Mercedes dachował na ul. Słowackiego
Do wypadku doszło we wtorek około godz. 16 na ulicy Słowackiego w Piotrkowie, w okolicy PZU.
Zespół
2 lipca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w al. 3 Maja 12 w Piotrkowie odbędzie się koncert pt. "Youkali" w wykonaniu zespołu "Tym Bardziej".
Rusza 5 edycja projektu „Kolorowa Lokomotywa - Na zielonym szlaku 2017” Łódzkiego Domu Kultury
Kolorowa Lokomotywa już po raz 5 wyrusza w podróż po województwie łódzkim. W tegorocznej, jubileuszowej edycji weźmie udział kilka tysięcy uczestników w wieku 7-12 lat z 14 ośrodków kultury regionu łódzkiego.
Chcą odblokować inicjatywę uchwałodawczą piotrkowian
Sto zamiast tysiąca – tyle podpisów powinno wystarczyć, by piotrkowianie mogli zgłaszać swoje inicjatywy uchwałodawcze do Rady Miasta. Tego chcą lokalne struktury SLD i… Jan Dziemdziora, który do partii już nie należy.
W Piotrkowie zasady segregacji odpadów także po nowemu
Od 1 lipca wchodzą w życie nowe zasady segregacji śmieci. Teraz odpady będą rozdzielane na cztery frakcje, a nie jak dotychczas na trzy. - Dla piotrkowian nic się nie zmienia, ponieważ obowiązująca w mieście segregacja jest zgodna z nowym rozporządzeniem - informuje Biura Prasowe Urzędu Miasta.
Piotrkowianie, którym się udało...
Obchody 800-lecia Piotrkowa spowodowały, że warto przypomnieć osoby, które pochodzą z trybunalskiego grodu. Okazuje się, że w ostatnim czasie wielu piotrkowian dało się poznać z bardzo dobrej strony nie tylko mieszkańcom kraju. Niektórzy robią bowiem również kariery za granicą.
Kamienica na... Saskiej Kępie. Piosenki Osieckiej w Piotrkowie
30 czerwca w piątek w Rynku Trybunalskim odbędzie się koncert z cyklu "Kamienica". Publiczność będzie mogła usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej. Początek o 21:00.
Uderzył klienta i wyszedł ze sklepu
45-letni mężczyzna zaatakował 68-latka. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów z odzieżą przy ulicy Św. Antoniego w Tomaszowie. Całe zajście widziała policjantka (poza służbą) z tamtejszej komendy powiatowej.
10 lat współpracy z Jabłonką
22 godziny temu, 05:53
10 lat współpracy z Jabłonką
Jubileusz współpracy świętowali gospodarze gmin partnerskich Wolborza i Jabłonki. Do Wolborza przyjechała tradycyjnie delegacja na czele z Antonim Karlakiem - wójtem gminy Jabłonka.
Baner „pozostanie w areszcie”
Baner który zarekwirowała policja podczas wizyty w Piotrkowie prezydentów Dudy i Adera, pozostanie w dyspozycji prokuratury - taką decyzję wydał w poniedziałek tutejszy Sąd Rejonowy.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc