Więcej patroli policyjnych w Sulejowie
29 lipca w Urzędzie Miejskim w Sulejowie z-ca Burmistrza Sulejowa Dorota Jankowska i Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Piotr Nowicki podpisali porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych w mieście.
34 miliony złotych dofinansowania na MZK?
To już prawie pewne. Tomaszów Mazowiecki zakupi nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym. Zbudowana zostanie także nowa baza. Oba tomaszowskie wnioski, jeden złożony przez miasto, drugi przez MZK pozytywnie przeszły ocenę merytoryczną i uzyskały najwyższą punktację w woj. łódzkim. Teraz urzędnicy czekają na oficjalną decyzję Zarządu Województwa Łódzkiego i podpisanie umowy na dotację.
Wielki dmuchany plac zabaw w Focus Mall
Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie to największe i najbardziej uwielbiane przez dzieci atrakcje imprez plenerowych. Plac zabaw organizowany przez Focus Mall będzie wyjątkowo kolorowym i radosnym miejscem.
Kolejny odcinek Al. Sikorskiego czeka na remont
Już niebawem drogowcy znów pojawią się na jednej z głównych arterii Piotrkowa, czyli Al. Sikorskiego.
Kolejna odsłona Letniego Studia Strefy FM. W czwartek 28 lipca nasz reporter odwiedził gminę Gorzkowice. Radiowy namiot Strefy FM gościł osoby, które swoją inicjatywą nie pozwalają mieszkańcom gminy się nudzić. Pomimo wakacji w Gorzkowicach wiele się dzieje, a co najważniejsze nie brakuje osób angażujących się w nowe projekty.
Wojewoda Łódzki kontra Sejmik
Wojewoda łódzki prof. Zbigniew Rau uchylił stanowisko sejmiku województwa przyjęte głosami radnych PO i PSL dotyczące stosowania się do wszystkich - także nieopublikowanych - wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Radni decyzję wojewody zaskarżą do sądu, bo - jak twierdzą - przekroczył swoje kompetencje.
Ubezpieczenie OC, a szkoda całkowita
Nie wiesz, czym jest szkoda całkowita, kiedy występuje i jak ma się do ubezpieczenia OC? Zastanawiasz się, jak oblicza się jej wysokość? Zapoznaj się z treścią niniejszego artykułu i sprawdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Uporządkowali mogiły powstańców
Kilkanaście osób w czwartkowe popołudnie porządkowało groby powstańców warszawskich, pochowanych na cmentarzach w Piotrkowie. Organizatorami akcji był piotrkowski Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” oraz Klub „Gazety Polskiej”. W ciągu kilku godzin uczestnikom tej inicjatywy udało się posprzątać piętnaście mogił, które dodatkowo przyozdobiono biało-czerwonymi chorągiewkami.
Zginęła pod kołami cofającego  auta
Kierujący autem dostawczym cofając uderzył 68-letnią kobietę. Pomimo pomocy medycznej piesza zmarła w szpitalu.
Mammobus znów zawita w naszym powiecie
Mammobus po raz kolejny pojawi się w powiecie piotrkowskim - a konkretniej w Czarnocinie oraz Moszczenicy. Bezpłatne prześwietlenie piersi przysługiwać będzie paniom w wieku od 60 do 69 lat.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc