Artykuły do tagu: dzieci

Pijana matka urodziła bliźniaki
Pijana 40-latka, która urodziła bliźniaki, może odpowiedzieć za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub nawet życia. Kobieta miała ponad 1,3 promila w organizmie.
Jak nauczyć malucha jazdy na nartach?
Planujesz wyjazd w Alpy? W takim razie, konieczni musisz nauczyć swoją pociechę jeździć na nartach, jeśli nie pojęła jeszcze tej sztuki. Warto podjąć naukę jak najwcześniej. Jako dziecko, nauczy się znacznie szybciej, a w razie przyszłych wyjazdów, będzie już wiedzieć, jaka to świetna rozrywka.
Place zabaw zyskają nową jakość
Sześć kolejnych placów zabaw zostanie zmodernizowanych na terenie Piotrkowa.
Tragiczny wypadek z udziałem dzieci
Dwóch 14-latków jechało na jednym rowerze, poruszając się lewym pasem drogi. Jeden z nich kierował, drugi siedział na ramie. Prawym pasem jezdni w tym samym kierunku jechał 19-letni kierowca fiata panda. Mężczyzna widział z oddali czerwony punkt oświetlenia, sądził, że to pieszy. Nagle zauważył, że lewą stroną drogi porusza się nie pieszy a rowerzysta. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn 14-latek zjechał z lewego pasa wprost pod jadącego fiata pandę.
Wędkowanie na zakończenie wakacji
Zarząd Kola nr 12 Piotrków Miasto zorganizował w sobotę zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie spławikowej. Impreza dobyła się na zbiorniku Bugaj, a okazją było zakończenie wakacji.
Koniec wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK
Dobiegły końca tegoroczne wakacje. W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury cały czas były one bardzo bogate w warsztaty artystyczne. Wszystko po to, by każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.
Wędkarski konkurs na zakończenie wakacji
Z okazji kończących się wakacji i nieuchronnie zbliżającego się początku roku szkolnego Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zaprosiło dzieci i młodzież na konkurs wędkarski.
HARC chce wesprzeć dzieci z Pomorza
Piotrkowskie Stowarzyszenie HARC organizuje zbiórkę artykułów szkolnych (i nie tylko) dla mieszkańców Pomorza poszkodowanych przez nawałnicę, która kilkanaście dni temu przeszła nad ich regionem.
Wakacje z OEA MOK mijają niepostrzeżenie
Pozostały jeszcze tylko dwa tygodnie sierpnia wakacyjnej laby. Warto spędzić je z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK, tak jak miniony tydzień.
Przedostatni festyn już za nami
W czwartek, 17 sierpnia 2017 r. na terenie auto giełdy przy Dmowskiego odbył się przedostatni w te wakacje Festyn Rodzinny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc