Artykuły do tagu: Piotrkow

5 godzin temu, 21:38
Koncert karnawałowy na UJK
Zapraszamy na koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lutego 2017 w auli budynku „A” Filii UJK o godz. 16.00. W koncercie wezmą udział zespoły kameralne (m.in kwartet smyczkowy i saksofonowy), duety złożone z uczniów i nauczycieli, Piotrkowska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie.
„Zaopatrzenie” też będzie płacić za parking?
Czekają nas kolejne zmiany w strefie płatnego parkowania w Piotrkowie. Zgodnie z uchwałą, która trafi pod obrady radnych, pojazdy „zaopatrzenia” będą płacić na postój w strefie, dotychczas obowiązywała je stawka zerowa.
AKS Wrestling Team już nie jest niepokonany
Mistrz przegrał po raz pierwszy w tym sezonie, w poniedziałek zapaśnicy AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzyli się w ostatniej kolejce Krajowej Ligi Zapaśniczej z Unią Racibórz, tym razem lepszy był zespół z Raciborza, który wygrał ten pojedynek 6-4 (22-15), zapewniając sobie tym samym drużynowe wicemistrzostwo kraju.
Słodycze, zakupy i dobre towarzystwo – panaceum na przedwiosenną chandrę
Słodycze, zakupy i spędzanie czasu z bliskimi – to według Polaków najlepsze sposoby poprawienia humoru. Gdzie można znaleźć doskonałe panaceum na przedwiosenną chandrę? Naturalnie w centrach handlowych. Dlatego Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich, którzy doświadczają zimowego obniżenia nastroju i chcieliby już poczuć odrobinę wiosennej energii, do spróbowania słodkich przyjemności, skorzystania z gorących niespodzianek i poszukiwania wiosennych inspiracji.
Tańce i hulanki na piotrkowskim lodowisku
Ostatki będziemy w Piotrkowie obchodzić tradycyjnie, czyli na płycie miejskiego lodowiska. 23 lutego Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na karnawałowe pląsy na lodzie.
ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców
Prawie 100 osób uczestniczy w seminarium ABC Biznesu, które rozpoczęło się we wtorek w sali konferencyjnej piotrkowskiego starostwa. Jest ono skierowane do osób, które zamierzają otworzyć własną działalność gospodarczą.
Spotkanie z Barbarą Gajewską w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Gajewską połączone z promocją tomiku poezji "Porwał mnie księżyc".
Ola Nowakowska wicemistrzynią Polski
Piotrkowianka Aleksandra Nowakowska, wychowanka KS Polanik, zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż podczas 61. Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w weekend w Toruniu. Ola, która jest obecnie zawodniczką RKS Łódź, zajęła w tym konkursie drugie miejsce ex aequo z Urszulą Gardzielewską (KS AZS AWF Wrocław), złoty medal wywalczyła Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok), która skoczyła 1.93 m.
przedwczoraj, 11:42
Pedałowanie bez słuchawek?
Poseł PiS uważa, że rowerzyści i rolkarze ze słuchawkami w uszach stanowią zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego. A także dla siebie samych.
34-letnia piotrkowianka groziła, że zdemoluje sklep
Do sklepu spożywczego w okolicach dworca w Piotrkowie weszła kobieta z zasłoniętą twarzą i zażądała od ekspedientki wydania pieniędzy. Twierdziła, że jeśli nie otrzyma gotówki, to z pomocą znajomych zdemoluje sklep.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc