Artykuły do tagu: OZPN

W rundzie jesiennej zbyt często atakowano arbitrów
Niebawem rozpocznie się piłkarska runda wiosenna, tymczasem my sprawdziliśmy jakie wnioski płyną z przeprowadzonej przez członków Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej analizy po rundzie jesiennej obecnego sezonu. Podczas 10 spotkań rozpatrzono 155 spraw. Niektóre z nich dotyczyły agresywnego zachowania wobec sędziów.
Stal Niewiadów mistrzem okręgu piotrkowskiego
Seniorzy z Niewiadowa obronili zdobyty przed rokiem tytuł halowego mistrza okręgu piotrkowskiego. Podczas turnieju, który był jednocześnie XVII Memoriałem Zdzisława Bińka Stal Niewiadów wyprzedziła Omegę Kleszczów, a trzecie miejsce zajął LKS Lubochnia.
Młodzi piłkarze zagrali z Orkiestrą
W Piotrkowie odbył się w niedzielę piłkarski turniej z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział osiem zespołów, zwyciężył UKS Piotrcovia, drugie miejsce zajął GUKS Gorzkowice, a trzecie RAP Radomsko.
Ostatni moment by zostać sędzią
Przypominamy, że członkowie Zarządu Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłosili nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zapisywać można się do końca roku.
Jubileuszowy turniej niepodległościowy
Prezes piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Sipa spotkał się delegacjami Federacji Futbolu z Łucka i Zdołbunowa z prezesem Oleh'em Maziarko na czele. Omówiono przygotowania do Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej z okazji 100-lecia Niepodległości. Pierwsza część Turnieju odbędzie się w maju 2018 w Piotrkowie Trybunalskim, a druga część pod opieką Konsula Generalnego RP Wiesława Mazura w sierpniu w Łucku.
Stadion Polonii znowu zamknięty. Tym razem na dwa mecze
Piotrkowski klub został w ten sposób ukarany za zachowanie swoich kibiców, którzy podczas meczu 13. kolejki piotrkowskiej okręgówki pomiędzy Polonią a Omegą II Kleszczów odpalili świece dymne i wznosili wulgarne okrzyki takie jak: „Jeb..ć ZKS”, czy „Concordia starą ku..ą jest”.
Włókniarz Moszczenica najlepszy wśród najstarszych
W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w Halowej Piłce Nożnej, w sobotę rywalizowali chłopcy z rocznika 2006, a w niedzielę ich starsi koledzy z rocznika 2005. Pierwszy turniej wygrali piłkarze GKS Bełchatów, a drugi zawodnicy Włókniarza Moszczenica.
Sędziowie ukarani za picie alkoholu przed meczem
Arbiter, który prowadził październikowy mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin pod wpływem alkoholu, został zdyskwalifikowany na trzy lata. Członkowie Wydziału Dyscypliny piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zawiesili również drugiego sędziego, który miał spożywać z nim alkohol przed meczem.
Emocjonujący turniej w „Piłkarzyki”
15 dwuosobowych drużyn uczestniczyło w zawodach „Riposta Tournament” w futbolu stołowym zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Zwycięska para jako jedyna wygrała wszystkie spotkania. Pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody a także puchary ufundowane przez OZPN w Piotrkowie.
Pijany sędzia prowadził mecz w Mierzynie
Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał arbiter, który sędziował sobotni mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin. Ostatecznie piłkarze z Mierzyna wygrali ten mecz 6:2, ale nie wiadomo, czy spotkanie nie zostanie powtórzone, być może goście będą o to wnioskować, zresztą to oni wezwali policjantów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat