Artykuły do tagu: Piotrkow

Wiceminister finansów z wizytą w Piotrkowie
- Nie planujemy żadnej podwyżki, przeciwnie, chcemy podnieść kwotę wolną od podatku. Na razie skupiamy się przede wszystkim na uszczelnieniu systemu - powiedział nam wiceminister finansów, Paweł Gruza, który w czwartek gościł w Piotrkowie.
4 godziny temu, 14:21
Nauczyciele nagrodzeni
Rozdano nagrody i wyróżnienia dla najbardziej zasłużonych nauczycieli, wychowawców i dyrektorów placówek edukacyjnych z Piotrkowa Trybunalskiego. W czwartek w czytelni dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej rozpoczęły się obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Żywy napis w Rynku Trybunalskim
Uczniowie piotrkowskich szkół utworzyli w środę żywy napis „800 LAT” podczas happeningu zorganizowanego w Rynku Trybunalskim.
Tancerze z Piotrkowa triumfowali podczas mistrzostw w stolicy
Tancerze z Piotrkowskiego Towarzystwa Tanecznego brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata organizowanych w dniach 29 września – 1 października w Warszawie przez federację World Artistic Dance Federation. W kategorii dance show duety pierwsze miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymały Julia i Natalia Jagodzińskie (w choreografii Zbigniewa Bujakowskiego „Darling”).
7 godzin temu, 11:20
 Hala Relax zdobyta
Piotrkowianin przegrał pierwszy w tym sezonie mecz we własnej hali, w środowym spotkaniu lepszy okazał się MMTS Kwidzyn. Pierwsza połowa należała do gości, w drugiej piotrkowianie dogonili swoich rywali, ale nie udało im się ich przełamać. Zespół z Kwidzyna ostatecznie wygrał ten mecz 31:30 (17:14).
8 godzin temu, 10:38
Niebezpieczny przystanek?
"Tam przechodzą dzieci. Niech ktoś coś zrobi w tej sprawie, może jakaś zatoczka albo cokolwiek? Gdzie mają stać dzieci, jak spadnie śnieg - może w zaspie? A może mają stać na jezdni?" - napisał do nas czytelnik portalu, który ma uwagi do umieszczenia tabliczki przystankowej przy ulicy Zawodzie w Piotrkowie.
Koncert pieśni żydowskich w Piotrkowie
W związku z 75. rocznicą likwidacji getta w Piotrkowie w środę w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się koncert pieśni żydowskich. Licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowali się: Olga Avigail Mieleszczuk (śpiew) i Grzegorz Bożewicz (akordeon).
74-letni złodziej zatrzymany
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 74-latek z Pabianic, podejrzany o kradzież pieniędzy i biżuterii. Mężczyzna został zatrzymany przez gorzkowickich policjantów. Miał wykorzystać nieuwagę właścicieli posesji, którzy w tym samym czasie... pracowali w ogródku.
Zamykają stacjonarne punkty krwiodawstwa. Co z Piotrkowem?
W latach 2006-2016 działalność zakończyło 51 takich ośrodków. W województwie łódzkim w 2012 zamknięto na przykład punkt w Łęczycy. Problem nagłaśnia środowa "Rzeczpospolita". Coraz większą popularnością cieszą się mobilne punkty pobrań w specjalnych, podstawionych autobusach.
Opel spłonął na Działkowej
W środę przed południem na ul. Działkowej w Piotrkowie doszło do pożaru samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie został ranny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc