Tydzień z głowy
37 minut temu, 13:33
Tydzień z głowy
Zapraszamy na kolejne podsumowanie minionego tygodnia!
Przegląd Stołów i Palm Wielkanocnych już niedzielę
W Niedzielę Palmową (29 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy będzie można podziwiać przepięknie udekorowane i zastawione tradycyjnymi wielkanocnymi potrawami stoły. O godzinie 14.00 rozpocznie się Przegląd Stołów i Palm Wielkanocnych.
Policjanci rozbili grupę wyłudzającą odszkodowania komunikacyjne
Policjanci z Tomaszowa zatrzymali 5 mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wyłudzeniami odszkodowań komunikacyjnych. Szef grupy już został tymczasowo aresztowany. W najbliższym czasie kolejne osoby mogą usłyszeć zarzuty w tej sprawie.
Wstrzymali prace na ulicy Rolniczej
Piotrkowski PEUK wstrzymuje prace na ulicy Rolniczej. Jak zapewnił Wiesław Cecotka - przedstawiciel generalnego wykonawcy - prace ruszą zaraz po tym, kiedy z placu budowy zejdą pracownicy gazowni.

fot. Magda Waga
W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki
Dwa razy w roku przesuwamy zegarki o godzinę. W nocy z soboty na niedzielę (28/29 marca) przestawimy się z czasu zimowego na letni.
16-latkowie zagłosują w Piotrkowie
Obniżenie wieku głosujących do 16 lat to jedna z najważniejszych zmian drugiej edycji budżetu obywatelskiego, o wprowadzeniu którego zdecydowali piotrkowscy radni.
W Piotrkowie coraz mniej rzemieślników
Rymarz, kowal, bednarz - kiedyś zawody mniej lub bardziej popularne, a dziś pamiętają o nich tylko najstarsi mieszkańcy Piotrkowa.
Dmowskiego/Armii Krajowej/Żelazna: Kiedy powstanie rondo?
Kiedy u zbiegu ulic Dmowskiego, Żelazna i Armii Krajowej powstanie rondo? - o to pytali radni podczas ostatniej (25 III) sesji Rady Miasta Piotrkowa.
Gimnazjalistki przeprowadzą ankietę wśród mieszkańców
Sylwia Kaczmarek i Sylwia Hoffman, uczennice II klasy Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie przeprowadzą w sobotę wśród mieszkańców Piotrkowa ankietę. Uczennice będą pytać mieszkańców, czego brakuje im w ich miejscu zamieszkania, a chodzi o ulice: Zalesicką, Przedborską, Żeromskiego i przyległe.
Kandydatki Ogórek jeszcze u nas nie było
Podczas kampanii prezydenckiej Piotrków odwiedziło już czworo kandydatów na prezydenta Polski: Wanda Nowicka, Adam Jarubas, Andrzej Duda oraz Janusz Korwin-Mikke.
kontakt

Społeczność