Artykuły do tagu: Grabica

Sukces Grabiczan w Szprotawie
Z nagrodą Grand Prix i "Dębowym Liściem” wrócili Grabiczanie z XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Grup Śpiewaczych „Ziemia i Pieśń” w Szprotawie.
W dworku w Szydłowie będzie przedszkole
Decyzja została podjęta. W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstanie nowe przedszkole.
Choberki i Młodzieżowa Orkiestra Dęta ćwiczą również na wakacjach
Dla dzieci z zespołu tańca ludowego Choberki i Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Grabica pierwszy tydzień wakacji upłynął pod znakiem aktywnej pracy artystycznej przeplatanej jednak wymarzonym wypoczynkiem. W dniach 26-30 czerwca oba zespoły uczestniczyły w warsztatach taneczno-muzycznych zorganizowanych w ośrodku żeglarskim Klub Mila w miejscowości Kamień na Mazurach.
14.06.2017 09:24
Wiadukt się sypie
Mieszkańcy Kamocina w gm. Grabica zwracają uwagę na zły stan wiaduktu, który znajduje się na drodze w kierunku Brzozy.
Uczniowie SP w Woli Kamockiej zwycięzcami w finale powiatu Orlikowej Ligi Mistrzów
W sobotę 22 maja na orliku w Sulejowie odbył się finał powiatu piotrkowskiego Orlikowej Ligii Mistrzów w kategorii klas I - III.
W Grabicy powstanie Gminne Centrum Kultury
5 mln złotych kosztować będzie Gminne Centrum Kultury jakie w ciągu 3 lat powstanie w Grabicy. W niedzielę odbyło się symboliczne wbicie łopaty, a w zasadzie czterech pod budowę obiektu.
Grabica. Festyn Wieprzowiny [AKTUALIZACJA]
Ponad 30 wystawców prezentowało swoje produkty na II Festynie Wieprzowiny zorganizowanym po raz kolejny w Grabicy. Nie zabrakło też występów artystycznych na czele z gwiazdą disco polo grupą Boy0s.
Grabica zaprasza na II Festiwal Wieprzowiny
Drugi Festyn Wieprzowiny odbędzie się w najbliższą niedzielę w Grabicy. - Po raz kolejny chcemy pokazać, że hodowla trzody chlewnej wiąże się nie tylko z uciążliwościami odorowymi, ale przede wszystkim z dobrym jedzeniem - zachęca wójt tej gminy.
Gmina Grabica usuwa azbest
Azbest niegdyś uznawany był za doskonały materiał budowlany – jest odporny zarówno na mróz, jak i upały, ciężko go zgnieść, a jeszcze trudniej rozciągnąć. Nie poddaje się też substancjom żrącym ani ogniowi, ale jest niestety bardzo szkodliwy, powodując szereg problemów zdrowotnych, dlatego jego usunięcie jest koniecznością. Polska zobowiązała się do całkowitego usunięcia azbestu ze swojego terenu do 2032 r.
Najpierw prędkość, potem trzeźwość
Podczas niedzielnej akcji „Prędkość” policjanci z piotrkowskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h. 22-latek zlekceważył przepisy ruchu drogowego, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc