Artykuły do tagu: Policja

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca. Pił na parkingu, podczas postoju
Na krajowej jedynce udało się zatrzymać nietrzeźwego kierowcę. 47-letni mieszkaniec Lublina miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Akcja „Grzyb” na targowisku
Piotrkowscy dzielnicowi wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz strażnikami miejskimi prowadzili działania na piotrkowskim targowisku. Cel to zapobieganie zagrożeniom związanym z wprowadzaniem do obrotu grzybów.
Zatrzymany nietrzeźwy kierowca autobusu
Ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca autobusu, zatrzymany w Moszczenicy przez wolborskich policjantów. Na szczęście w momencie kontroli w pojeździe nie było żadnego pasażera - co nie zmienia faktu, że mężczyźnie grożą nawet dwa lata więzienia.
Dzień Bezpieczeństwa w Gomulinie
Szkoła podstawowa w Gomulinie wspólnie z Policją, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Żandarmerią Wojskową zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa.
 Zderzenie na skrzyżowaniu
Chociaż warunki dla kierowców były w poniedziałek wręcz wymarzone, na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i al. Concordii doszło po południu do stłuczki.
Prowadził samochód, mając 1,6 promila
Funkcjonariusz z radomszczańskiej komendy, w czasie wolnym od służby, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 31-latek, prowadzący vw polo, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.
14-latka schowana w szafie, 22-latka pod wpływem narkotyków
Policjanci zatrzymali 22-letnią opoczniankę, która posiadała środki odurzające. Podczas przeszukania mieszkania dziewczyny, policjanci znaleźli w szafie ukrywającą się 14-letnią wagarowiczkę.
Rozbijał się mercedesem na cudzym podwórku
Wszedł na podwórko, na którym zaparkowany był mercedes z kluczykami w stacyjce. Wsiadł do auta i w ciągu kilku minut uszkodził dwa inne samochody, bramę, przęsło płotu oraz kostkę brukową. 20-latek został już zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
Policjanci ściągnęli desperata z torów
Błyskawiczna interwencja policjantów uratowała życie 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa. Mężczyzna został ściągnięty z torowiska tuż przed jadącym pociągiem. Niestety jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył się okaleczyć. Policjanci odebrali mu nóż, założyli opatrunek na krwawiącą rękę i przekazali załodze pogotowia ratunkowego.
13.09.2017 13:55
Tragedia na drodze
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Mroczków Gościnny w powiecie opoczyńskim.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc