Artykuły do tagu: Piotrkow

9 minut temu, 07:36
Jazz w Centrum idei
Ci, którzy przyszli w piątek do Centrum idei „Ku Demokracji” spędzili wieczór z muzyką jazzową. Wystąpiła grupa The Beat Freaks.
Krajobraz po pożarze. Służby ustalają przyczynę
200 tysięcy złotych – tyle wynoszą szacunkowe straty powstałe w wyniku pożaru, do którego doszło w czwartek wieczorem przy ul. Topolowej w Piotrkowie.
20 godzin temu, 11:42
To mogło być podpalenie?
Podpalenie mogło być przyczyną czwartkowego pożaru przy ul. Topolowej w Piotrkowie. Spłonęły hale firmy handlowo-usługowej Derewenda, która zajmuje się recyklingiem sprzętu agd. Specjaliści uspokajają, nie ma zagrożenia zatrucia szkodliwymi substancjami.
„Śpiewam Piotrków” z Martą Koszacką
Jimi Hendrix, Bill Withers, Pink Floyd, Amy Winehouse, Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz czy Marcelina to tylko niektórzy artyści, których piosenki zaśpiewała bohaterka czwartkowego koncertu z cyklu „Śpiewam Piotrków” Marta Koszacka. Młodej wokalistce akompaniował na gitarze akustycznej Mateusz Żerek. Koncert tradycyjnie odbył się w galerii Kawiarni Teatralnej w Miejskim Ośrodku Kultury.
Pożar na Topolowej w Piotrkowie
W czwartek wieczorem przy ul. Topolowej w Piotrkowie Trybunalskim wybuchł pożar. Najprawdopodobniej paliły się elektrośmieci, ponieważ ogień wybuchł na terenie zakładu przetwarzania zużytego sprzętu agd. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży pożarnej.
Geodeci z całej Polski zebrali się w Piotrkowie
Rozpoczął się trzydniowy Kongres Geodetów Polskich w Piotrkowie. Lokalne Stowarzyszenia Geodezyjne już po raz drugi organizują takie spotkanie. W tym roku hasłem przewodnim jest "Równość w geodezji".
Dzień Otwarty w III Liceum Ogólnokształcącym
W sobotę 21 kwietnia w godzinach 9.00-13.00 III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich gimnazjalistów na Dzień Otwartych Drzwi.
Ławki przy boisku zniszczone
Zdewastowano ławki przy boisku przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami dochodzi tam do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia.
34-latka z Piotrkowa chciała naciągnąć bank
34-letnia piotrkowianka próbowała wyłudzić od banku dużą sumę pieniędzy. Teraz odpowie przed sądem.
Quebonafide zagra w Piotrkowie?
Od głosów internautów zależy, czy Piotrków Trybunalski znajdzie się na trasie rapera Quebonafide.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat