Artykuły do tagu: DK12

5 osób rannych w kolejnym wypadku na DK 12 [AKTUALIZACJA]
Pięć osób (w tym troje dzieci) zostało rannych w wypadku do jakiego doszło ok. 15:50 na DK 12 w Poniatowie. Droga była zablokowana w kierunku Piotrkowa. Ruch przez 3 godziny odbywał się wahadłowo.
Auto spadło z wiaduktu. Kierowca nie żyje
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 6 na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Piotrkowem a Rzgowem.
Niebezpieczna „12”. Kolejny wypadek
Trzy osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło ok. 14:00 na DK 12 w miejscowości Strzelce między Sulejowem a Opocznem. Zablokowany był jeden pas ruchu.
Znów wypadek na drodze Piotrków-Sulejów
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 12 na wysokości Korytnicy. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. W wypadku ranna została jedna osoba. Droga była częściowo zablokowana, ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia na DK12 trwały kilka godzin.
Uwaga! Awaria ciężarówki na DK12
Awaria ciężarówki na wysokości Przygłowa, samochód blokuje jezdnię. Zablokowany jest jeden pas ruchu - w kierunku Sulejowa, ruch odbywa się wahadłowo.
Siedem osób rannych w wypadku w Poniatowie
7 osób zostało rannych na krajowej „dwunastce" w Poniatowie. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem.
Jakie inwestycje rządowe powinny być realizowane w regionie piotrkowskim?
Pogłębienie Zalewu Sulejowskiego, modernizacja DK12, budowa mostu na Pilicy, budowa autostrady A1 od Tuszyna do Częstochowy – m.in. te inwestycje zdaniem słuchaczy Magla powinny zostać zrealizowane w naszym regionie.
Sezon urlopowy. Jedźcie ostrożnie
Niebawem rozpocznie się sezon urlopowy, ruch na drogach będzie więc zdecydowanie większy, a co za tym idzie będzie bardziej niebezpiecznie.
Urlop / Dk12 / S12 
Kierowcy uważajcie na utrudnienia na A2 i DK12!
Ruszył kolejny etap prac porządkowych na autostradzie A2 i drodze krajowej nr 12. Od 6 czerwca do środy (7 czerwca) na autostradzie A2, na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od węzła Łódź Północ do granicy z województwem mazowieckim będą prowadzone prace gwarancyjne i uzupełnianie braków w nawierzchni, odnowa oznakowania poziomego i koszenie trawy.
Kobieta ranna w wypadku na DK 12 w Poniatowie
24-letnia kobieta została ranna w wypadku, do którego doszło we wtorek przed godziną 18 na DK 12 w Poniatowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc