Wypadek w Cekanowie; 4 osoby ranne
Do groźnego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91 w Cekanowie.
Wyjątkowy przystanek na szlaku Kolorowej Lokomotywy Łódzkiego Domu Kultury
Od lipca po województwie łódzkim jeździ Kolorowa Lokomotywa Łódzkiego Domu Kultury, zapewniając aktywny, ekologiczno-artystyczny wypoczynek dla tysięcy dzieci. W tegorocznej odsłonie projektu – „Na zielonym szlaku” – podjęte działania są kontynuacją zajęć, których celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej i pobudzenie do artystycznego działania.
22-latek odpowie za rozbój
5 godzin temu, 12:43
22-latek odpowie za rozbój
Piotrkowscy policjanci aresztowali na 3 miesiące mężczyznę, który na ulicy Belzackiej pobił, okradł i szczuł psem przechodnia.
Nowe autobusy w tomaszowskim MZK?
W Tomaszowie Mazowieckim odbył się briefing prasowy zwołany przez prezydenta miasta Marcina Witkę. Na konferencji zaprezentowano nowoczesny autobus, który być może będzie wozić tomaszowian.
Akcje krwiodawstwa w powiecie
7 godzin temu, 10:36
Akcje krwiodawstwa w powiecie
W lipcu w powiecie piotrkowskim odbyły się trzy akcje honorowego krwiodawstwa. Dzięki udziale 91 osób pozyskano łącznie ponad 40 litrów krwi. W sierpniu cztery kolejne zbiórki.
Apel o pomoc dla pogorzelców
8 godzin temu, 09:23
Apel o pomoc dla pogorzelców
Wójt Gminy Żarnów oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarnowie zwraca się z prośbą o pomoc dla Pana Tadeusza Ząbeckiego oraz jego 88-letniej matki Ireny, zamieszkałych w miejscowości Skumros w powiecie opoczyńskim.
Radziszewska: - Potrzebne są inwestycje zagraniczne
Rząd zamierza zainwestować spore pieniądze w mało rozwinięte rejony województw: łódzkiego i mazowieckiego. Specjalny program został przyjęty podczas niedawnego posiedzenia Rady Ministrów w Łodzi. Umowę o współpracy podpisali także marszałkowie obu województw.
Macierewicz będzie jednak „jedynką”?
Antoni Macierewicz będzie jednak „jedynką” w okręgu piotrkowskim. Taką informację przekazał Bartłomiej Misiewicz, pełnomocnik PiS na powiat piotrkowski i bliski współpracownik szefa komisji smoleńskiej.
Potrącił dziecko na parkingu
23 godziny temu, 18:23
Potrącił dziecko na parkingu
31-letni kierowca Volkswagena Passata potrącił na parkingu przed jednym z marketów przy Wojska Polskiego 2-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala.
Magda Gessler znów w Piotrkowie
Magda Gessler przeprowadza rewolucję w jednej z piotrkowskich restauracji.
reklama

Społeczność