Artykuły do tagu: Piotrkowianin

Piotrkowianin zdobył Gdańsk
Piotrkowscy szczypiorni¶ci wygrali w ¶rodę z Wybrzeżem Gdańsk 20:17 (11:9), rewanżuj±c się za porażkę w pierwszej rundzie PGNiG Superligi, co więcej Piorkowianin wygrał w Gdańsku wyżej niż Wybrzeże w Piotrkowie Trybunalskim i przy równej liczbie punktów na koniec sezonu zasadniczego będzie wyżej w tabeli. To bardzo ważne w kontek¶cie walki o pierwsz± ósemkę.
Pewne zwycięstwo Piotrkowianina
Przez kilkana¶cie minut niedzielnego meczu zanosiło się na duż± niespodziankę, ponieważ Piotrkowianin przegrywał z ostatni± w tabeli Ark± Gdynia nawet trzema bramkami, póĽniej jednak podopieczni trenera Dmytro Zinchuka odrobili straty, a w drugiej połowie kontrolowali to spotkanie i pewnie wygrali 36:26 (16:12).
Fatalny pocz±tek Piotrkowianina
Tak Ľle Piotrkowianin nie rozpocz±ł w tym sezonie żadnego meczu. Zaledwie 10 minut po rozpoczęciu spotkania piotrkowski zespół przegrywał w Zabrzu już 0:9. Ostatecznie piotrkowianie zniwelowali tę przewagę i do przerwy przegrywali 11:14. Wydawało się, że skoro odrobili tyle bramek, zdoł±j± powalczyć z faworyzowanym rywalem, w drugiej połowie gospodarze jednak dominowali i ostatecznie wygrali ten mecz 27:20.
Piotrkowanin wraca na ligowy parkiet
Pierwszy ligowy mecz w tym roku rozegraj± w sobotę, 2 lutego szczypiorni¶ci Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Podejm± we własnej hali zajmuj±c± 5. miejsce w tabeli PGNiG Superligi Gwardię Opole, piotrkowski zespół znajduje się aktualnie trzy oczka niżej.
Piotrkowianin też odpadł z Pucharu Polski
Kilka dni temu pisali¶my o pucharowej porażce Piotrcovii, we wtorek mecz 1/8 finału Pucharu Polski przegrali szczypiorni¶ci Piotrkowianina. MKS Energa Kalisz wygrał w Hali Relax 33:26 (18:11).
Wyniki turnieju z udziałem Piotrkowianina
Trzy spotkania kontrolne rozegrali od pi±tku do niedzieli szczypiorni¶ci Piotrkowianina, jeden mecz wygrali, jeden przegrali i jeden zremisowali. W turnieju, który odbył się w Hali Relax wzięły udział także Sokol Nove Veseli, MMTS Kwidzyn oraz Azoty Puławy. Już we wtorek podopieczni trenera Dmytro Zinchuka rozegraj± kolejny mecz, tym razem w 1/8 finału Pucharu Polski.
Piotrkowianin rozegra cztery mecze w ci±gu pięciu dni
W pi±tek w piotrkowskiej Hali Relax rozpocznie się turniej, w którym oprócz Piotrkowianina wezm± udział także Sokol Nove Veseli, MMTS Kwidzyn oraz Azoty Puławy. Z kolei, we wtorek, 22 stycznia piotrkowscy szczypiorni¶ci rozegraj± kolejny mecz w ramach Pucharu Polski, w 1/8 finału zmierz± się z Energ± MKS Kalisz.
W meczu 1/16 finału Pucharu Polski Piotrkowianin zmierzył się w Lesznie z tamtejszym Realem-Astromalem. Piotrkowianie wygrali ten pojedynek 26:22 (16:8).
Kubu¶ otrzymał już swój pierwszy czek
Prezydent Piotrkowa przywitał pierwszego piotrkowianina urodzonego w 2019 roku. W ¶rodę w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka Krzysztof Chojniak złożył wizytę Kubusiowi i jego mamie, wręczaj±c im tradycyjnie drobne upominki.
Sportowcy nie tylko graj±, ale też pomagaj±
Piotrkowscy szczypiorni¶ci i szczypiornistki Piotrkowianina i Piotrcovii oraz trener tego drugiego zespołu odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i przekazali dary zebrane dzięki kibickom Magdalenie Kielbik, Ewie Oni¶ko, Weronice Oni¶ko i Ewelinie Palutkiewicz.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat