Artykuły do tagu: Gorzkowice

Dwa nowe dworce powstaną w gminie Gorzkowice
W gminie Gorzkowice będą dwa nowe dworce kolejowe. Pierwszy znajdzie się w samych Gorzkowicach, po przeciwnej stronie wobec obecnego budynku dworca, drugi powstanie w Wilkoszewicach.
Zalew Cieszanowicki z ratownikami WOPR
Wójtowie gmin Rozprza, Gorzkowice i Łęki Szlacheckie podpisali porozumienie z przedstawicielami piotrkowskiego WOPR-u. Dzięki umowie zwiększy się bezpieczeństwo osób wypoczywających nad Zalewem Cieszanowickim.
Gmina Gorzkowice: Filie biblioteczne otwarte dla czytelników
Filii biblioteczne w Krzemieniewicach, Gorzkowiczkach, Cieszanowicach i Sobakówku zapraszają czytelników do korzystania z księgozbiorów.
Zasłabł i uderzył w ogrodzenie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek przed 15 w Kolonii Plucice w gminie Gorzkowice. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Gorzkowice: targowisko będzie otwarte dla wszystkich handlujących
Od 1 czerwca na targowisku w Gorzkowicach zostaną zniesione ograniczenia dotyczące handlujących. Sprzedawcy i klienci nadal będą musieli przestrzegać zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
Zderzenie osobówki i motoroweru w Gorzkowicach
Kilka minut po godzinie 12:00 na skrzyżowaniu w Gorzkowicach kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nastolatkowi jadącemu motorowerem i doprowadził do zderzenia.
Na jezdnię wybiegła sarna. Auto wylądowało w rowie
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę wieczorem na drodze w miejscowości Czerno w gminie Gorzkowice.
Policjanci szukali właściciela kucyka
Nietypową interwencję podjęli policjanci z Gorzkowic. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że na terenie tamtejszego ośrodka zdrowia biega kucyk.
Targowisko w Gorzkowicach pozostanie otwarte
Władze gminy rozważały jego zamknięcie ze względu na dużą liczbę kupujących i niestosowanie się przez nich do zaleceń sanitarnych. W poniedziałek na placu targowym przeprowadzono kontrolę.
Targowisko w Gorzkowicach do zamknięcia?
Na targowisku w Gorzkowicach zrobiło się niebezpiecznie. Mimo zaleceń o zachowanie odległości podczas zakupów kłębią się tam tłumy mieszkańców gminy. - Sznur samochodów oczekujących na wjazd na targowisko ciągnął się ostatnio na półtora kilometra - mówił na antenie radia Strefa FM wójt Gorzkowic Alojzy Włodarczyk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat