Piknik w Skotnikach
12 godzin temu, 14:00
Piknik w Skotnikach
Rodzinny piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę obok świetlicy wiejskiej w Skotnikach w gminie Aleksandrów. Początek o godzinie 14.00.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom” połączony z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka i Światowymi Dniami Krwiodawstwa.
Opel uderzył w opla
16 godzin temu, 10:01
Opel uderzył w opla
39-letni kierowca opla astra w wyniku nieprawidłowej obserwacji drogi najechał na tył jadącego z tym samym kierunku opla (również astra) kierowanego przez 41-letnią kobietę, która z kolei uderzyła w zaparkowanego fiata.
Wypadek na Michałowskiej. 5-latek potrącony przez motocykl
Na ulicy Michałowskiej w Piotrkowie doszło do potrącenia dziecka. - 5-letni chłopiec, idący jezdnią wraz z rodzicami, korzystając z ich nieuwagi, przebiegł nagle na drugą stronę drogi, został potrącony przez motocykl romet – informuje Komenda Policji w Piotrkowie.
Śląska za wąska?
17 godzin temu, 08:57
Śląska za wąska?
Remont ulicy Śląskiej w Piotrkowie dobiega już końca. Kierowcy korzystający z tej drogi zauważyli, że jezdnia została zwężona. Dlaczego?
Kto wystąpi podczas Dni Tomaszowa?
SARSA, PAPA D., Grubson, Marcin Daniec, Kraków Street Band, Indios Bravos i Orkiestra Wojskowa – oni wystąpią podczas Dni Tomaszowa 2016. Tomaszów będzie świętować przez 3 dni (od 24 do 26 czerwca) na pl. Kościuszki i Tomaszowskich Błoniach.
Kto przyjedzie, kto zaśpiewa, kto zatańczy?
Barwne, kolorowe, różnorodne i roztańczone. Główną atrakcją III Festiwalu Miast Partnerskich (już w najbliższy weekend) będą zespoły z ośmiu współpracujących z Piotrkowem miast. Będzie co podziwiać.
W Piotrkowie rozbrzmiewała muzyka gospel
W czwartek w amfiteatrze miejskim w Piotrkowie odbył się Koncert Chwały. Już po raz czwarty piotrkowianie mogli posłuchać muzyki chrześcijańskiej i gospel.
Parada jachtów na Zalewie Sulejowskim
45 jachtów wzięło udział w czwartek, 26 maja, w paradzie z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego na Zalewie Sulejowskim. To była prawdziwa procesja pod żaglami. Trasa rejsu wiodła od portu w Bronisławowie do portu przy tamie w Smardzewicach.
Święto Bożego Ciała na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego [GALERIA]
Wierni Kościoła katolickiego obchodzą dziś Boże Ciało - ruchome święto wypadające 60 dni po Wielkanocy.
reklama

Społeczność