Artykuły do tagu: Piotrkow

Kenijczycy najlepsi w piotrkowskim półmaratonie
Rop Abel Kibet z Kenii wygrał III Nocny Półmaraton Piotrkowski bijąc rekord trasy i imprezy. Zawodnik z Afryki był najlepszy również w 2016 roku. Drugie miejsce dla jego rodaka - Too Silasa Kiprono a trzecie dla Ukraińca Pavla Vereckyiego.
Półmaraton na początek Imienin
Imieniny Piotrków rozpoczęte, a pierwszą ich odsłoną jest III Nocny Półmaraton Piotrkowski.
20 godzin temu, 13:05
Zmiana w Zarządzie Piotrcovii
Podczas Walnego Zebranie Sprawozdawczego członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Piotrcovia, które odbyło się 22 czerwca, zdecydowano, że po rezygnacji Rafała Chmielewskiego nowym członkiem Zarządu MKS Piotrcovia zostanie Józef Ratajski.
Klienci Focus Mall królami letniego wypoczynku
Tylko w Focus Mall klienci mogą poczuć się jak królowie letniego wypoczynku. Specjalnie dla nich w centralnym miejscu galerii powstało stanowisko, gdzie mogą zrobić sobie swoją pierwszą wakacyjną fotkę.
Nie musisz biec, żeby coś wygrać...
Już w piątek (23 czerwca) odbędzie się III Piotrkowski Nocny Półmaraton Wielu Kultur, zawodnicy wystartują o 21.00, ale wcale nie trzeba uczestniczyć w tej imprezie, żeby coś wygrać.
Spacer szlakiem 800-lecia
Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie wspólnie z Piotrkowskim Bractwem Akademickim i filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego organizują spacer szlakiem 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Odbędzie się on w najbliższą sobotę. Start o godzinie 15:00 spod Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Zamurowej 11.
24 godziny temu, 08:57
Kradzież w aptece
W czwartek po południu strażnicy miejscy, patrolując okolice ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie, zauważyli dwie biegnące chodnikiem kobiety. Wszystko wskazywało na to, że jedna goni drugą.
Zmiany w rozkładach MZK na Imieniny Piotrków
Od 23 do 26 czerwca autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacji jeżdżą innymi trasami. Zmiany mają związek z Imieninami Piotrków. Wyznaczono także objazdy dla kierowców.
Nocny Półmaraton już dziś wieczorem!
W piątek wystartuje III Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. To największa impreza biegowa w naszym mieście. Zawodnicy wystartują o godzinie 21.00 na wysokości sądu przy ul. Słowackiego.
Wkrótce ruszą zapisy na pielgrzymkę
Zbliża się kolejna, 148. już, Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Wierni wyruszą z naszego miasta 11 lipca.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc