Artykuły do tagu: dzieci

Ostatni festyn rodzinny już w najbliższy czwartek
W czwartek, 24 sierpnia 2017 roku zapraszamy na ostatni w te wakacje Festyn Rodzinny, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim "Concordia", ul. Żwirki 6 w Piotrkowie Trybunalskim.
Wakacje mijają zbyt szybko
Połowa sierpnia za nami. Dzieci ze świetlic artystycznych MOK poniedziałek spędziły w Ośrodku Edukacji Artystycznej, gdzie miały okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, fotograficznych, muzycznych oraz teatralnych, podczas których wcielały się w postacie księżniczek, kosmitów i innych fantastycznych bohaterów.
Festyn na terenie Auto Giełdy
W najbliższy czwartek, 17 sierpnia na terenie Auto Giełdy (ul. Dmowskiego 37) odbędzie się kolejny festyn rodzinny.
Osiedle „Piastowskie” zaprasza na darmowe zajęcia
Bezpłatne zajęcia dla dzieci z terenu działania RO "Piastowskie", organizuje Rada Osiedla wraz z Przedszkolem Artystycznym „SimaRe” oraz Łódzkim Domem Kultury. Zapisy odbędą się w najbliższą środę (09.08) w sali nr 1 Urzędu Miasta przy pasażu K.Rudowskiego, w godzinach 11:00-12:00 oraz 17:00-18:00. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6-14 lat.
Kino, Skansen, Niebieskie Źródła... co jeszcze?
Pierwszy tydzień sierpnia minął niepostrzeżenie uczestnikom świetlic artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury. Organizowane w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK warsztaty wokalne, taneczne, teatralne, plastyczne i fotograficzne wypełniły dzieciom czas w poniedziałek i czwartek.
We wtorek z opiekunami udały się do miejskiego amfiteatru, aby uczestniczyć w spotkaniu z Protem i Filipem.
Tym razem festyn na orliku
Zapraszamy na kolejny festyn rodzinny - już w najbliższy czwartek, 10 sierpnia od godz. 15.00.
Kurtyny wodne potrzebne podczas upałów
Piotrkowskie kurtyny wodne cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców. Umieszczono je w dwóch miejscach: w Rynku Trybunalskim oraz przy Domu Handlowym "Merkury".
Kolejny Festyn Rodzinny już w czwartek
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza na Festyn Rodzinny. Impreza odbędzie się czwartek (3 sierpnia) o godzinie 15.00.
O życiu Indian w piotrkowskim Muzeum
Po raz kolejny piotrkowskie Muzeum odwiedziły dzieci uczestniczące w półkoloniach organizowanych przez świetlicę Bartek.
Pijana matka zatrzymana przed blokiem w centrum Piotrkowa
Dwoje małych dzieci pod opieką pijanej matki – takie zgłoszenie otrzymała w poniedziałkowy wieczór piotrkowska policja. Informacja ta potwierdziła się.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc