Ukradł dwa szampony, wybił szybę
27-letni obywatel Ukrainy ukradł kosmetyki, a uciekając ze sklepu, wybił szybę w drzwiach. Sprawcę złapali świadkowie. Do zdarzenia doszło 18 stycznia przy ulicy Krakowskiej w Radomsku.
Morsy są szalone!
6 godzin temu, 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.
Ferie na półmetku
10 godzin temu, 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
Kobiety będą bezpieczne
23 godziny temu, 20:42
Kobiety będą bezpieczne
Kilkanaście kobiet z Piotrkowa i powiatu wzięło udział w zajęciach samoobrony.
Będą pieniądze na wymianę pieców. Tak wygramy ze smogiem?
Urząd Miasta przystępuje do „Programu Ograniczania Niskiej Emisji". Dzięki temu piotrkowianie mogą otrzymać 40% dofinansowania na wymianę pieców w przydomowych kotłowniach.
Znowu wypadek na Kostromskiej
Tym razem do wypadku doszło w sobotę około południa. Zderzył się osobowy opel i honda.
Archeologiczna Autostrada otwarta
Od piątku w piotrkowskim muzeum oglądać można wystawę pt.: „Archeologiczna Autostrada", która poświęcona została wykopaliskom przy wielkich inwestycjach drogowych prowadzonych pod Krakowem.
Święto babci i dziadka
przedwczoraj, 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.
Kolejna kraksa w Piotrkowie
przedwczoraj, 17:41
Kolejna kraksa w Piotrkowie
W piątek (20.01) w godzinach popołudniowych doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.
Łódzki europoseł o wyborze Antoniego Tajaniego
Włoch Antonio Tajani – to nowy przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Europarlamentarzyści PO liczą, że będzie on pozytywnie patrzył na Polskę, tym bardziej, że w PE poparli go także posłowie PiS.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc