Czytelnik interweniuje
2 godziny temu, 20:06
Czytelnik interweniuje
Otrzymaliśmy maila w sprawie ulicy Wolborskiej. Internauta zwraca uwagę na duży problem dotyczący bezpieczeństwa na skrzyżowaniu Witosa z Wolborską.
Stan  ostrzegawczy na Pilicy w Sulejowie
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje, że Pilica przekroczyła w Sulejowie stan ostrzegawczy o 12 cm. Do stanu alarmowego brakuje 38 centymetrów.
Tancerze zjechali do Piotrkowa
8 godzin temu, 14:34
Tancerze zjechali do Piotrkowa
700 młodych tancerzy z całego kraju bierze udział w Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej „O Złotego Piotrka”. Imprezę organizują: Miejski Ośrodek Kultury i Klub Kultury „Jaskółczyn”.
Wielbłądy lubią piotrkowskie drzewa
Na placu pofranciszkańskim często pojawiają się zwierzęta, które możemy oglądać tylko w zoo. A to za sprawą cyrków, które przyjeżdżają do Piotrkowa.
Patrycja najlepiej recytowała
9 godzin temu, 13:24
Patrycja najlepiej recytowała
Patrycja Sitek ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Gazomi w gm. Moszczenica zajęła I miejsce w XIX Miejskim Konkursie Recytatorskim, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim.
Parada Miast Partnerskich
10 godzin temu, 12:13
Parada Miast Partnerskich
Paradą ulicami Piotrkowa rozpoczął się II Festiwal Kultury Miast Partnerskich. Mieszkańcy miasta mogli podziwiać przedstawicieli kilku państw w barwnych strojach idących ulicą Słowackiego, uliczkami Starego Rynku aż do Centrum Idei „Ku Demokracji”.
Pomagali i ... czekali na karetkę
Postawą godną naśladowania wykazało się kilkoro młodych piotrkowian. W piątek około południa uczniowie przechodząc przez Plac Niepodległości, zauważyli leżącego na trawie nieprzytomnego mężczyznę.
Piotrków. Kiermasz taniej książki
O 9:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczął się Kiermasz Taniej Książki. Wielu czytelników czekało na otwarcie placówki już pół godziny wcześniej, bowiem zainteresowanie kiermaszem jest jak zwykle bardzo duże.
 Armii Krajowej: Spłonął volkswagen
W piątek po godzinie 14.30 w okolicy skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Słowackiego w Piotrkowie doszło do groźnie wyglądającego pożaru.

fot. K. Plackowski
Strzelanina w Piotrkowie. Ranny policjant
Sceny rodem z filmu akcji rozegrały się dziś popołudniu (29 maja) w Piotrkowie. Około godziny 15.00 dyżurny policji otrzymał informację telefoniczną, że po drodze porusza się osobowy volkswagen prowadzony przez nietrzeźwego kierowcę.
reklama

Społeczność