Artykuły do tagu: Grabica

Wkrótce obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej w Szydłowie
Już dziś władze gminy Grabica zapraszają na obchody 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Szydłowie. Uroczystości odbędą są 27 października.
Fitness i sporty siłowe - teraz mają gdzie ćwiczyć
Klub MLKS Olimpix Kamocin odebrał – z rąk wójta gminy Grabica - klucze do gruntownie odnowionego budynku dawnej szkoły podstawowej.
Powstało przedszkole w dworku w Szydłowie
W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstało niepubliczne przedszkole. Władze gminy Grabica użyczyły budynek stowarzyszeniu "Przyjazny Kąt". Koszt inwestycji to 1 mln 200 tys zł.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Dziwny wypadek w powiecie piotrkowskim
Do dziwnego zdarzenia doszło w czwartek w gminie Grabica. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Mitsubishi Lancer uderzył w drzewo i spłonął. Co ciekawe zarówno wewnątrz pojazdu jak i w jego pobliżu nie znaleziono żadnych osób poszkodowanych.
Remont Szkoły Podstawowej w Szydłowie
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Szydłowie przeszła w wakacje metamorfozę. Odnowiono korytarze, bibliotekę i sale lekcyjne. Ekipy budowlane rozpoczęły prace na początku lipca, a zakończyły na początku sierpnia.
Mieszkańcy gminy Grabica świętowali w Gutowie Małym
Nie tylko gmina Wola Krzysztoporska świętowała w ostatnią niedzielę sierpnia. Za plony dziękowali również mieszkańcy gminy Grabica. Ci święto plonów zorganizowali w tym roku na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego PTAK w Gutowie Małym.
Dożynki gminy Grabica tym razem w Gutowie Małym
Ostatnia niedziela sierpnia to tradycyjnie termin obchodów Święta Plonów w gminie Grabica. W gminach wiejskich, gdzie większość mieszkańców utrzymuje się z działalności rolniczej dożynki stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.
Nawałnica w powiecie. Gdzie ucierpieli najbardziej?
Nikomu nic się nie stało. Ucierpiały za to budynki, zarówno mieszkalne, jak i gospodarcze w gminach Grabica, Czarnocin, Moszczenica. Trwa liczenie strat po porannej nawałnicy. Na miejscu pracują strażacy, którzy zabezpieczają budynki.
Pozrywało dachy, połamało drzewa...
Zerwane dachy, połamane drzewa, pozrywane linie energetyczne, zablokowane drogi - to bilans strat po porannej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem i regionem. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc