W czwartkowym podwójnym zamachu w Katalonii zginęło w sumie 15 osób, a 130 zostało rannych. Wśród ofiar są obywatele Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Włoch, Portugalii i Belgii. Naocznym świadkiem tego zdarzenia była piotrkowianka, pilotka wycieczek - Halina Kabzińska, która akurat w tym miejscu oprowadzała polską wycieczkę. A rozmawiał z nią reporter Strefy FM Jarosław Krak.
List ONR. Instytut Pamięci Narodowej zaprzecza
Niedawno opublikowaliśmy list, przesłany nam przez przedstawicieli piotrkowskiego oddziału Obozu Narodowo-Radykalnego, który chce usunięcia Pomnika Bohaterów Walk za Polskę i Lud z placu Niepodległości. Do sprawy odniósł się łódzki oddział IPN.
Mateusz Bernatek wicemistrzem świata
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek (66 kg) zdobył tytuł wicemistrza świata w zapasach w stylu klasycznym. W finale przegrał 1-2 z Koreańczykiem Ryu.
Co może uczeń z Szydłowa?
7 godzin temu, 13:15
Co może uczeń z Szydłowa?
"Zobaczyć Neapol i umrzeć..." to cytat J.W.Goethego. Czy to miasto jest aż tak piękne, będą mogli przekonać się o tym uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie.
Dlaczego nadal nie ma tabliczki?
Na rondzie Sulejowskim w Piotrkowie nadal nie ma tabliczki z nazwą. O sprawie informowaliśmy już miesiąc temu, a według zapewnień przedstawicieli Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta nowa tabliczka miała się pojawić w ciągu dwóch, góra trzech tygodni. Jak się okazuje do tej pory nic w tej sprawie się nie zmieniło.
Konopie w szklarni
9 godzin temu, 11:49
Konopie w szklarni
Ponad kilogram częściowo wysuszonego krzaku marihuany i blisko 150 gramów suszu ujawnili bełchatowscy policjanci na terenie jednej z działki na terenie gminy Zelów. W tej sprawie zatrzymano 27-letniego mężczyznę.
Nowe fakty w sprawie śmierci Wójcikowskiego? Prokuratura dementuje
Prokuratura Okręgowa w Łodzi dementuje doniesienia medialne w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął Rafał Wójcikowski, poseł z ramienia stowarzyszenia KUKIZ'15.
Nowy historyczny dokument w zbiorach Centrum Pożarniczego
Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza otrzymało historyczny dokument Urzędu Cechu Rzeźników z 1918 roku nadany dla wolborzanina Konstantego Mazurkiewicza. Darczyńcą jest syn Konstantego, inż. Zbigniew Mazurkiewicz z Warszawy, również rodowity wolborzanin.
Prace na A1. Kierowcy, bądźcie ostrożni!
Na autostradzie A1 przeprowadzone zostaną we wtorek (22 sierpnia) przegląd i drobne naprawy nawierzchni betonowej.
Alternatywa dla siłowni na mieście - czyli, jaki sprzęt warto kupić, aby ćwiczyć w domu?
Trzeba przyznać, że nie każdy lubi zgiełk panujący na siłowni. Jednak dziś nie jest to dużym problemem. Głównie, dlatego że bez problemu można zrobić swoją własną siłownię w domu. Wbrew pozorom nie musi to być bardzo kosztowne, czy też trudne do zaaranżowania. Zazwyczaj wystarczy wiedza związana z najlepszymi rodzajami sprzętów oraz znalezienie urządzeń w odpowiedniej dla siebie cenie. Jak tego wszystkiego dokonać? Po przeczytaniu tego artykułu odpowiedź będzie oczywista.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc