Artykuły do tagu: region

2 godziny temu, 14:26
DPS w Łochyńsku świętuje
70 - lecie istnienia obchodzi Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku.
3 godziny temu, 12:42
Corsa pod naczepą TIR-a
W Wolborzu na ulicy Kitowicza doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 81-letni kierowca opla został zabrany do szpitala.
Dziury i łaty... Kiedy remont drogi Piotrków - Koło?
Wracamy do tematu drogi Piotrków - Koło. Jej nawierzchnia w dużej części składa się z nierównych łat, a to wpływa na komfort jazdy. Drogowcy łatają ubytki, aby przejazd drogą był możliwy, jednak lekarstwem na bolączki kierowców byłaby kompleksowa przebudowa.
14.06.2017 12:59
Zmarł przez dopalacze?
Prokuratura sprawdzi co było przyczyną śmierci 28-letniego mieszkańca gminy Ręczno. Mimo godzinnej reanimacji mężczyzny, nie udało się przywrócić czynności życiowych.
14.06.2017 09:24
Wiadukt się sypie
Mieszkańcy Kamocina w gm. Grabica zwracają uwagę na zły stan wiaduktu, który znajduje się na drodze w kierunku Brzozy.
07.06.2017 12:26
Burze i ulewy w regionie
We wtorek gwałtowne ulewy przeszły przez nasz region. Strażacy interweniowali także na terenie powiatu piotrkowskiego.
Żołnierze ćwiczyli w Bronisławowie
W środę żołnierze z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim odbyli ćwiczenia wysokościowo-ratownicze.
Porozumienie nad Zalewem Sulejowskim
Komendant piotrkowskiej policji, starosta powiatu piotrkowskiego oraz włodarze gmin Wolbórz i Sulejów podpisali porozumienie, w ramach którego samorządowcy przekażą środki na ponadnormatywne dyżury mundurowych nad największym w naszym regionie akwenem.
Od 90 lat Sulejów jest miastem
W poniedziałek odbyła się uroczysta sesja popularno-naukowa Rady Miejskiej w Sulejowie zwołana z okazji 90. rocznicy odzyskania praw miejskich przez Miasto Sulejów oraz pierwszych wyborów do Rady Miejskiej w Sulejowie.
Motofestyn w Moszczenicy. Dzień drugi
Motoryzacyjny festyn w Moszczenicy trwa. Dziś drugi dzień rozmaitych atrakcji. W programie m.in. turniej rugby, występ kabaretu Weźrzesz oraz koncert zespołu Grzmiąca Półlitrówa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc