Artykuły do tagu: Moszczenica

Rada Gminy udzieliła wójtowi Moszczenicy absolutorium
Radni pozytywnie ocenili wykonanie ubiegłorocznego budżetu i jednogłośnie udzielili absolutorium wójtowi Moszczenicy Marcelemu Piekarkowi. Sesja Rady Gminy po raz kolejny odbyła się w szczególnych warunkach przy zachowaniu reżimu sanitarno-epidemicznego.
Dołączyli do GaszynChallenge
Pracownicy Urzędu Gminy w Moszczenicy na czele z wójtem Marcelim Piekarkiem dołączyli do ogólnopolskiej akcji GaszynChallenge. W poniedziałek przed urzędem kilkadziesiąt osób robiło pompki i przysiady.
GOKiS w Moszczenicy otwiera siłownię
Od wtorku, 9 czerwca można korzystać z siłowni mieszczącej się przy hali sportowej w Moszczenicy.
Dbaj i nie niszcz! Zabytkowy park w Moszczenicy ma służyć wszystkim mieszkańcom
Od tego roku mieszkańcy Moszczenicy mogą cieszyć się odrestaurowanym zabytkowym parkiem. Całość prac kosztowała blisko 1 650 000 złotych i była współfinansowana z WFOŚiGW w Łodzi. Odremontowane alejki, mostek i nowe ławki przyciągają spacerowiczów. Niestety nie wszyscy potrafią zadbać o wspólne dobro – mówi ze smutkiem wójt Marceli Piekarek.
Zbiórka krwi dla Pauliny i Marysi
Krwiodawcy jak zwykle nie zawiedli. Pomimo zaostrzonych rygorów w niedzielne przedpołudnie w moszczenickim Gminnym Ośrodku Kultury stawiły się 74 osoby.
Będzie można płacić w kasie Urzędu Gminy w Moszczenicy
Władze gminy zadecydowały o częściowym wznowieniu bezpośredniej obsługi klienta.
GOKiS w Moszczenicy zaprasza na koncert online.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza w najbliższą niedzielę, 3 maja na transmisję koncertu patriotycznego "Vivat Maj, 3 Maj". Wystąpią Kinga Bąbol i Weronika Nowak, aranżacja i przygotowanie artystyczne Robert Bykowski.
Klub HDK-PCK przy OSP Baby zaprasza na akcję oddawania krwi
Zbiórka krwi odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 kwietnia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach przy ul. Piotrkowskiej 20.
Trwa akcja rozdawania bezpłatnych maseczek w Moszczenicy
Pierwsza partia darmowych maseczek - 3000 sztuk, trafiła wczoraj, 15 kwietnia do sołectw: Baby, Białkowice, Gajkowice, Gazomia Nowa, Gazomia Stara, Gościmowice Pierwsze, Gościmowice Grugie, Gościmowice Drugie-Powęziny i Jarosty.

Samorządowcy ufundowali maseczki i rękawiczki dla pracowników GOPS-u i GZOZ-u
Pięćset sztuk pakietów środków ochronnych przekazano dziś do dwóch gminnych instytucji. Z inicjatywą zakupu maseczek i rękawiczek dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej wystąpiły przewodnicząca Rady Gminy Moszczenica Małgorzata Domańska i wiceprzewodnicząca Małgorzata Śmiechowicz. - Do naszej akcji dołączyli wszyscy radni i wójt. Samorządowcy zgodzili się przekazać na ten cel własne pieniądze. To bardzo cieszy – mówi przewodnicząca M. Domańska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat