„Niebezpieczne kobiety” w piotrkowskim Ekonomiku

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 09 lutego 2017273 35819
W sieci pojawił się film „Ekonomik. Niebezpieczne kobiety”, w którym główne role grają uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie. W jedną z ról wcielił się również nauczyciel tej placówki. Obraz nawiązuje to najnowszej produkcji Patryka Vegi.

W filmie, który jest tzw. czołówką do filmowej relacji ze studniówki uczniów tej szkoły, nie brakuje dużej liczby słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, dlatego wielu internautów jest zbulwersowanych jego publikacją. A jaka jest Wasza opinia na temat czołówki Ekonomika?

 

 

Po kilkunastu minutach od naszej publikacji, filmik uczniów został zablokowany w serwisie youtube.

 

Prezentujemy zatem niewielkie fragmenty filmu.

 

 

 


Zainteresował temat?

25

17


Komentarze (273)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

assa assarangawczoraj, 20:06

W tym kawałku Cichecka jaka uśmiechnięta.

10


lolita ~lolita (Gość)wczoraj, 18:49

zwymiotowalem jak to obejzalem to jest prawdziwe gowno

21


Lucyna ~Lucyna (Gość)12.02.2017 14:07

A czy zastanowiłyście się nad konsekwencjami tej ,, czołówki,, puszczając ją w neta. Pomyślałyście chć przez chwilę o waszym pedagogu i o tym, że ta rola jako nauczycielowi i wychowawcy po prostu nie powinna mieć miejsca???? Tak, to tylko czołówka i aż czołówka mówiąca o trudnej a nawet niebezpiecznej młodzieży tej szkoły. Bo na pweno dla pana Pietrasa jako belfra to niebezpieczny filmik.

82


Sensi ~Sensi (Gość)11.02.2017 20:51

Według mnie bardzo fajna inicjatywa, luźne podejście do projektu jak najbardziej na +
Słyszałem że nauczyciel grający w czołówce ma jakieś problemy przez współprace i wystąpienie w filmie. Ludzie dorosły człowiek użył wulgaryzmu i oto afera, uczniowie którzy skończyli 18 lat i przeklinają o to sensacja?!
ŚMIECH NA SALI Z LUDZI ROBIĄCYCH AFERĘ...

79


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)12.02.2017 12:28

A co powie Pani Dyrektor na to iż dziewczyny z klasy FOTOGRAFICZNEJ Naruszyły prawa autorskie??? Proszę się dowiedzieć czy te lalunie wiedzą co to są PRAWA AUTORSKIE???Kto wie czy w dorosłym ich życiu cudzej pracy nie podpiszą swoim nazwiskiem??
71

54


Absolwentka ekonomika ~Absolwentka ekonomika (Gość)12.02.2017 12:23


Za moich czasów to za takie zachowanie uczeń by nie był klasyfikowany do następnej klasy, lub niedopuszczony do matury gdyż matura to świadectwo dojrzałości nie tylko z wiedzy ale i z KULTURY OSOBISTEJ. Ciekawa jestem jak obecnie nauczyciele Was ocenią i jaką ocenę z zachowania wystawią na cenzurkach ????

72


Abc ~Abc (Gość)12.02.2017 09:56

Ma ktos to zapisane? Swietne bylo, chcialbym obejrzec

23


Paweł Larecki Paweł Lareckiranga09.02.2017 13:28

W kilkanaście minut filmik został usunięty z sieci. Uważam, że szkoda. Nie zdążył wzbudzić szerszej dyskusji, a był tego wart. Grający w nim uczniowie nie oszczędzali na słowach wulgarnych, a do tego wystąpił w nim też nauczyciel tej szkoły.
Swoje czasy z "Chrobrego" wspominam też jako niezbyt grzecznie uczesane, a przecież było to całą epokę temu i gdy dodamy do tego jeszcze niebywały przewrót obyczajowy oraz niewyobrażalny postęp technologiczny, jaki się od tamtej pory dokonał, to czyż taki filmik "Ekonomika" może jakoś szczególnie dziwić? I również miałem nauczycieli, z którymi konie można było kraść i za którymi w ogień można by iść.
Zatem filmik? Znak czasu, po prostu.

2916


Qwerty ~Qwerty (Gość)11.02.2017 15:00

Dajcie już spokój. Afera aferą... Wiadomo, że każdy czeka na "sensacje", ale jest wiele poważniejszych spraw, którymi trzeba się zająć.

32


byłauczennica ~byłauczennica (Gość)10.02.2017 19:23

Ta klasa od kiedy przyszła do szkoły była oczkiem w głowie wychowawcy, wulgarność tych dziewczyn w filmiku to nic w porównaniu z ich wulgarnym i agresywnym zachowaniem na codzień. Powinny ponieść wszelkie konsekwencje swoich działań. Pan Pietras jest świetnym nauczycielem, ale lekko zatarły mu się granice w relacjach z tą klasą. Uczennice to nie koleżanki.

125