Artykuły do tagu: dzieci

Dziecko zatruło się czadem (AKTUALIZACJA)
Sześcioletnia dziewczynka z miejscowości Siomki (gmina Wola Krzysztoporska) trafiła do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.
Podsumowanie ferii z piotrkowskim MOK-iem
Ferie zimowe już za nami. Mimo że zimowa aura w tym roku nie była łaskawa i nie podarowała nawet odrobiny śniegu, to o potężną dawkę rozrywki dla dzieci jak co roku zadbał Miejski Ośrodek Kultury. Jak zawsze było artystycznie, kreatywnie i z pomysłem.
Ferie zimowe w gminie Grabica
W czasie zimowych ferii najmłodsi mieszkańcy gminy Grabica mogą uczestniczyć w wielu zajęciach organizowanych w szkołach, choć nie tylko. Szkoła Podstawowa w Szydłowie na drugi tydzień ferii proponuje zajęcia sportowe SKS - od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 14.00.
08.02.2018 10:31
Zwiedzali sale pałacowe
Wszyscy, którzy 7 lutego pojawili się w piotrkowskim Muzeum, mieli okazję zwiedzić (za darmo) sale pałacowe. Spotkanie, zorganizowane w ramach akcji Zima, zakończono warsztatami artystycznymi dla najmłodszych uczestników.
Ferie z piotrkowskim Muzeum
W ramach akcji Zima 2018 Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowało warsztaty edukacyjno-plastyczne. Uczestniczące w nich dzieci przekonały się, że Muzeum to nie tylko eksponaty i gabloty, ale też nauka historii poprzez zabawę.
Początek ferii w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie
"Baśń o księciu Bolku" w wykonaniu aktorów Teatru Promyk z Poznania to spektakl, który rozpoczął ferie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie. Trwa pierwszy tydzień zimowych wakacji w naszym regionie.
Gabinet profilaktyki medycznej w szkole w Gomulinie
W Szkole Podstawowej w Gomulinie od grudnia działa gabinet profilaktyki medycznej.
W Wolborzu rośnie liczba mieszkańców
Pierwsza w 2018 roku mieszkanka gminy Wolbórz to Hania z Bogusławic, która przyszła na świat 2 stycznia. W gminie rodzi się coraz więcej dzieci, przyrost naturalny jest dodatni, rośnie liczba mieszkańców.
Sulejów dla Pokoleń zaprasza na bal karnawałowy
Stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na bal karnawałowy.
Ferie zimowe z piotrkowskim MOK-iem
Dzieci w wieku od 7 do 15 lat tegoroczne ferie zimowe mogą spędzić wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat