Warsztaty fotograficzne na Osiedlu Piastowskim
Bezpłatne warsztaty fotograficzne dla mieszkańców zorganizowała Rada Osiedla Piastowskie. Wszystko w ramach programu „Ekologiczne Piastowskie” realizowanego wspólnie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
W ekopracowni w Krzyżanowie zaczęli od eksperymentów
Uroczyste przecięcie wstęgi, a później kilka eksperymentów. Kilka dni temu oficjalnie oddano do użytku ekopracownię w Szkole Podstawowej w Krzyżanowie (gm. Wola Krzysztoporska).
3,3 promila alkoholu u kierowcy corsy
3,3 promila alkoholu w organizmie miał 31-latek zatrzymany przez dwóch przypadkowych świadków. To oni wezwali policję i pogotowie.
Nadzwyczajna dyskusja o ciepłownictwie w Piotrkowie
Majątek ciepłowniczy wart jest dziś 34 mln zł. Jego wartość z każdym rokiem, (ba, nawet miesiącem) maleje. Do 2023 roku musimy zmodernizować całą infrastrukturę. Sprawom ciepłownictwa w Piotrkowie Trybunalskim poświęcono poniedziałkową nadzwyczajną sesję Rady Miasta, którą zwołano na wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości. Sesję, która – nie ukrywajmy – nie wniosła nic nowego w temacie.
Piotrkowscy policjanci zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec powiatu był pod wpływem alkoholu. Gdyby nie interwencja funkcjonariuszy, mógłby zamarznąć.
Kazał jej wysiąść z auta, groził bronią i... kijem
Wykorzystał moment, kiedy kierująca renault 40-latka zatrzymała się przy drodze. Podszedł do samochodu i zażądał, żeby wyszła z auta, groził jej przedmiotem przypominającym broń i… kijem. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Wola Krzysztoporska.
Laboratorium Mikołaja w Focus Mall
Galeria Focus Mall zaprasza wszystkie dzieci i ich opiekunów na rodzinną i pełną atrakcji zabawę z okazji Mikołajek. We wtorek 6 grudnia w godzinach 13.00 - 19.00 czynne będzie zimowe laboratorium, którego gospodarzem będzie oczywiście Mikołaj.
Radni PiS boją się o miejskie ciepłownictwo
W poniedziałek (5.12) o godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Piotrkowie odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, której tematem będzie przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa. Rano radni PiS zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawili swoje obawy związane z miejską ciepłownią.
XII Ogólnopolskie Impresje Taneczne już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami wielkiego widowiska tanecznego. 11 grudnia o godz. 17.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie rozpoczną się XII Ogólnopolskie Impresje Taneczne.
Nadzwyczajnie o cieple
W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Piotrkowa. Temat to przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc