Fly Fest na lotnisku – dzień pierwszy
Sobota to pierwszy dzień festiwalu lotniczego Fly Fest na piotrkowskim lotnisku.

fot. Jarek Krak
Marcepany Zygmunta Starego w Rynku Trybunalskim
Centrum Informacji Turystycznej, we współpracy z piotrkowską Filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, zaprosiło dziś piotrkowian na wydarzenie „Marcepany Zygmunta Starego”.

fot. Jarek Krak
Żądał wydania... wódki
5 godzin temu, 12:32
Żądał wydania... wódki
Próbował po pijanemu ukraść ze sklepu kilka butelek wódki, do tego groził sprzedawczyni pozbawieniem życia, teraz najbliższych 10 lat może spędzić za kratkami. Policjanci z Komisariatu w Wolborzu zatrzymali 25-latka w związku z usiłowaniem wymuszenia rozbójniczego.
Uwaga na barszcz Sosnowskiego! Ta roślina może zabić
Słuchacz Strefy FM alarmuje, że kilka krzaków trującej rośliny rośnie przy drodze w Kole w gminie Sulejów. Krzaki maja wysokość około 2 metrów.
No i mamy żar tropików...
8 godzin temu, 08:56
No i mamy żar tropików...
W związku z przewidywanymi tropikalnymi upałami, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla województwa łódzkiego. Jego ważność przypada na niemalże cały nadchodzący tydzień.
Kolejne pomysły na Bugaj...
8 godzin temu, 08:49
Kolejne pomysły na Bugaj...
Pomysłów na zagospodarowanie piotrkowskiego jeziora było niemal tyle, ile gatunków ryb w nim pływających. I będą kolejne. Tylko czy w jakikolwiek sposób zmienią Bugaj?
Dotknij, sprawdź, przetestuj!
22 godziny temu, 19:27
Dotknij, sprawdź, przetestuj!
Dzieciaki, od piątku przez cały weekend w galerii Focus Mall oglądać możecie interaktywną wystawę przygotowaną dla was przez Centrum Nauki Kopernik.
W upały pomóż zwierzętom
Prognozy na najbliższe dni to temperatury powyżej 30 stopni. Pamiętajmy o zwierzętach – tych dziko żyjących obok nas, bezdomnych, pilnujących podwórza, które także cierpią w upale przy braku dostępu do czystej wody.
Zelnik znów w Wolborzu
W najbliższą niedzielę (5 lipca) rozpocznie się VIII Festiwal w Kolegiacie Wolborskiej.
Kierowcy, uważajcie na utrudnienia na ul. Sienkiewicza!
Uwaga na utrudnienia drogowe na ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Od kilku dni trwają tam prace związane z przebudową gazociągu.

fot. aw
reklama

Społeczność