Artykuły do tagu: film

Przenieś się w świat filmu „Lego Ninjago” i stwórz fantazyjne konstrukcje z klocków
Od 22 września na wielkim ekranie można zobaczyć animację „Lego® Ninjago®”. Z tej okazji piotrkowskie kino Helios przygotowało dla naszych milusińskich nie lada gratkę. W sobotę 23 września w godz. 10 -16 będą mogły wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez Centrum Edukacji i Zabawy KLOCKOWNIA. Wspólnie z animatorami dzieci zbudują z klocków Marioinex Mini Waffle swoje ulubione motywy z Lego Ninjago. Spróbują także odtworzyć wizerunki WU-CRU, świątynie, smoki i wiele innych konstrukcji.
Zmarł Grzegorz Królikiewicz, reżyser związany z Piotrkowem Trybunalskim
Zmarł Grzegorz Królikiewicz, ceniony reżyser, scenarzysta, pedagog Łódzkiej Filmówki, związany z Piotrkowem Trybunalskim. Był między innymi twórcą filmu dokumentalnego o księdzu Tadeuszu Pecolcie, zatytułowanego „Bardziej niż siebie samego”.
Przed nami ostatnia część mappingu
Zaprezentowano już trzy części trójwymiarowego widowiska przedstawiającego dzieje Piotrkowa Trybunalskiego. W sobotę, 30 września, premiera czwartej, ostatniej części prezentacji "800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie".
18.09.2017 11:08
Wieczór z Kingsmanem
W piątek 22 września kino Helios w galerii Focus Mall w Piotrkowie zaprasza na stylowy, elegancki i zabójczy wieczór z Kingsmanem. Zaczniemy już o godzinie 21.00 rewelacyjną ekranizacją kultowej serii opowiadań rysunkowych Marka Millara „Kingsman: Tajne służby”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie zagramy długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „Kingsman: Złoty krąg”.
Aktor z Piotrkowa w
Piotrkowianin Krzysztof Kamiński będzie jednym z bohaterów kolejnej serii „Rozlewiska”. Serial pojawi się na antenie TVP już w grudniu, tym razem jako „Pensjonat nad rozlewiskiem”.
Aktor z Piotrkowa w
Piotrkowianin Krzysztof Kamiński będzie jednym z bohaterów kolejnej serii „Rozlewiska”. Serial pojawi się na antenie TVP już w grudniu, tym razem jako „Pensjonat nad rozlewiskiem”.
Filmowy spacer po Tomaszowie
Tym razem Odyseja Filmowa 2017 zawita do Tomaszowa Mazowieckiego. Muzeum Kinematografii w Łodzi zaprasza w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, na filmowy spacer po Tomaszowie. Szlakiem filmowych produkcji i gwiazd uczestników spaceru poprowadzi kulturoznawca i wielbiciel kina Bartosz Damian Mielniczek.
Helios na Scenie:
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach nowego cyklu Helios na Scenie. Już w najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia o godz.18:30 widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię, w znakomitym spektaklu National Theatre. Z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem. W połowie spektaklu zaplanowano kilkunastominutową przerwę.
Filmowy spacer po Piotrkowie
Muzeum Kinematografii zaprasza na wakacyjny spacer filmowy po Piotrkowie Trybunalskim w ramach projektu "Odyseja Filmowa 2017". Początek w sobotę 5 sierpnia o godz. 12. Zbiórka przed Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11).
Zobacz najlepszy polski film 2016 roku. Za darmo
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Ostatnia rodzina”. Projekcja odbędzie się 8 czerwca o godz. 19.00 w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc