Artykuły do tagu: dzieci

Ferie pełne przygód w piotrkowskiej galerii
Focus Mall zaprasza do zabawy z Psim Patrolem. Ferie pełne przygód to propozycja piotrkowskiej galerii skierowana - z okazji ferii zimowych - do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich opiekunów.
przedwczoraj, 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
20.01.2017 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
A może ferie ze sztuką?
Zapraszamy dzieci do spędzenia ferii zimowych w Ośrodku Działań Artystycznych. ODA proponuje zajęcia plastyczne pod hasłem "Podróże dalekie i bliskie".
Będą kontrolować autokary
Jeśli chcesz, aby autokar, którym Twoje dziecko pojedzie na ferie został skontrolowany przez policjantów, możesz zgłosić się do piotrkowskiej Komendy.
Ferie w bibliotece pod znakiem 800-lecia miasta
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie już dziś zaprasza dzieci do udziału w zajęciach organizowanych w czasie ferii zimowych (16 – 27 stycznia). - Jak zwykle będzie można zdobywać nową wiedzę i umiejętności, poznawać ciekawych ludzi, spotykać znajomych i świetnie się bawić – zachęcają pracownicy placówki.
Z piekielnej kuchni do Woli Krzysztoporskiej
Jakub Wolski - uczestnik programu „Hell's Kitchen” - gościł w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej.
Szopka Amelii wyróżniona
Amelia Sitarek (11 lat), uczestniczka warsztatów z rękodzieła artystycznego dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Twórczym dla Rodzin „Szopka w miniaturze”.
13.12.2016 09:06
Dla kogo mikrofon?
Niemal 100 uczestników zmierzyło się ze sceną podczas V edycji konkursu wokalnego „Mikrofon dla Ciebie” w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
08.12.2016 08:11
Mikołaj w Ośrodku
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK odwiedził 6 grudnia św. Mikołaj, który dla zdolnych i grzecznych dzieci przygotował moc atrakcji.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc