Przenieśli się w czasy PRL-u
18 godzin temu, 12:45
Przenieśli się w czasy PRL-u
26 Komitetów (grup) wzięło udział w sobotniej zabawie, jaką przygotował HARC dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta i powiatu. Zabawa potrwa do godziny 14.00.
Na terenie gminy Rozprza trwają wiosenne remonty dróg. Drogowców można spotkać m.in. na drogach dojazdowych do pól, ale nie tylko.
Szpital na Rakowskiej ukarany przez NFZ
15 tysięcy złotych kary - tak zakończyła się kontrola Narodowego Funduszu Zdrowia w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Kopernika w Piotrkowie.
- Dziś (sobota) temperatura maksymalnie osiągnie 9 stopni. Czekają nas przelotne opady deszczu. Mimo tego, pojawi się słońce. W nocy przy gruncie może wystąpić szron - zapowiadał na antenie Strefy FM Zdzisław Cyganiak, obserwator przyrody.
Policjanci z Piotrkowa na modowym wybiegu
W piątek (17 kwietnia) w ramach XII Edycji Fashion Week Poland odbył się pokaz umundurowania służb podległych i nadzorowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych.
 Weekend Wiosennych Promocji w Focus Mall
Takiego wydarzenia nie mogą ominąć fani mody i miłośnicy zakupów! W sobotę i niedzielę 18-19 kwietnia br. Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza na Weekend Wiosennych Promocji.
Nasiona, sadzonki, narzędzia i sprzęt ogrodniczy czy meble ogrodowe będzie można kupić podczas X Jubileuszowych Piotrkowskich Ogrodniczych, które odbędą się w niedzielę 19 kwietnia na placu przy Zamku w Bykach.
39-latka odpowie za rozbój na swoim znajomym
Kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie podejrzanej o rozbój. 39-latka najpierw obezwładniła swojego znajomego (przy użyciu nożyczek), a następnie zabrała mu z kieszeni 370 zł.
Chcą zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w Podzamcze
W Hotelu Mercure Vestil w Piotrkowie odbywa się dziś konferencja, podczas której urzędnicy przedstawiają nowe możliwości inwestycyjne w mieście, ze szczególnym uwzględnieniem Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz terenów Podzamcza.
Rozmawiają o wielokulturowości
Już piąty raz muzealnicy spotykają się na Konferencji Dyrektorów i Kustoszy Muzeów Regionalnych z Województwa Łódzkiego. Uczestnicy spotkania w liczbie 60 osób debatują wczoraj i dzisiaj w Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim.
kontakt

Społeczność