W niedzielę posłuchaj jazzu
14 godzin temu, 11:54
W niedzielę posłuchaj jazzu
Koncert Beaty Przybytek Quartet w ramach piątej edycji Old Town Jazz odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia na scenie plenerowej Skyy Pub przy ul. Rycerskiej 8 w Piotrkowie.

fot. OTJ
Rolnicy zmagają się z suszą
15 godzin temu, 11:27
Rolnicy zmagają się z suszą
Susza najbardziej dotknęła gospodarstwa znajdujące się w północno-wschodniej części naszego województwa, z takim problemem zmaga się ponad 13 tysięcy gospodarstw (ponad 72 tysiące ha).
13- i 15-latek sprawcami rozboju
Policja z Sulejowa otrzymała informację o rozboju na mieszkańcu powiatu. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia wieczorem, kiedy 60-letni mężczyzna wracał rowerem do domu.
W niedzielę Parada Orkiestr Dętych
Parady Orkiestr Dętych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Piotrkowie. Początek o godz. 14.00. Orkiestry zaprezentują się w parku Jana Pawła II, przy kościele na Wierzejach, na skwerze przy Merkurym, na osiedlu Łódzka oraz przy świetlicy Bartek.
Akcja Centralnego Biura Śledczego  w Piotrkowie
Swoje działania jednostka organizacyjna policji prowadziła na osiedlu Łódzka w Piotrkowie.
Podłączajcie się, bo jak nie...
Starając się o unijne dofinansowanie modernizacji oczyszczalni ścieków, Piotrków zobowiązał się do osiągnięcia tzw. efektu ekologicznego – podłączenia się do miejskiej sieci kanalizacyjnej minimum 1500 osób.
Rol-Szansa 2015. Sprawdź, jak dojechać na wystawę
XXIV Promocyjno-Handlowa Wystawa Rolnicza rozpoczyna się w sobotę. A zaprasza na nią Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim.
Płacicie alimenty?
21 godzin temu, 05:30
Płacicie alimenty?
Najwięcej dłużników alimentacyjnych mieszka w województwie śląskim, mazowieckim i łódzkim. Niechlubny rekordzista ma dług alimentacyjny przekraczający 360 tysięcy złotych.
Marcin Pampuch
Marcin Pampuch wystartuje do Sejmu z listy Pawła Kukiza.
Weź udział w zbiórce dla Pogotowia Opiekuńczego
W piotrkowskim markecie REAL trwa zbiórka artykułów szkolnych i środków higienicznych dla Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.
reklama

Społeczność