Ciało 19-latka wyłowiono ze stawu
Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Szczerców. Jego ciało wyłowiono ze stawu przy ośrodku agroturystycznym Grobla (gmina Kluki). W poszukiwaniach uczestniczyło ponad 100 policjantów i strażaków.
Rozpoczął się remont kolejnego odcinka Al. Sikorskiego w Piotrkowie
Miesiąc ma potrwać modernizacja Alei Sikorskiego w Piotrkowie, prace trwają na odcinku ul. Kostromska-al. Concordii.
62-latek dostał w głowę Jackiem Danielsem
Była szósta rano, do sklepu wszedł mężczyzna. Poprosił o dwie butelki Jacka Danielsa, kiedy sprzedawczyni podała towar, klient poprosił o coś jeszcze, kobieta się odwróciła, tymczasem mężczyzna po prostu wyszedł ze sklepu, nie płacąc za towar. To jednak nie koniec tej historii…
Pociąg najechał na leżącego na torach człowieka
W nocy z niedzieli na poniedziałek pociąg najechał na leżącego na torach człowieka. 48-letni piotrkowianin nie żyje. Do zdarzenia doszło w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Roosevelta w Piotrkowie.
Szybowiec
W minioną niedzielę piloci Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej pojawili się na Pikniku Organizacji Pozarządowych LOKALNI NIEBANALNI. Szybowiec jaki pokazano podczas festynu, wzbudził ogromne zainteresowanie.
Kiedy przebudują drogę krajową nr 91?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do przebudowy drogi krajowej 91. Trwa to już niestety kilka lat, okazuje się, że termin rozpoczęcia prac nie jest jeszcze znany.
Od 1 września, w każdy poniedziałek sale obsługi klientów w placówkach ZUS będą czynne o godzinę dłużej, czyli do 18.00.
Krystyna Giżowska przyjedzie do Piotrkowa
„Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat” to największe przeboje, które śpiewała. 1 września przyjedzie do Piotrkowa. Krystyna Giżowska będzie bohaterką kolejnego już „Podwieczorku z gwiazdą” w Centrum Idei ku Demokracji.
Święto plonów w Szydłowie
Gminne dożynki w niedzielę odbywają się nie tylko w gminie Wola Krzysztoporska, ale i w gminie Grabica, a konkretnie w Szydłowie.
Rolnicy świętowali w Woli Krzysztoporskiej WIĘCEJ ZDJĘĆ!
Sezon dożynkowy trwa, w niedzielę świętują m.in. rolnicy z gminy Wola Krzysztoporska, tym razem gminne święto plonów zorganizowano w miejscowości Glina.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc