Artykuły do tagu: Policja

Mniej wypadków i rannych. Raport łódzkiej policji za I półrocze 2017
Mniej wypadków i rannych niż w roku ubiegłym, za to więcej ofiar śmiertelnych i kolizji. Łódzka policja opublikowała wyniki analizy bezpieczeństwa ruchu drogowego za pierwsze półrocze 2017 roku.
Święto piotrkowskiej Policji
Święto Policji obchodzą dziś funkcjonariusze z miasta i powiatu piotrkowskiego. Ponad 70 policjantów otrzymało nominacje na wyższe stopnie służbowe. Gratulacje odbierali z rąk zastępcy komendanta wojewódzkiego policji, insp. Dariusza Walichnowskiego.
Czujna pracownica banku udaremniła próbę oszustwa
Próbował wykorzystać naiwność starszej mieszkanki i wyłudzić od niej pieniądze metodą "na policjanta" . Teraz sam znalazł się na celowniku policji - funkcjonariusze tomaszowskiej policji, dzięki czujności pracownicy banku, zapobiegli przestępczej praktyce oszusta.
Puszczyk wypadł z gniazda, pomogli policjanci
Szybka reakcja policjantów uratowała życie młodego puszczyka, który wypadł z gniazda.
Podejrzany o zabójstwo zatrzymany
Wspólne działania kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej i tomaszowskich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania 26-latka podejrzanego o zabójstwo. Ofiarą mężczyzny była kobieta, której ciało znaleziono w lesie w miejscowości Zawady. Za ten czyn grozi kara dożywotniego więzienia.
Święto piotrkowskiej policji już w czwartek
24 lipca przypada Święto Policji, jednak mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie świętować będą parę dni wcześniej, bo już 20 lipca.
18-latkowie z Piotrkowa przyłapani
Do policyjnego aresztu trafiło trzech mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyźni przekazywali sobie środki odurzające. Wypatrzył ich policjant, który - będąc po służbie - zatrzymał się na parkingu w centrum miasta. O dalszym losie 18-latków wkrótce zdecyduje sąd.
Wojewódzkie obchody święta policji
Wojewódzkie obchody policji odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim. Uroczysta akademia była okazją do wręczenia awansów oraz odznaczeń państwowych i resortowych. Z okazji tegorocznego Święta Policji Prezydent RP Andrzej Duda przyznał 80 policjantom Medale za Długoletnią Służbę: 7 złotych, 63 srebrnych i 10 brązowych.
Marihuana, amfetamina i mefedron w mieszkaniu w centrum miasta
37 gramów marihuany, ponad 100 gramów amfetaminy i 37g mefedronu znaleźli policjanci w mieszkaniu 32-letniego tomaszowianina.
30-latek zginął w wypadku
Kierowca volkswagena transportera - 41-letni obywatel Ukrainy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 13 lipca o godzinie 6.10 na drodze W726 w Inowłodzu w okolicach kościoła św. Idziego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc