Artykuły do tagu: OZPN

Sędzia z Sulejowa poprowadzi mecze Ekstraligi
Sędzia z Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim Izabela Dróżdż pozytywnie zdała egzaminy sędziowskie i decyzją Zarządu Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej awansowała do grona najlepszych w kraju kobiet prowadzących zawody piłkarskie.
Puchar Polski: mecze IV rundy już w środę
Wiemy już kto zagra w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali stosownego losowania.
Kto awansował do IV rundy? [Aktualizacja]
W środę dowiedzieliśmy się, kto awansował do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Z rozgrywek odpadły drużyny, reprezentujące kluby z klasy B.
II runda piłkarskiego Pucharu Polski
Na terenie okręgu piotrkowskiego rozegrano II rundę piłkarskiego Pucharu Polski. Odbyło się 10 spotkań. Wolny los miała Omega II Kleszczów.
07.08.2017 10:16
W niedzielę odbyły się mecze I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, oto wyniki:
Wyniki meczów sparingowych drużyn naszego okręgu
28 i 29 lipca drużyny piłkarskie okręgu piotrkowskiego rozegrały wiele spotkań kontrolnych przed rozpoczęciem rozgrywek. Swój mecz wysoko przegrała m.in. Polonia Piotrków.
Jeden sezon niedawno się zakończył, kolejny niebawem się rozpocznie, to dobry moment, by podsumować to, co się wydarzyło na piłkarskich boiskach w naszym okręgu i zapytać o to, co nas czeka. Na ten temat rozmawialiśmy z prezesem piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Stanisławem Sipą.
Działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali losowania I rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
3 lata dyskwalifikacji za grożenie sędziemu śmiercią
Na 36 miesięcy został zdyskwalifikowany Kamil Korytkowski, zawodnik Motoru Bujniczki, który podczas meczu z LKS Wola Krzysztoporska opluł asystenta sędziego i groził mu śmiercią. Kar będzie zresztą znacznie więcej, ponadto poszkodowany sędzia zgłosił sprawę do prokuratury.
Skandal w Bujniczkach: groził sędziemu śmiercią
Podczas spotkania piotrkowskiej klasy A (grupa II) pomiędzy Motorem Bujniczki i LKS Wola Krzysztoporska, jeden zawodników opluł sędziego asystenta, groził mu również śmiercią.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc