Kilka kąpielisk bez badań wody
Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie nie wszystkie miejsca wykorzystywane do kąpieli w powiecie piotrkowskim mają badaną wodę.
Piotrków przyjmie repatriantów
Samorząd Piotrkowa przyjmie siedem rodzin polskiego pochodzenia - repatriantów ze wschodu. Radni jednogłośnie przyjęli taką uchwałę podczas środowej sesji Rady Miasta.
Piotrkowianie oddali włosy – kolejny sukces akcji charytatywnej
Trzecia odsłona akcji „Daj włos” również zakończyła się ogromnym sukcesem. Organizatorka zapowiedziała, że to nie koniec. Akcja znów powróci, tym razem w październiku.
Podając się za pracowników administracji okradali mieszkańców
Policjanci niemalże na gorącym uczynku zatrzymali dwoje 46 – letnich mieszkańców Częstochowy, którzy metodą „na pracownika administracji” okradli 80 – letnią mieszkankę Tomaszowa. Okazało się, że mają na swoim przestępczym koncie więcej takich czynów.
Mężczyzna ranny w wypadku drogowym
29 czerwca około godziny 18.30 w Majkowie Małym w powiecie piotrkowskim doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca Renault Clio.
Punkt lekarski w Bogdanowie
21 godzin temu, 09:27
Od jutra zaczyna funkcjonować punkt lekarski w Bogdanowie.
Do Majkowa Dużego po nowym asfalcie
Do Majkowa Dużego można już dojechać po nowym asfalcie. I to nie tylko dojechać, ale i dojść, bo przy drodze wykonano także szeroki chodnik i pobocze.
Burmistrz Wolborza z absolutorium
Dziś na ostatniej przed przerwą wakacyjną sesji radni udzielili burmistrzowi Wolborza Andrzejowi Jarosowi absolutorium za ubiegły rok.
Czy Tomaszów będzie liczył 200 tysięcy mieszkańców?
Większość miast w województwie łódzkim od lat traci mieszkańców. Piotrków liczył niedawno ponad 80 tysięcy, dziś nieco więcej niż 74 tysiące. Podobnie jest w Radomsku, Tomaszowie czy Bełchatowie i oczywiście w stolicy regionu czyli Łodzi. Tymczasem w jednym z tych miast ma zdecydowanie wzrosnąć liczba mieszkańców – zapowiada prezydent Marcin Witko.
Kierowca TIR-a potrącił rowerzystę
76-letni mężczyzna został ranny w wyniku wypadku do jakiego doszło we wtorek po południu koło Piotrkowa.
reklama

Społeczność