Artykuły do tagu: Piotrkow

Akademia Młodych Orłów w Piotrkowie?
Niewykluczone, że już w przyszłym roku w Piotrkowie powstanie Akademia Młodych Orłów. We wtorek do Piotrkowa przyjechał prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, który rozmawiał na temat jednego ze sztandarowych programów Polskiego Związku Piłki Nożnej z wiceprezydentem Andrzejem Kacperkiem i prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim Stanisławem Sipą.
Skontrolowali mitsubishi, znaleźli biały proszek i marihuanę
Podczas nocnej kontroli mitsubishi carisma, zaparkowanego w pobliżu dyskoteki na terenie powiatu, policjanci znaleźli zawinięte w folię trzy porcje białego proszku i jedną z zawartością suszu roślinnego. Kiedy stróże prawa pojechali na przeszukanie do mieszkania 34-letniego mieszkańca Radomska, znaleźli ponad 16 gramów marihuany.
Zaplanowane na czwartek (27 kwietnia) spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem nie odbędzie się.
Remont Garncarskiej trochę się opóźni
Remont ulicy Garncarskiej w Piotrkowie trwa. Zakończono już prace podziemne. Na całej drodze układane są krawężniki i chodniki. Gotowa jest podbudowa pod jezdnię. Zakończenie inwestycji opóźni się. Dlaczego?
Jazz powraca. W sobotę koncert
Koncertem z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu rozpocznie się w Piotrkowie VII sezon Old Town Jazz w Piotrkowie Trybunalskim.
Kręci was bezpieczeństwo? Przyjedźcie rowerami na Starówkę
Już po raz trzeci w Piotrkowie zorganizowana zostanie akcja „Twój rower”, czyli znakowanie jednośladów przez Straż Miejską. W tym roku organizator wydarzenia – stowarzyszenie Pokolenie IDEA stawia duży nacisk na bezpieczeństwo rowerzystów przed letnim sezonem.
9 godzin temu, 07:28
Kameralnie w Muzeum
W miniona niedzielę odbył się drugi koncert w ramach XLVIII Dni Muzyki Kameralnej. Słuchacze mogli wysłuchać m.in. kompozycji Mendelssohna i Piazzolli w wykonaniu uznanych artystów tworzących formację "Vivotrio": Robert Fender - wiolonczela, Magdalena Kling - Fender - skrzypce, Katarzyna Kling – fortepian.
Szykuje się wycinka. Duża wycinka
Prawie 900 drzew zamierzają wyciąć PKP. Powód? Zagrożenie dla ruchu kolejowego.
23 godziny temu, 17:48
Szkolne radio już nadaje
Radiowęzeł w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 już działa. Szkolna rozgłośnia umila uczniom czas w czasie przerw między lekcjami.
Bartosz Skóra mistrzem Polski juniorów w zapasach
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył złoty medal podczas Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w miniony weekend w Radomiu. Piotrkowianie wywalczyli tam w sumie cztery medale, kolejne pięć krążków reprezentanci piotrkowskiego klubu zdobyli podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek i Młodzików w zapasach, który odbył się w Chełmie. Pierwsze miejsce zajęła tam Dominika Jaroszewska.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc