Artykuły do tagu: OZPN

Włókniarz Moszczenica najlepszy wśród najstarszych
W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w Halowej Piłce Nożnej, w sobotę rywalizowali chłopcy z rocznika 2006, a w niedzielę ich starsi koledzy z rocznika 2005. Pierwszy turniej wygrali piłkarze GKS Bełchatów, a drugi zawodnicy Włókniarza Moszczenica.
Sędziowie ukarani za picie alkoholu przed meczem
Arbiter, który prowadził październikowy mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin pod wpływem alkoholu, został zdyskwalifikowany na trzy lata. Członkowie Wydziału Dyscypliny piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zawiesili również drugiego sędziego, który miał spożywać z nim alkohol przed meczem.
Emocjonujący turniej w „Piłkarzyki”
15 dwuosobowych drużyn uczestniczyło w zawodach „Riposta Tournament” w futbolu stołowym zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Zwycięska para jako jedyna wygrała wszystkie spotkania. Pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody a także puchary ufundowane przez OZPN w Piotrkowie.
Pijany sędzia prowadził mecz w Mierzynie
Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał arbiter, który sędziował sobotni mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin. Ostatecznie piłkarze z Mierzyna wygrali ten mecz 6:2, ale nie wiadomo, czy spotkanie nie zostanie powtórzone, być może goście będą o to wnioskować, zresztą to oni wezwali policjantów.
Sędzia z Sulejowa poprowadzi mecze Ekstraligi
Sędzia z Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim Izabela Dróżdż pozytywnie zdała egzaminy sędziowskie i decyzją Zarządu Kolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej awansowała do grona najlepszych w kraju kobiet prowadzących zawody piłkarskie.
Puchar Polski: mecze IV rundy już w środę
Wiemy już kto zagra w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, działacze Wydziału Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim dokonali stosownego losowania.
Kto awansował do IV rundy? [Aktualizacja]
W środę dowiedzieliśmy się, kto awansował do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Z rozgrywek odpadły drużyny, reprezentujące kluby z klasy B.
II runda piłkarskiego Pucharu Polski
Na terenie okręgu piotrkowskiego rozegrano II rundę piłkarskiego Pucharu Polski. Odbyło się 10 spotkań. Wolny los miała Omega II Kleszczów.
07.08.2017 10:16
W niedzielę odbyły się mecze I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego, oto wyniki:
Wyniki meczów sparingowych drużyn naszego okręgu
28 i 29 lipca drużyny piłkarskie okręgu piotrkowskiego rozegrały wiele spotkań kontrolnych przed rozpoczęciem rozgrywek. Swój mecz wysoko przegrała m.in. Polonia Piotrków.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc