Zarząd Zametu oświadcza: nie będzie likwidacji zakładu
Otrzymaliśmy oświadczenie Zarządu Zamet Industry SA w sprawie zwolnień pracowników i informacji o ewentualnej likwidacji zakładu.
Sienkiewicza nadal nieprzejezdna
Ulica Sienkiewicza w Piotrkowie nadal jest nieprzejezdna. Informowaliśmy, że przebudowana droga miała zostać oddana do użytku wczoraj, po dokonaniu odbioru technicznego.
Wypadek w Jaksonku, kierowca na podwójnym gazie
Wypadek w Jaksonku na DK nr 74. Nietrzeźwy kierowca wjechał do rowu.
Jak odbywa się skok spadochronowy w tandemie? Sprawdziliśmy
Skoki spadochronowe w tandemie wybierane są dzisiaj coraz częściej – to dzięki nim można zrealizować swoje marzenia bez konieczności kosztownych i skomplikowanych przygotowań czekających na skoczków spadochronowych. Jak skacze się w tandemie?
Drożej za bilety, ale tylko u kierowcy. Zdecydują radni
Niewykluczone, że już wkrótce drożej zapłacimy za bilety MZK w Piotrkowie. Ale tylko za te kupowane u kierowców.
Uratował życie mężczyźnie reanimując go w sklepie
Czytelniczka portalu epiotrkow.pl zawiadomiła nas, że niedawno w sklepie spożywczym ABC w Poniatowie reanimowano mężczyznę, który doznał zawału serca.
Park Poniatowskiego z kawiarnią?
Czy w zrewitalizowanym parku im. ks. J. Poniatowskiego powstanie kawiarnia? Urząd Miasta ogłosił przetarg na dzierżawę działki przeznaczonej pod gastronomię.
Trzy osoby ranne w wypadku na S8
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek rano pod Piotrkowem na trasie S8 (kierunek na Wrocław).
Wybierają dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie
Pięć osób ubiega się o fotel dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie. Stanowisko zwolniło się po odejściu na emeryturę dotychczasowego dyrektora Jana Gajewskiego. Gajewski odszedł z pracy po serii artykułów prasowych na temat rzekomo nieuczciwych zasad wynajęcia powierzchni dla jednej z kancelarii.
Zostawił dokumenty w śmieciach. Zapłaci 500 zł
Strażnicy miejscy, patrolując miasto w okolicach ul. Broniewskiego, natknęli się na świeżo wysypaną stertę odpadów pochodzących z remontu, na co wskazywały leżące tam resztki materiałów budowlanych, opakowania po nich, a także coś, co przypominało... flagę narodową.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc