Nieletnie tomaszowianki mają na koncie włamania i kradzieże
Zatrzymano dwie mieszkanki Tomaszowa, które dopuściły się szeregu kradzieży i włamań na terenie miasta. 16- i 17-latka kradły torebki z niezamkniętych mieszkań, włamały się do sklepu zoologicznego, okradły też przedszkolankę.
Biała sobota w szpitalu przy ul. Rakowskiej
Biała sobota w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. 7 marca kobiety w wieku od 25 do 59 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania cytologiczne.
Zatrzymali piotrkowianina z lewym towarem
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie zatrzymali 41-latka, który posiadał 20 kartonów z lewym towarem. Stróże prawa zabezpieczyli 4 tys. sztuk papierosów bez akcyzy.
Rafał Brzozowski poprowadzi Strefę Hitów
W najbliższy piątek program Strefa Hitów w Strefie FM będzie współprowadził jeden z popularniejszych wokalistów młodego pokolenia Rafał Brzozowski.
Grzegorz Lorek w studiu Strefy FM
Radny Piotrkowa czy wiceburmistrz Zelowa? Wkrótce wyjaśni się, którą funkcję będzie pełnił Grzegorz Lorek.
Toxic Jeans kolejnym najemcą w Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie podpisał umowę najmu z odzieżową marką Toxic Jeans. Salon zostanie urządzony na 80 metrach kw. powierzchni na parterze vis-a-vis sklepu Home&You. Otwarcie nowego butiku planowane jest na przełomie marca i kwietnia 2015 roku.
Sąd przywrócił do pracy byłą sekretarz Szkoły Podstawowej nr 10
Beata Zielonka - była sekretarz w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie wygrała sprawę w sądzie pracy.
Świętowanie 950-lecia Rozprzy zaczną od konferencji
W 2015 roku Rozprza obchodzi jubileusz 950-lecia istnienia. Rocznicowe uroczystości rozpoczynają się już w sobotę, 7 marca i trwać będą do 11 listopada.
Kiedy powinna obowiązywać cisza nocna?
Piotrkowscy radni chcą skrócić ciszę nocną. Ma to rozwiązać problemy, z którymi borykają się właściciele restauracji i pubów zlokalizowanych na Starym Mieście.
Zagospodarują teren przy gorzkowickim Kopcu
Już niebawem na gorzkowickim Kopcu sporo się zmieni, rozstrzygnięto przetarg na realizację zadania „Odnowa wsi poprzez budowę miejsca rekreacji Rodzinny Kopiec”.
kontakt

Społeczność