62-latek dostał w głowę Jackiem Danielsem
Była szósta rano, do sklepu wszedł mężczyzna. Poprosił o dwie butelki Jacka Danielsa, kiedy sprzedawczyni podała towar, klient poprosił o coś jeszcze, kobieta się odwróciła, tymczasem mężczyzna po prostu wyszedł ze sklepu, nie płacąc za towar. To jednak nie koniec tej historii…
Pociąg najechał na leżącego na torach człowieka
W nocy z niedzieli na poniedziałek pociąg najechał na leżącego na torach człowieka. 48-letni piotrkowianin nie żyje. Do zdarzenia doszło w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Roosevelta w Piotrkowie.
Szybowiec
W minioną niedzielę piloci Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej pojawili się na Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI. Szybowiec jaki pokazano podczas festynu, wzbudził ogromne zainteresowanie.
Kiedy przebudują drogę krajową nr 91?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do przebudowy drogi krajowej 91. Trwa to już niestety kilka lat, okazuje się, że termin rozpoczęcia prac nie jest jeszcze znany.
Od 1 września, w każdy poniedziałek sale obsługi klientów w placówkach ZUS będą czynne o godzinę dłużej, czyli do 18.00.
Krystyna Giżowska przyjedzie do Piotrkowa
„Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat” to największe przeboje, które śpiewała. 1 września przyjedzie do Piotrkowa. Krystyna Giżowska będzie bohaterką kolejnego już „Podwieczorku z gwiazdą” w Centrum Idei ku Demokracji.
Święto plonów w Szydłowie
Gminne dożynki w niedzielę odbywają się nie tylko w gminie Wola Krzysztoporska, ale i w gminie Grabica, a konkretnie w Szydłowie.
Rolnicy świętują w Woli Krzysztoporskiej...
Sezon dożynkowy trwa, w niedzielę świętują m.in. rolnicy z gminy Wola Krzysztoporska, tym razem gminne święto plonów zorganizowano w miejscowości Glina.
Orkiestry zagrały na Rynku Trybunalskim
Niedzielne popołudnie upłynęło na Starym Mieście w Piotrkowie pod znakiem koncertu orkiestr dętych. Zgodnie ze słowami piosenki śpiewanej kiedyś przez Halinę Kunicką, piotrkowianie mogli się dziś przekonać, że jest w orkiestrach dętych jakaś siła. Na staromiejskim rynku standardy swingowe, jazzowe i filmowe zagrały Kasztelania Swing Band z Rozprzy, Orkiestra OSP z Magdalenowa oraz Miejska Orkiestra Dęta z Piotrkowa.
Wypadek na przejściu dla pieszych w Sulejowie
Do zdarzenie doszło w niedzielę 28 sierpnia ok. 13:50 przy ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc