Zakochany weekend przyciągnął tłumy
Wielu mieszkańców naszego regionu postanowiło spędzić Walentynki w galerii Focus Mall, z tej okazji przygotowano tam wiele atrakcji, zarówno dla tych starszych, jak i dla tych młodszych, jedni i drudzy mogli na przykład wsiąść do...weneckiej gondoli.
W Walentynki podziel się z innymi
W niedzielę na piotrkowskich ulicach można było spotkać Przedstawicieli Forum Młodych Socjaldemokratów i Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi w Piotrkowie Trybunalskim, którzy rozdawali Karty Życia, nakłaniając przechodniów do wyrażenia zgody na pośmiertną transplantację organów.
A. Zandberg: Jesteśmy trzecią możliwością
Adrian Zandberg, członek zarządu partii Razem spotkał się w sobotnie popołudnie z piotrkowianami. W spotkaniu, które odbyło się w siedzibie piotrkowskiej Wyższej Szkoły Handlowej wzięło udział ponad 30 osób.
Skrzyżowali rękawice na moszczenickiej ziemi
42 walki i prawie stu zawodniczek i zawodników z całej Polski - tak w skrócie można opisać Galę Boksu, zorganizowaną w sobotę w Moszczenicy. Na ringu, który został ustawiony w Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka, rywalizowali przede wszystkim medaliści Mistrzostw Polski.
Czy piotrkowianom podoba się nowy rozkład jazdy MZK?
Dwa dodatkowe autobusy, kilku kierowców więcej, nowa linia. Od miesiąca w Piotrkowie funkcjonuje nowy rozkład jazdy miejskich autobusów. Czy mieszkańcy są zadowoleni z wprowadzonych zmian?
Zmiany w PZOZ później niż zakładano
Przeniesienie oddziałów piotrkowskich szpitali się opóźni. Projekt dotyczący przekształcenia Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie nadal nie został zaakceptowany przez zarząd województwa łódzkiego, dlatego podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego, radni dokonali korekty stosownej uchwały.
Dalsze losy rannego bielika
Ranny bielik jest już w azylu dla ptaków w warszawskim zoo. W piątek drapieżnik został tam przetransportowany - informuje na swoim profilu facebookowym Nadleśnictwo Piotrków. Na zdjęciu przygotowania do podróży.
Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Moszczenicy
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oferuje wiele atrakcji podczas tegorocznych ferii zimowych.
Nowe godziny pracy skarbówki
Od 1 marca zmienią się godziny urzędowania Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
73-letni Henryk S. obnażał się przed dziewczynkami. Prokurator stawia zarzuty
Zatrzymany w środę mężczyzna podejrzewany o nakłanianie dzieci do seksu to 73-letni Henryk S., mieszkaniec Inowrocławia. Usłyszał już zarzuty prokuratora.
reklama

Społeczność