Sulejów. Będą patrole ponadnormatywne
Czy na terenie gminy Sulejów będzie bezpieczniej? Wiele na to wskazuje. W poniedziałek burmistrz Wojciech Ostrowski i Komendant Miejski w Piotrkowie insp. Dariusz Partyka podpisali porozumienie w sprawie uruchomienia na terenie gminy patroli ponadnormatywnych.
Paliła się butla z gazem
9 godzin temu, 14:03
Paliła się butla z gazem
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie, zapaliła się butla z gazem. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków.
ADD-NET: Zapisy na darmowe przyłącza internetowe FTTH w technologii światłowodowej na osiedlu Wierzeje
W związku z zakończeniem dotacji POIG.08.04.00-10-324/12 „Szerokopasmowy Internet w Piotrkowie Trybunalskim”, operator Marengo IT Sp. z o.o. występujący pod marką ADD-NET rozpoczął zapisy zainteresowanych na wykonanie bezpłatnych przyłącz światłowodowych do domów i mieszkań mieszkańców osiedla Wierzeje w Piotrkowie Trybunalskim. Zapisy będą prowadzone przez operatora do czasu zebrania wystarczającej liczby zainteresowanych.
Co dalej z odkrywką w Złoczewie?
Narastają wątpliwości w sprawie utworzenia kopalni Złoczew. Wobec unijnych planów zaostrzenia przepisów dotyczących emisji dwutlenku węgla inwestycja cały czas nie jest pewna. Jeden z wariantów zakłada, że elektrownia w Bełchatowie - zamiast złoczewskim węglem brunatnym - zasilana będzie węglem kamiennym, sprowadzanym... ze Śląska.
Półmaraton zbliża się
12 godzin temu, 11:41
Półmaraton zbliża się
Trasa ustalona, medale i koszulki czekają, zapisy trwają, do III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu pozostał miesiąc. Zdążysz się jeszcze zapisać.
W Grabicy powstanie Gminne Centrum Kultury
5 mln złotych kosztować będzie Gminne Centrum Kultury jakie w ciągu 3 lat powstanie w Grabicy. W niedzielę odbyło się symboliczne wbicie łopaty, a w zasadzie czterech pod budowę obiektu.
Jak oczyścić nasz organizm z toksyn?
W naszym organizmie gromadzą się i krążą niebezpieczne toksyny. Są one między innymi produktem ubocznym przemiany materii. Pochodzą z reakcji chemicznych zachodzących w komórkach, albo są wynikiem procesu trawienia. Część z nich trafia do tłuszczu, gdzie się rozpuszcza za pomocą żółci z wątroby, a następnie wydalamy je z organizmu na zewnątrz. Jak przyspieszyć ten proces i pozbyć się także i innych toksyn?
Nowator wystąpi w Sejfie
13 godzin temu, 10:03
Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Michał Roman odwiedzi Piotrków
Michał Roman, dyrektor Krzakoski, kierownik Hochwander czy wreszcie niezapomniany pan Sułek – we wszystkie te role wcielał się doskonały aktor filmowy, serialowy i teatralny Krzysztof Kowalewski. Właśnie on będzie wkrótce gościł w naszym mieście, a na spotkanie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie.
Piotrków otwiera miejską pasiekę
W najbliższą środę, 24 maja w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się otwarcie pasieki miejskiej, która obecnie składa się z 250 tysięcy pszczół. W przyszłości pszczół może być nawet 300 tys.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc