Artykuły do tagu: Piotrkow

Poseł apeluje: Dbajmy o siebie i swoich najbliższych
Rząd odmawia przyjęcia uchodźców w Polsce, co jest zgodne z oczekiwaniami samych Polaków. Także słuchaczy magazynu Magiel.
21 godzin temu, 14:03
Paliła się butla z gazem
O mały włos, a doszłoby do tragedii. W jednym z mieszkań w kamienicy przy ulicy Roosevelta w Piotrkowie, zapaliła się butla z gazem. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków.
Maksymilian Danielak mistrzem Polski
Życiowy sukces odniósł zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, które odbyły się Białymstoku, piotrkowianin zdobył złoty medal w grze podwójnej, grając w parze z Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków).
23 godziny temu, 11:41
Półmaraton zbliża się
Trasa ustalona, medale i koszulki czekają, zapisy trwają, do III Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego Wielu pozostał miesiąc. Zdążysz się jeszcze zapisać.
Piotrkowskie akcenty podczas mistrzostw Polski
Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Wolnym i Zapasach Kobiet odbyły się w miniony weekend w Białogardzie. W tej imprezie rywalizowało 81 zawodników i 55 zawodniczek, wśród nich również wychowanki Atletycznego Klubu Sportowego. Angelika Dytrych została wicemistrzynią Polski w kategorii wagowej 48 kg, natomiast Paulina Czechorowska zdobyła brązowy medal w kategorii 55 kg.
Nowator wystąpi w Sejfie
Najpopularniejszy przedstawiciel łagodniejszej odmiany polskiego hip-hopu po raz pierwszy zaprezentuje się w Piotrkowie. Nowator w najbliższy piątek wystąpi w piotrkowskim klubie Sejf. Początek o godzinie 21.00.
Michał Roman odwiedzi Piotrków
Michał Roman, dyrektor Krzakoski, kierownik Hochwander czy wreszcie niezapomniany pan Sułek – we wszystkie te role wcielał się doskonały aktor filmowy, serialowy i teatralny Krzysztof Kowalewski. Właśnie on będzie wkrótce gościł w naszym mieście, a na spotkanie zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie.
Piotrków otwiera miejską pasiekę
W najbliższą środę, 24 maja w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się otwarcie pasieki miejskiej, która obecnie składa się z 250 tysięcy pszczół. W przyszłości pszczół może być nawet 300 tys.
Zawisza też okazał się za mocny
W meczu 32. kolejki IV ligi łódzkiej piotrkowska Polonia przegrała z Zawiszą Rzgów 1:4 (0:3), to kolejna wysoka porażka piotrkowskiego zespołu w tym miesiącu. Poloniści kończyli ten mecz w dziewięciu, ponieważ czerwonymi kartkami zostali ukarani Robert Skupień oraz Krzysztof Grobelny.
Kamienica przy Pijarskiej 7 najlepsza
Kamienica przy Pijarskiej 7 wygrała 9 edycję konkursu "Nowa Elewacja" organizowaną tradycyjnie przez Urząd Miasta w Piotrkowie. Właściciele budynku otrzymali w nagrodę 20.000 złotych. Nagrody wręczono podczas uroczystości zakończenia Festiwalu Folkloru Miejskiego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc