Alkohol w miejscu publicznym? Zabronione!
Dokładnie 9 marca wejdzie w życie nowelizacja Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Zaostrzą się m.in. przepisy dotyczące picia alkoholu. Miejsca, w których było to niedozwolone, do tej pory były szczegółowo wymienione (place, parki, ulice). Teraz zakaz obejmie po prostu „miejsca publiczne”.
Piotrkowscy kierowcy jeżdżą jak chcą?
Kto ma pierwszeństwo przy Kwadracie? Czy na Armii Krajowej można zawracać? Czy wysepka na placu Kościuszko to tak naprawdę rondo? Niby wszyscy kierowcy znają przepisy ruchu drogowego, jednak po pewnym czasie okazuje się, że zaczynamy jeździć na pamięć, znaki drogowe gdzieś umykają, czasem nawet zapominamy, co one oznaczają. Wtedy można mieć przykrą niespodziankę w postaci kolizji lub co gorsza wypadku.
Podsumowali Szlachetną Paczkę
13 godzin temu, 19:44
Podsumowali Szlachetną Paczkę
Gala podsumowująca Szlachetną Paczkę odbyła się w piątek (23 lutego) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie. Na spotkaniu podziękowano wolontariuszom za trud i poświęcenie w przygotowywaniu pomocy dla najbardziej potrzebujących rodzin.
Twoja pierwsza pożyczka? Sprawdź, jak pożyczają inni
Aż 83% społeczeństwa polskiego kiedykolwiek pożyczyło pieniądze, pomimo tego, iż większość Polaków wskazuje, iż lepsze jest oszczędzanie i dłuższe oczekiwanie na realizację swojej potrzeby niż zadłużenie się. Dostępność szybkich pożyczek internetowych sprawia jednak, że coraz więcej osób daje się pokonać niecierpliwości w oczekiwaniu i korzysta z oferty, która spełnienie potrzeb zaoferuje niemalże od ręki.
Pożar w szkole w Srocku
19 godzin temu, 14:02
Pożar w szkole w Srocku
Zapaliły się sadze w kominie w Szkole Podstawowej w Srocku (gmina Moszczenica). Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dlaczego natychmiast nie usunięto martwej sarny? [AKTUALIZACJA]
Martwa sarna, potrącona przez samochód przy al. 800-lecia w Piotrkowie, nie została usunięta z miejsca zdarzenia. Przez ponad dobę leżała w rowie, mimo że kierowca natychmiast poinformował o tym policję.
Bezpłatny kurs Opiekun medyczny
TEB Edukacja zaprasza do udziału w projekcie „Kwalifikacje, które dają pracę w województwie łódzkim” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Rodzinny biznes rozbiła policja
U taty w mieszkaniu była uprawa konopi, a u syna składzik z marihuaną, amfetaminą i haszyszem. Obaj zostali zatrzymani przez policję, usłyszeli już zarzuty.
Antoni Ptak kolejny raz na liście najbogatszych
Antoni Ptak uplasował się na 16. miejscu listy najbogatszych Polaków opracowywanej co roku przez magazyn „Forbes”. W porównaniu z rokiem 2017 Ptak spadł w rankingu o dwa oczka.
Przez dzika bus wjechał do rowu
Bus, którym podróżowało 7 osób, wjechał do rowu. Wszystko przez dzika, który przebiegł przez drogę. Do zdarzenia doszło na drodze nr 716 w Rakowie w gminie Moszczenica w czwartkowy wieczór.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat