Artykuły do tagu: Policja

Bili butelką, kopali i grozili nożem. Są już w areszcie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o rozbój mężczyzn. Jak ustalili śledczy, agresorzy uderzyli pokrzywdzonego szklaną butelką w głowę, grozili mu nożem i kopali po całym ciele, a ponadto ukradli mu 600 złotych. Najbliższe trzy miesiące 21- i 29-latek spędzą w areszcie.
Ukradł truskawki i wszczął awanturę w markecie
Dwie kobiety pracujące w sklepie nie pozwoliły uciec 22-latkowi, który ukradł w markecie produkty za ponad 700 zł. Dodatkowo chłopak podczas szarpaniny zniszczył telefon jednej z pracownic.
Policyjny pościg za złodziejami złomu
Policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem 43-letniego mężczyzny podejrzewanego o kradzież złomu. Wkrótce do aresztu trafili też jego wspólnicy. Całej trójce za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.
Piotrków. Bezpieczny poranek w kinie
Kino "Helios" z piotrkowską policją w niedzielne przedpołudnie zorganizowało akcję profilaktyczną dla młodych mieszkańców Piotrkowa i powiatu. Tym razem wszystko działo się w galerii Focus Mall.
Zderzenie dwóch volkswagenów w Piotrkowie
Dwa volkswageny zderzyły na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Jerozolimskiej w Piotrkowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Ukradli wózek sąsiadom
Przed drzwiami jednego z mieszkań zauważyli wózek dziecięcy. Zabrali go do swojego mieszkania. Gdy właściciele zorientowali się, gdzie może znajdować się ich własność, złodzieje postanowili wyrzucić wózek z II piętra.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
20.03.2017 07:08
Z nożem na dzieci
Policja zatrzymała 19-latka, który napadł na trzech 14-latków i przy użyciu noża chciał zmusić dzieci do oddania pieniędzy. Sprawcę spłoszyli przechodnie.
Zatrzymani za posiadanie i udzielanie
Policjanci obserwowali teren przy jednym ze sklepów w miejscowości Gidle, w efekcie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali marihuanę i amfetaminę. Wkrótce zatrzymano kolejną osobę, która odpowie za dystrybucję środków odurzających.
Miał w mieszkaniu narkotyki
W mieszkaniu wynajmowanym przez 26-letniego bełchatowianina policja znalazła 40 gramów narkotyków. Chłopak usłyszał już zarzuty.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc