Maksymilian Danielak mistrzem Polski
Życiowy sukces odniósł zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, które odbyły się Białymstoku, piotrkowianin zdobył złoty medal w grze podwójnej, grając w parze z Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków).
Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Piotrkowskie akcenty podczas mistrzostw Polski
Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Wolnym i Zapasach Kobiet odbyły się w miniony weekend w Białogardzie. W tej imprezie rywalizowało 81 zawodników i 55 zawodniczek, wśród nich również wychowanki Atletycznego Klubu Sportowego. Angelika Dytrych została wicemistrzynią Polski w kategorii wagowej 48 kg, natomiast Paulina Czechorowska zdobyła brązowy medal w kategorii 55 kg.
Zawisza też okazał się za mocny
W meczu 32. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia przegrała z Zawiszą Rzgów 1:4 (0:3), to kolejna wysoka porażka piotrkowskiego zespołu w tym miesiącu. Poloniści kończyli ten mecz w dziewięciu, ponieważ czerwonymi kartkami zostali ukarani Robert Skupień oraz Krzysztof Grobelny.
Wymarzony koniec kariery
19.05.2017 23:07
Wymarzony koniec kariery
Chyba każdy zawodnik chciałby, aby jego ostatni mecz wyglądał tak, jak ten rozegrany w piątek przez Dmytro Zinchuka, do niedawna grający trener, a od przyszłego sezonu trener Piotrkowianina, ustalił wynik zwycięskiego dla jego drużyny spotkania. Piotrkowski zespół w świetnym stylu pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 33:23 (18:13), a Dima rzucił cztery bramki. Po meczu w uroczysty sposób podziękowano mu za to, co dotychczas zrobił dla klubu.
Wspólnie pożegnajmy legendę
Ostatni mecz w barwach Piotrkowianina rozegra dzisiaj grający trener tego zespołu Dmytro Zinchuk. Działacze chcą godnie pożegnać klubową legendę, dlatego po meczu z KS Meble Wójcik Elbląg nie zabraknie atrakcji i niespodzianek.
Wola Sprint już w niedzielę
Miłośnicy rajdów samochodowych znów spotkają się na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Tym razem w Kamiennej.
Kolejny transfer Piotrcovii
23-letnia lewoskrzydłowa Katarzyna Stasiak dołączyła do zespołu Piotrcovii. Wychowanka Sośnicy Gliwice przez dwa ostatnie sezony reprezentowała barwy Energi AZS Koszalin. Kontrakt podpisano na rok z możliwością przedłużenia za porozumieniem stron.
Lekkoatletyczne rekordy na piotrkowskim stadionie
We wtorek i w środę uczniowie piotrkowskich szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowali podczas mityngów lekkoatletycznych, które zorganizowano na Stadionie Miejskim "Concordia", pobito tam kilka dotychczasowych rekordów.
W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Roberta Grzesiuka stracili aż 16 bramek, nie strzelając żadnej. W środę poloniści przegrali na własnym boisku z rezerwowym zespołem PGE GKS Bełchatów 0:5 (0:3).
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc