Artykuły do tagu: Piotrkow

14 godzin temu, 11:41
Pomóż piotrkowskim kocurom!
Zachęcamy do pomocy piotrkowskim kocurom, które są pod opieką Fundacji Miasto Kotów.
15 godzin temu, 11:26
Uderzył w ścianę wiaduktu
20-letni kierowca mini coopera, jadąc al. Piłsudskiego w kierunku Sienkiewicza, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad samochodem i zderzył się z oplem vectra, później uderzył w ścianę wiaduktu.
Chór z Piotrkowa trzeci w województwie
Chóru seniora Radość Życia z Piotrkowa został doceniony. Artyści zdobyli III nagrodę w II Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" Kolędy i Pastorałki.
15 godzin temu, 10:54
Opozycja się wypisuje
Przedstawicielka opozycji w Radzie Miasta nie chce dłużej uczestniczyć w obradach zespołu do spraw zmian w w oświacie. Dlaczego? Bo - jak mówi – i tak wszystko jest z góry ustalone.
Ferie pełne przygód w piotrkowskiej galerii
Focus Mall zaprasza do zabawy z Psim Patrolem. Ferie pełne przygód to propozycja piotrkowskiej galerii skierowana - z okazji ferii zimowych - do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich opiekunów.
18 godzin temu, 07:44
Rocznica urodzin Witosa
W 143. rocznicę urodzin Wincentego Witosa ludowcy w całej Polsce uczcili jego pamięć. U zbiegu ulic Próchnika i Piłsudskiego w Piotrkowie lokalni działacze złożyli kwiaty i zapalili znicze przed pomnikiem trzykrotnego premiera RP.
Stal zbyt twarda dla rywali
Piłkarze Stali Niewiadów zwyciężyli w Halowych Mistrzostwach Okręgu Piotrkowskiego, będących jednocześnie XVI Memoriałem Zdzisława Bińka. W turnieju, który zorganizowano w Hali Sportowej Gimnazjum w Wolborzu wzięło udział osiem zespołów, lider piotrkowskiej klasy okręgowej nie dał jednak szans swoim rywalom.
przedwczoraj, 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
Piotrcovia już nie jest ostatnia
Piotrkowski zespół wyraźnie wygrał z przedostatnią do tej pory Olimpią-Beskid Nowy Sącz 31:20 (15:6) i wreszcie opuścił ostatnie miejsce w tabeli PGNiG Superligi, już po kilkunastu minutach było widać, że ten zespół Piotrcovii zagrozić nie może.
przedwczoraj, 20:42
Kobiety będą bezpieczne
Kilkanaście kobiet z Piotrkowa i powiatu wzięło udział w zajęciach samoobrony.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc