Jesienny Turniej „Żyjmy zdrowo”
Piłka nożna, siatkówka i crossfit – to wszystko podczas Jesiennego Turnieju w Woli Krzysztoporskiej, który promował zdrowy styl życia.
Kolejny piłkarski weekend za nami
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.
Piotrkowianin nadal niepokonany u siebie, Piotrcovia przegrała z mistrzem Polski
Obydwa zespoły rozpoczęły swoje spotkania w sobotę o godzinie 18.00, Piotrcovia w Gdyni, a Piotrkowianin w Piotrkowie. Przed trudniejszym wyzwaniem stanęły piotrkowianki, które zmierzyły się z mistrzem Polski, ostatecznie Vistal wygrał ten mecz 28:24 (15:13). Wygrał za to Piotrkowianin, który pokonał we własnej hali zespół Meble Wójcik Elbląg 31:26 (14:7). W tym sezonie żaden zespół jeszcze Piotrkowianina w Hali Relax nie pokonał.
5 medali zapaśniczek AKS Piotrków
Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach młodziczek, który odbył się w Miliczu, zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły 5 medali, zajmując 3. miejsce w klasyfikacji klubowej.
Zarejestruj się i obejrzyj mecz za darmo
Każdy, kto przed sobotnim meczem Piotrkowianina zarejestruje się bazie DKMS i zostanie potencjalnym dawcą szpiku kostnego, obejrzy ten pojedynek za darmo.
Jeszcze tylko jeden turniej
Rugbyści piotrkowskiej Watahy walczą o awans do finału Mistrzostw Polski Rugby League XIII. Ostatni turniej odbędzie się w najbliższą niedzielę w Popowie Głowieńskim (powiat zgierski). Początek imprezy o godzinie 10.00.
Najszybciej biegają licealiści z
Mistrzostwa Piotrkowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się w czwartek na Stadionie Miejskim "Concordia". O mistrzowski tytuł walczyli licealiści, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół podstawowych, którzy przebiegli w sumie kilkaset kilometrów.
Piotrkowskie pływaczki zainaugurowały sezon
Cztery medale (3 srebrne i jeden brązowy) zdobyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Piotrków Trybunalski na początku pływackiego sezonu 2017/2018. Dwa krążki wywalczyła Maja Gudź, a dwa kolejne Wiktoria Guść.
W piątek nocny turniej piłki nożnej
Już w najbliższy piątek, 13 października na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach rozegrany zostanie III Międzygminny Nocny Turniej w Piłkę Nożną o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka.
Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc