Sejm: Nasz poseł przemawiał w t-shircie
Poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski (reprezentujący nasz okręg wyborczy) przemawiał z sejmowej mównicy w t-shircie i w nieodłącznych czerwonych szelkach, w których prezentował się wyborcom już w kampanii wyborczej w 2015 roku.
W Woli Krzysztoporskiej też ostatkowo
Turoń, Diabeł, Śmierć, Państwo Młodzi, Staruszka, a nawet przedstawicielka służby zdrowia – grupa przebierańców w takim właśnie składzie odwiedziła w ostatni dzień karnawału Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
Ostatkowo w Starostwie
6 godzin temu, 11:02
Ostatkowo w Starostwie
„Kto do Starosty w ostatki dotrze pierwszy, ten przez cały rok w powiecie będzie najlepszy” - z takim karnawałowym jeszcze przesłaniem, zaledwie w godzinę od otwarcia urzędu, dotarła grupa przebierańców z Wolborza.
Widziałeś tego człowieka? Zadzwoń na policję!
Policjanci z Komendy w Piotrkowie prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do których doszło w okresie od 21 grudnia 2015 r. do 2 stycznia 2016 w jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w Al. Sikorskiego w Piotrkowie.
Jej sekret? Nie narzekać i kieliszek nalewki
Setne urodziny 1 lutego 2016 roku obchodziła mieszkanka Sulejowa Anna Naporska, z domu Walas.
Sanepid apeluje i radzi, jak walczyć z dopalaczami
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie przestrzega rodziców i opiekunów dzieci, że w naszym mieście pojawiły się w tym roku nowe punkty sprzedaży dopalaczy.
Szerokopasmowy internet w województwie
75 mln złotych kosztował projekt Łódzka Regionalna Sieć Teleinformatyczna, dzięki któremu województo oplotło prawie 1200 km światłowodów. Inwestycja była możliwa dzięki środkom unijnym.
W Radomsku będzie druga tura
9 godzin temu, 07:14
Znamy już oficjalne wyniki wyborów na prezydenta Radomska. I turę wygrał Jarosław Ferenc uzyskując 39,14% głosów.
Kontrolowali sklep z dopalaczami, do skutku
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie wspólnie z pracownikami sanepidu skontrolowali sklep z dopalaczami. Do badań trafi kilkadziesiąt nielegalnych substancji. Z kolei w bagażniku jednego z klientów znaleźli m.in. maczetę, broń i nóż.
Zatrzymani za sprzedaż oraz posiadanie broni i amunicji
Policjanci z Gorzkowic wraz z funkcjonariuszami z Piotrkowa zatrzymali trzech mężczyzn. 37-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego podejrzany jest o sprzedaż broni i amunicji, a jego dwaj znajomi za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia.
reklama

Społeczność