Mercedes dachował na ul. Słowackiego

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 27 czerwca 201788 46509
Do wypadku doszło we wtorek około godz. 16 na ulicy Słowackiego w Piotrkowie, w okolicy PZU.

Ładuję galerię...

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca mercedesa, jadąc ulicą Słowackiego od strony Focusa w kierunku centrum, na wysokości ul. Owocowej zjechał gwałtownie na pobocze, po czym uderzył w zaparkowane volvo. Mercedes dachował.

 

49-letni kierowca (trzeźwy) i pasażerka trafili do szpitala.


Zainteresował temat?

12

0


Komentarze (88)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.07.2017 13:57

Nie potrafią ani jeździć, ani pisać bez błędów.

20


Mądra (cześć) ~Mądra (cześć) (Gość)04.07.2017 09:45

Mieszkam w Piotrkowie i jeszcze nie widziałam takiej sytuacji

10


Piotrkowianin Piotrkowianinranga27.06.2017 18:55

A kilkanaście minut później jakaś kierowczyni w czarnym kombi skręcała w lewo z ul. Wojska Polskiego w Al. Armii Krajowej na czerwonym świetle (jako druga) i omal nie spowodowała kolizji z moim samochodem. Kilka sekund przed nią przejechał jakiś drugi daltonista w niebieskim lub morskim, bodajże fiacie, a ta pewnie myślała, że też zdąży.

122


Volvo ~Volvo (Gość)29.06.2017 11:47

A zatrzymałam sie po drodze do domu bo strasznie senna się zrobilam i bałam się, ze zasne za kierownicą i zrobie komuś krzywdę. Poszlam sie przejsc, poodychac zjesc cos, wracam a tu po aucie i to jeszcze z pretensjami przez tel do mnie czemu tam zaparkowalam. Tylko czy jakbym tam nie zaparkowala to by w kogoś nie wjechał potracajac ?

31


Koleda ~Koleda (Gość)29.06.2017 05:47

Zauważam, jak jeżdżą taksówkarze i wcale się nie dziwię, że takie zdarzenia mają miejsce. Traktują siebie jak pojazdy uprzywilejowane. Może i większe doświadczenie jako kierowców wcale nie przekłada się na bezpieczeństwo, wręcz odwrotnie jeżdżą zbyt pewnie siebie i rutynowo. Jeżeli ten Pan był chory, jak twierdzą niektórzy, powinien mieć odebrane uprawnienia podobnie jak lekarz medycyny pracy, który mu wydał zaświadczenie (tak się w większości odbywają te badania - "Zdrowy Pan jest?" "Tak", mierzenie ciśnienia przez sweter - doświadczone). Podobnie ma się z instruktorami nauki jazdy. Zauważcie, że oni od razu źle uczą. Na ulicy Belzackiej jest taki parking, gdzie uczą parkowania tyłem i to w taki sposób, że nauka jazdy zajmuje oba pasy i wymusza zatrzymanie się innych pojazdów. Co się potem dziwić, gdy sami instruktorzy kształtują złe nawyki.

31


mądry ~mądry (Gość)28.06.2017 20:53

Po co te durne komentarze.Dać pięć stów mandatu zabrać prawo jazdy wysłać na badania czy choroba nie przeszkadza w zawodowej pracy i tyle.

42


Ashraf ~Ashraf (Gość)28.06.2017 20:41

Jakie miasto taki poziom intelektualny komentujących. Szkoda że chłopaka przed komisję Macierewicza nie postawicie. Pracuję jak każdy inny i zarabia na życie, może spłacał to auto a teraz pozostanie mu zapieprzać na magazynach wraz z Ukraińcami. Zanim napiszecie jakiś durny komentarz postawcie się na jego miejscu i co go jeszcze czeka, dochodzenie, odszkodowanie,itp.

34


Taxi4 ~Taxi4 (Gość)28.06.2017 16:03

Adam biedny cebulaczku

40


Pili ~Pili (Gość)28.06.2017 14:30

Kolejne dachowanie w mieście ...

31


cisza ~cisza (Gość)27.06.2017 20:32

Stałam autem zaparkowanym przed volvo. Doslownie wysiadajac z auta, mercedes dachowal. Jak dla mnie to awaria auta, poniewaz cos strasznie chuknęło i auto momentalnie przewrocilo się do góry nogami.

175