Święto Szkoły – Dzień Patrona
W Publicznym Zespole Szkolno-Gimnazjalnym im. Piotra Szymanka w Ręcznie był świętem szkoły zorganizowanym z okazji piątej rocznicy nadania szkole imienia Piotra Szymanka, które miało miejsce w 2010 roku.
Śmieciowe zmiany w Piotrkowie i Wolborzu
Miasto Piotrków chce przekazać 3,5 miliona złotych do wykonania uchwały śmieciowej w mieście. Jeśli radni nie zgodzą się z projektem prezydenta, mieszkańcy będą musieli płacić jeszcze więcej. Także w gminie Wolbórz od 1 lipca zmieni się system poboru opłat za odbiór odpadów komunalnych. Radni przyjęli pakiet stosownych uchwał w tej sprawie.
Poseł Artur Ostrowski zostanie wiceprezydentem Piotrkowa?
Wobec słabnącego poparcia SLD może okazać się, że piotrkowski poseł nie dostanie się do Sejmu w następnej kadencji. Nie wiadomo także czy Lewica w ogóle przekroczy próg wyborczy.
Strażacy świętowali w Piotrkowie
W ubiegłą sobotę (23 maja) w Piotrkowie obchodzono Powiatowy Dzień Strażaka.
Dzień Matki w Focus Mall
18 godzin temu, 13:23
Dzień Matki w Focus Mall
Z okazji Dnia Matki w galerii Focus Mall we wtorek (26 maja) od godziny 13.00 do 20.00 będzie działało profesjonalne studio fotograficzne. Zostanie ono urządzone na parterze galerii w okolicach fontanny.
Rozpoznajesz? Skontaktuj się z policją!
Policjanci z Piotrkowa prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do hurtowni motoryzacyjnej przy ul. Sulejowskiej.
Już w najbliższy piątek (29 maja) w Piotrkowie odbędą się X Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie przygotował wiele atrakcji. Zapraszamy!
Zespół z Ukrainy pierwszy w Przeglądzie Kapel Podwórkowych
W miniony weekend w Piotrkowie odbył się 11. Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego, podczas którego wystąpiło 30 kapel z Polski i Ukrainy.
Ręczno: Rozpoczął się remont w Urzędzie Gminy
W ubiegłym tygodniu w budynku Urzędu Gminy Ręczno rozpoczął się remont pomieszczeń przeznaczonych dla pracowników prowadzących księgowość gminy.
Rowerowy rajd
W sobotę (23 maja) odbył się rowerowy rajd Rodzina i Przyjaciele, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.
reklama

Społeczność