„Niebezpieczne kobiety” w piotrkowskim Ekonomiku

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 09 lutego 2017278 37938
W sieci pojawił się film „Ekonomik. Niebezpieczne kobiety”, w którym główne role grają uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Piotrkowie. W jedną z ról wcielił się również nauczyciel tej placówki. Obraz nawiązuje to najnowszej produkcji Patryka Vegi.

W filmie, który jest tzw. czołówką do filmowej relacji ze studniówki uczniów tej szkoły, nie brakuje dużej liczby słów powszechnie uznawanych za obraźliwe, dlatego wielu internautów jest zbulwersowanych jego publikacją. A jaka jest Wasza opinia na temat czołówki Ekonomika?

 

 

Po kilkunastu minutach od naszej publikacji, filmik uczniów został zablokowany w serwisie youtube.

 

Prezentujemy zatem niewielkie fragmenty filmu.

 

 

 


Zainteresował temat?

25

17


Komentarze (278)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Malina ~Malina (Gość)09.02.2017 16:52

Niech ten Wychowawca z następną swoją klasą maturalną nakręci Sztukę kochania albo Ciemniejszą stronę Graya ;-)

225


Misiek ~Misiek (Gość)10.02.2017 10:29

A co na to Antoni Macierewicz z prezesem?

65


Paweł Larecki Paweł Lareckiranga09.02.2017 13:28

W kilkanaście minut filmik został usunięty z sieci. Uważam, że szkoda. Nie zdążył wzbudzić szerszej dyskusji, a był tego wart. Grający w nim uczniowie nie oszczędzali na słowach wulgarnych, a do tego wystąpił w nim też nauczyciel tej szkoły.
Swoje czasy z "Chrobrego" wspominam też jako niezbyt grzecznie uczesane, a przecież było to całą epokę temu i gdy dodamy do tego jeszcze niebywały przewrót obyczajowy oraz niewyobrażalny postęp technologiczny, jaki się od tamtej pory dokonał, to czyż taki filmik "Ekonomika" może jakoś szczególnie dziwić? I również miałem nauczycieli, z którymi konie można było kraść i za którymi w ogień można by iść.
Zatem filmik? Znak czasu, po prostu.

3217


:) ONO ~:) ONO (Gość)24.02.2017 14:00

To je wychowawca wychował. Pozazdrościć takich pedagogów.

22


:) ONO ~:) ONO (Gość)24.02.2017 14:00

To je wychowawca wychował. Pozazdrościć takich pedagogów.

01


assa assaranga18.02.2017 20:06

W tym kawałku Cichecka jaka uśmiechnięta.

30


lolita ~lolita (Gość)18.02.2017 18:49

zwymiotowalem jak to obejzalem to jest prawdziwe gowno

62


Lucyna ~Lucyna (Gość)12.02.2017 14:07

A czy zastanowiłyście się nad konsekwencjami tej ,, czołówki,, puszczając ją w neta. Pomyślałyście chć przez chwilę o waszym pedagogu i o tym, że ta rola jako nauczycielowi i wychowawcy po prostu nie powinna mieć miejsca???? Tak, to tylko czołówka i aż czołówka mówiąca o trudnej a nawet niebezpiecznej młodzieży tej szkoły. Bo na pweno dla pana Pietrasa jako belfra to niebezpieczny filmik.

93


Sensi ~Sensi (Gość)11.02.2017 20:51

Według mnie bardzo fajna inicjatywa, luźne podejście do projektu jak najbardziej na +
Słyszałem że nauczyciel grający w czołówce ma jakieś problemy przez współprace i wystąpienie w filmie. Ludzie dorosły człowiek użył wulgaryzmu i oto afera, uczniowie którzy skończyli 18 lat i przeklinają o to sensacja?!
ŚMIECH NA SALI Z LUDZI ROBIĄCYCH AFERĘ...

1010


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)12.02.2017 12:28

A co powie Pani Dyrektor na to iż dziewczyny z klasy FOTOGRAFICZNEJ Naruszyły prawa autorskie??? Proszę się dowiedzieć czy te lalunie wiedzą co to są PRAWA AUTORSKIE???Kto wie czy w dorosłym ich życiu cudzej pracy nie podpiszą swoim nazwiskiem??
71

56