Dworzec dla podróżnych czy bezdomnych?
Śpią na ławkach, piją alkohol, snują się po peronach bez celu. Bezdomni na dworcu PKP w Piotrkowie zadomowili się na dobre. Korzystają nawet z dworcowej toalety. - Myją się tu, piorą, załatwiają. Użeramy się z tym już ze dwa lata - żali się jedna z pań sprzątających.
Na Piastowskiej mają niewidzialnego listonosza
Od około roku do mieszkań nie są dostarczane listy polecone. Mieszkańcy otrzymują wyłącznie awiza, często dwa czy nawet trzy naraz. Listonosza na swoim osiedlu od dawna nie widzieli. - Nawet nie wiemy, jak on wygląda - mówią mieszkańcy bloku przy ul. Piastowskiej w Piotrkowie.
Pijani wjechali w ogrodzenie
3 godziny temu, 10:51
Pijani wjechali w ogrodzenie
Piotrkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj około 21:45 w Cieślinie (gmina Rozprza).
Zderzenie dwóch aut w gminie Ręczno
Wczoraj około 15:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów w Paskrzynie (gmina Ręczno). Informację o zdarzeniu i zdjęcia dostaliśmy od jednego z naszych czytelników.
Motofestyn w Moszczenicy trwa
18 godzin temu, 19:36
Motofestyn w Moszczenicy trwa
W Moszczenicy odbywa się kolejna edycja Motofestynu. To motoryzacyjno-rodzinna impreza, podczas której na wszystkich przybyłych czeka szereg atrakcji. Pokazy moto, stoiska handlowe, wesołe miasteczko, katering, konkursy z nagrodami i koncerty.
Niebezpieczna sobota na drogach powiatu
W sobotę (28.05) doszło do dwóch wypadków na terenie gminy Moszczenica.
Ruszył III Festiwal Miast Partnerskich
Dziś w galerii Focus Mall rozpoczął się III Festiwal Miast Partnerskich. Program pierwszego dnia imprezy jest wypełniony przez koncerty, które potrwają do 18:00. Przed piotrkowską publicznością prezentują się artyści z sześciu państw.
Kto utopił szczenięta?
W czwartek (26.05) w Jeziorze Bugaj znaleziono martwe szczenięta. Ktoś w niehumanitarny sposób pozbył się zwierząt.
Cyrkowe sztuczki dla najmłodszych
Skwer Handlowy z supermarketem Piotr i Paweł z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych specjalną atrakcję, która pozwoli dzieciakom poczuć się jak prawdziwi cyrkowcy. W piątek 3 czerwca od godz. 13.00 do 19.00 na terenie pasażu handlowego wszystkie dzieciaki będą mogły spróbować swoich sił z grupą prawdziwych cyrkowców.
Piknik w Skotnikach
przedwczoraj, 14:00
Piknik w Skotnikach
Rodzinny piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę obok świetlicy wiejskiej w Skotnikach w gminie Aleksandrów. Początek o godzinie 14.00.
reklama

Społeczność