Włamał się do szpitala. Ukradł armaturę łazienkową

Policja KMP Piotrków Czwartek, 19 kwietnia 20185 6756
Piotrkowianin włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala. Jego łupem padła armatura łazienkowa, klimatyzatory i elementy metalowe. 44-latkowi za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
fot. policja

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend. Sprawca wypchnął okna pomieszczeń gospodarczych na parterze budynku piotrkowskiego szpitala i ukradł zamontowane tam elementy metalowe. Ponieważ łupem włamywacza padła m.in. armatura łazienkowa i klimatyzatory, policjanci dokładnie sprawdzili punkty skupu złomu.

- I tu kierunek działań okazał się trafny – mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. - 16 kwietnia około południa funkcjonariusze zauważyli w centrum miasta mężczyznę znanego im z przestępczej działalności. Piotrkowianin ciągnął do jednego ze składów wózek, a na nim łupy pochodzące z weekendowej kradzieży. Podczas przeszukania jego komórki funkcjonariusze zabezpieczyli pozostałą część skradzionego mienia.

 

44-letni mieszkaniec naszego miasta dostał już zarzuty. Został objęty policyjnym dozorem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

onfa ~onfa (Gość)19.04.2018 18:08

kiedyś to potrafili porządnie lać tonfą to się odechciewało takim nierobom okradać mienie publiczne

00


gość ~gość (Gość)19.04.2018 09:12

A, że tak zapytam: do którego szpitala się włamał?

70


gość ~gość (Gość)19.04.2018 09:22

Brak ochrony, to skorzystał

10


gość ~gość (Gość)19.04.2018 06:35

Żeby się pacan który to zrobił nie miał gdzie się załatwić i umyć. Patologia w tym Piotrkowie jest przerażająca

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat