. K. Kazimierskiego
W dniach 25-26 sierpnia w piotrkowskiej hali Relax odbędzie się III Memoriał Piłki Ręcznej kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego. W turnieju wystartują 4 zespoły: Varsovia, Korona Kielce, Piotrcovia i UKS PMC Kościerzyna.
Drugie miejsce Piotrcovii w turnieju w Chorzowie
Piłkarki ręczne Piotrcovii zajęły drugie miejsce w mini - turnieju w Chorzowie. Piotrkowianki minimalnie przegrały z gospodyniami i wyraźnie pokonały Koronę Kielce.
Jedna wygrana, dwie porażki
Jedna wygrana i dwie przegrane to bilans piłkarek ręcznych Piotrcovii w turnieju, który odbył się w Kobierzycach.
Młodzi piłkarze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski z aż trzech roczników rywalizowali w międzynarodowym turnieju XII Silesian Cup, który odbył się kilka dni temu w Świdnicy. Najlepiej spisali się chłopcy z rocznika 2007, którzy zwyciężyli w swojej kategorii wiekowej.
Piotrcovia zaprezentowała się piotrkowianom w Rynku Trybunalskim
W sobotę Piotrkowianin, w niedzielę Piotrcovia. Dwie prezentacje piotrkowskich drużyn piłki ręcznej podczas V Biesiady Trybunalskiej miały miejsce w ten weekend. Po raz pierwszy też zarówno szczypiorniści jak i szczypiornistki zorganizowali Strefę Kibica dla swoich najmłodszych kibiców.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc