Artykuły do tagu: wydarzenia

27.03.2021 09:28
Sprawa wielkiej wagi
W całym kraju wprowadzono lockdown, co w wielkim uproszczeniu oznacza że prawie wszystko jest zamknięte. Jak wiemy z reklamy, słowo „prawie” robi różnicę, dlatego cieszmy się z byle czego – tzn. z tego, że jednak coś jest otwarte. Np. niektóre umysły.
Kronika Trybunalska (i nie tylko)... z przymrużeniem oka
Ostatnia środa to dla niektórych powrót do dzieciństwa. W przeszłości  w pewną niedzielę nie było „Teleranka", a w środę w telewizji nie było nie tylko „Teleranka", ale właściwie  prawie niczego. Na znak protestu przeciwko planom wprowadzenia nowego podatku zwanego popularnie haraczem zamilkły tzw. komercyjne media, w tym nasze, lokalne. Te tzw. publiczne nie zamilkły, tylko cieszyły się ze wzrostu oglądalności.
Organizatorzy odwołują imprezy w Piotrkowie i regionie (Aktualizacja)
W związku z ryzykiem rozprzestrzenienia się koronawirusa wojewoda łódzki Tobiasz Bocheński podjął decyzję o odwołaniu 5 imprez masowych. Przekazał także rekomendację dotyczące innych wydarzeń organizowanych w regionie. – Jeśli nie musicie, odwołajcie – mówił podczas specjalnie zwołanej konferencji. Organizatorzy wydarzeń z Piotrkowa i regionu biorą sobie do serca zalecenia wojewody i odwołują kolejne imprezy.
W Piotrkowie rozpoczęto już obchody odzyskania niepodległości
11 listopada przypada 101. rocznica odzyskania przez polski naród niepodległości. Piotrkowianie mogą jednak już od wtorku brać udział w wielu wydarzeniach towarzyszących głównym obchodom.
Imprezowy maraton w Sulejowie
Przed nami czterodniowy cykl imprez. Wszystko to za sprawą II Wakacyjnego Maratonu Imprez w Sulejowie. Jak zapewniają organizatorzy każdy znajdzie coś dla siebie.
13.03.2015 14:56
Jak minął tydzień?
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie ostatnich dni. Zapraszamy do wysłuchania!

(na zdjęciu SKYY Pub w Piotrkowie)
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie ostatnich dni. Zapraszamy do wysłuchania!
Trynkiewicz, wybory i co jeszcze? Podsumowanie 2014 roku
To był wyjątkowo nudny rok czy tylko nam się tak wydaje? Pierwsza połowa roku należała, niestety, do Mariusza Trynkiewicza – sprawą wyjścia z więzienia mordercy z Piotrkowa żyliśmy nie tylko my, ale cały kraj. Druga połowa roku stała z kolei pod znakiem wyborów samorządowych. Czy rzeczywiście było tak nudno, oceńcie sami.

28 kwietnia - podsumowanie działalności Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych (w OSP Krzewiny),
3 maja - uroczystości uchwalenia Konstytucji 3 maja (msza św. w kościele św. Floriana w Sulejowie, przemówienia okolicznościowe, występy artystyczne, składanie kwiatów), majówka nad Pilicą (Plac Straży), biało-czerwony happening dla uczestników majówki,
Tłumy na jesiennych pokazach mody w Focus Mall
W sobotnie popołudnie piotrkowska galeria Focus Mall przerodziła się w prawdziwe centrum mody.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat