Wakacje z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK rozpoczęte!
Miniony tydzień, jak zawsze obfitował w wiele atrakcji. Dzieci uczestniczyły w warsztatach artystycznych m.in. fotograficznych, muzycznych, plastycznych, a także z rycerskiej obyczajowości. Ogromną popularnością wśród dzieci cieszył się również spektakl w wykonaniu Teatru "Psikus" z Łodzi oraz projekcja filmowa w kinie "Helios", gdzie „7 krasnoludków ratowało śpiącą królewnę”.
Wypadek pod Piotrkowem. Jedna osoba ranna
Na trasie S8 (kierunek na Warszawę) między węzłem Piotrków Trybunalski Północ a Wolborzem zderzyły się dwa samochody osobowe i motocykl. Jedna osoba została ranna.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim od czerwca rozpoczął wysyłkę „Informacji o stanie konta ubezpieczonego w ZUS”. Otrzymają ją ubezpieczeni urodzeni po 31 grudnia 1948 r., posiadający indywidualne konto w ZUS.
Macierewicz znów w Piotrkowie. Będą chodzić od domu do domu
Kampania wyborcza nabiera tempa. W miniony weekend politycy PiS oraz Zjednoczonej Prawicy spotkali się podczas konwencji programowej. Teraz posłowie ruszyli w teren, żeby agitować na rzecz swoich partii. W poniedziałek do Piotrkowa przyjechał poseł PiS Antoni Macierewicz, który przedstawił program kampanii.
Kolejne utonięcie w województwie łódzkim. Nie żyje 32-latek
W weekend w jeziorze Bugaj utonął 55-letni mężczyzna. To jednak nie jedyny śmiertelny wypadek, jaki wydarzył się nad wodą. 32-letni mężczyzna utonął w niedzielę w miejscowości Chociszew w powiecie tomaszowskim.
Festiwal w kolegiacie wolborskiej rozpoczęty
Za nami inauguracja VIII już edycji Festiwalu w Kolegiacie Wolborskiej. Cykl rozpoczął się koncertem słowno-muzycznym poświęconym papieżowi Janowi Pawłowi II. Przesłania papieskie były motywem przewodnim koncertu, który odbył się 5 lipca w Wolborzu. Wystąpili uznani i znani w Wolborzu artyści - Jerzy Zelnik, Georgij Agratina i Robert Grudzień.
Trzy wypadki, dwóch kierowców pod wpływem alkoholu
Podczas minionego weekendu na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie doszło do trzech wypadków drogowych.
Uwaga! Może zagrzmieć
23 godziny temu, 12:10
Uwaga! Może zagrzmieć
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega, że w poniedziałek do godziny 19.00 mogą wystąpić w naszym regionie gwałtowne burze z opadami deszczu i gradu. Porywy wiatru mogą sięgać nawet 80 km/h.
Bełchatów: Zamiast węgla będzie turystyka
Wprawdzie największe jezioro w Polsce - po wyrobisku odkrywki Bełchatów - ma powstać dopiero za 35 lat, ale władze powiatu bełchatowskiego już teraz planują, jak będą wyglądać jego okolice.
Facet przy porodzie? Kobieto, zastanów się!
Drogie panie, dobrze zastanówcie się nad wyborem osoby, która będzie z wami przy porodzie. Nie zawsze bowiem wybór jest trafny. Nie zdziwcie się, jeśli przyszły tata, zamiast trzymać was za rękę, będzie liczył samochody przejeżdżające przez Rakowską albo pisał SMS-y.
reklama

Społeczność