Artykuły do tagu: badminton

Piotrkowianie wrócili z Mistrzostw Europy
Mateusz i Maksymilian Danielakowie, badmintoniści piotrkowskiego Klubu Kolejowego Ruch, rywalizowali w Mistrzostwach Europy w Badmintonie, które odbyły się w minionym tygodniu w rosyjskim Kazaniu.
Maks Danielak też pojedzie do Rosji
W poniedziałek informowaliśmy o sukcesie starszego z braci Danielaków. Mateusz weźmie udział w badmintonowych Drużynowych Mistrzostwach Europy, jak się okazuje do Kazania poleci też jego młodszy brat - Maksymilian, który również będzie rywalizował podczas Mistrzostw Europy, ale do lat 15.
Mateusz Danielak poleci do Rosji na Drużynowe Mistrzostwa Europy
Badmintonista KKS Ruch Piotrków Trybunalski został powołany na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które od 13 do 18 lutego 2018 roku odbędą się w rosyjskim Kazaniu. Nasza męska reprezentacja będzie się składać z ośmiu zawodników, w tym czterech singlistów. Jednym z nich będzie właśnie nasz zawodnik.
Mateusz Danielak podwójnym wicemistrzem Polski
Badmintonista Kolejowego Klubu Sportowego Ruch Piotrków Trybunalski zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Polski U-22, które odbyły się w miniony weekend w Lubinie.
Ambitne cele piotrkowskich badmintonistów
Mateusz Danielak, zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski awansował już na 666. miejsce w rankingu Światowej Federacji Badmintona (BWF), piotrkowianin w kilka miesięcy wspiął się o kilkaset pozycji. Tymczasem jego młodszy brat Maks Danielak niebawem dowie się, czy w lutym pojedzie na Mistrzostwa Europy do lat 15, które odbędą się Kazaniu. Utalentowany zawodnik regularnie jest powoływany na zgrupowania kadry narodowej, a niedawno wziął udział w dwóch turniejach międzynarodowych.
Mistrzostwa Polski w badmintonie rozpoczęte. Trwa festyn
Na piotrkowskim SŁONECZKU odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Polski w badmintonie wodnym. Impreza połączona jest z Festynem Rodzinnym.
W piątek 28 lipca pierwsze mistrzostwa w nowej dyscyplinie
W piątek 28 lipca na kąpielisku SŁONECZKO w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie sportowej: badmintonie wodnym. W imprezie udział będzie mógł wziąć każdy kto ukończył 13 lat. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, puchary i medale!
Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było!
28 lipca na kąpielisku Słoneczko w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Polski w nowej dyscyplinie sportowej: badmintonie wodnym. W imprezie będzie mógł wziąć udział każdy kto ukończył 13 lat. Dla najlepszych przygotowano atrakcyjne nagrody, puchary i medale.
Bieg z żoną na plecach, dojenie krowy na czas – nietypowe dyscypliny sportowe
O nietypowych i dziwnych dyscyplinach rozmawialiśmy w Maglu. Dzięki słuchaczom powstał swoisty ranking takich konkurencji.
Maksymilian Danielak mistrzem Polski
Życiowy sukces odniósł zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, które odbyły się Białymstoku, piotrkowianin zdobył złoty medal w grze podwójnej, grając w parze z Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat