Wiktoria Guść potrójną mistrzynią województwa łódzkiego
Trzy złote i dwa srebrne krążki wywalczyła pływaczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbyły się w Rawie Mazowieckiej.
XI Memoriał Mieczysława Jędrzejczyka
To będzie już XI turniej poświęcony byłemu, długoletniemu prezesowi, trenerowi i działaczowi LKS Wola Krzysztoporska. Memoriał, w którym będą rywalizować chłopcy z rocznika 2007 i młodsi odbędzie się 24 lutego Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej.
Mają patent na wicemistrza
przedwczoraj, 08:56
Mają patent na wicemistrza
Piotrkowianin omal nie sprawił w środę kolejnej niespodzianki. Podopieczni trenera Dmytro Zinchuka ostatecznie przegrali z wicemistrzem Polski - Orlenem Wisłą Płock, ale tylko dwiema bramkami 24:26 (11:11), niewiele brakowało więc, aby tak, jak w niemal rok temu, pokonali jedną z najlepszych polskich drużyn.
W rundzie jesiennej zbyt często atakowano arbitrów
Niebawem rozpocznie się piłkarska runda wiosenna, tymczasem my sprawdziliśmy jakie wnioski płyną z przeprowadzonej przez członków Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej analizy po rundzie jesiennej obecnego sezonu. Podczas 10 spotkań rozpatrzono 155 spraw. Niektóre z nich dotyczyły agresywnego zachowania wobec sędziów.
Piotrkowianie wrócili z Mistrzostw Europy
Mateusz i Maksymilian Danielakowie, badmintoniści piotrkowskiego Klubu Kolejowego Ruch, rywalizowali w Mistrzostwach Europy w Badmintonie, które odbyły się w minionym tygodniu w rosyjskim Kazaniu.
XII Memoriał Mariusza Gawlicy
Pięć zespołów wzięło udział w XII Memoriale Mariusza Gawlicy, tym razem organizatorzy uczcili pamięć jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii naszego regionu w Woli Krzysztoporskiej. W turniej zorganizowanym przez działaczy KSS Concordia Piotrków Trybunalski wzięło udział pięć zespołów (rocznika 2007), zwyciężyła Grabka Grabica.
Chyba trzeba poćwiczyć rzuty karne...
To nie była udana sobota dla piotrkowskich piłkarek i piłkarzy ręcznych, zarówno Piotrcovia, jak i Piotrkowianin przegrały swoje mecze. Piotrkowianki uległy w Hali Relax Metraco Zagłębiu Lubin 20:29 (9:13), natomiast Piotrkowianin przegrał na wyjeździe z KS Meble Wójcik Elbląg 20:27 (8:15). Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku wynik mógłby być inny, gdyby rzuty karne były wykonywane skuteczniej.
Kolejna Nagonka już 19 maja
Zainaugurowany w ubiegłym roku cykl biegów leśnych pod hasłem Nagonka w tym roku odbędzie się 19 maja. Można się już zapisywać.
W tym sezonie jeszcze tylu bramek nie straciły
41 bramek straciły piłkarki Piotrcovi podczas środowego spotkania z Pogonią Szczecin, choć pierwsza połowa nie zwiastowała deklasacji. Ostatecznie piotrkowski zespół przegrał to spotkanie 28:41 (14:21).
Piotrkowski trener będzie szukał bokserskich talentów
Krzysztof Toma, założyciel piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center został trenerem kadry województwa łódzkiego w boksie. Będzie szukał talentów i szkolił najbardziej obiecujących zawodników.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat