Wicemistrz olimpijski o wicemistrzu świata
W 1992 roku w Barcelonie na drugim stopniu podium podczas Igrzysk Olimpijskich stanął zapaśnik GKS Piotrcovia Piotr Stępień. 25 lat później inny piotrkowianin, Mateusz Bernatek, został wicemistrzem świata. Jak ten wtorkowy sukces ocenia jego starszy kolega a zarazem dyrektor klubu?
Zapaśnik AKS wicemistrzem świata [AKTUALIZACJA]
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Mateusz Bernatek (66 kg) zdobył tytuł wicemistrza świata. W finale piotrkowianin przegrał 1-2 z Koreńczykiem Ryu.
III Memoriał Piłki Ręcznej im. K. Kazimierskiego
W dniach 25-26 sierpnia w piotrkowskiej hali Relax odbędzie się III Memoriał Piłki Ręcznej kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego. W turnieju wystartują 4 zespoły: Varsovia, Korona Kielce, Piotrcovia i UKS PMC Kościerzyna.
W weekend Igrzyska LZS w Spale
1300 zawodników weźmie udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych jakie odbędą się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale w dniach 25-27 sierpnia.
Bramkarz Piotrkowianina w kadrze
Bramkarz Piotrkowianina Marcin Schodowski został powołany na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach od 3 do 6 września w Płocku.
Radek przegrał walkę na MŚ w Paryżu. I odpadł
Nie sprawił sobie prezentu na urodziny. Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Radosław Grzybicki przegrał 1-2 walkę z Rustamem Assakałowem z Ubezkistanu (waga 98 kg w stylu klasycznym) podczas Mistrzostwa Świata w Paryżu.
Drugie miejsce Piotrcovii w turnieju w Chorzowie
Piłkarki ręczne Piotrcovii zajęły drugie miejsce w mini - turnieju w Chorzowie. Piotrkowianki minimalnie przegrały z gospodyniami i wyraźnie pokonały Koronę Kielce.
Oddali bramkę rywalom. Jak w Radomiu
Przykład idzie z góry. Niedawno media informowały o tym jak podczas meczu II ligi Radomiak Radom – Rozwój Katowice piłkarze tej pierwszej drużyny sprezentowali gola rywalom po tym, gdy zdobyli bramkę chcąc oddać piłkę. Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę w meczu piotrkowskiej klasy okręgowej Szczerbiec Wolbórz – Zapał Krzętów.
Piłkarze sprawili prezent trenerowi
Polonia Piotrków pokonała Czarnych Rozprza aż 4-0 w kolejnym meczu klasy okręgowej. Zawodnicy tym samym sprawili miły prezent urodzinowy trenerowi Robertowi Grzesiukowi.
Piotrkowianin górą podczas turnieju w Piotrkowie
Piotrkowski zespół pewnie pokonał Gwardię Opole i Górnika Zabrze podczas turnieju rozgrywanego w piątek i sobotę w hali Relax.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc