Artykuły do tagu: muzyka

Trwa Letni Festiwal w kolegiacie wolborskiej
Dwa pierwsze koncerty XIV Festiwalu w wolborskiej kolegiacie już za nami. W ramach wydarzenia zaplanowano jeszcze dwa kolejne.
Muniek Staszczyk wystąpi w Tomaszowie
Muniek Staszczyk, lider grupy T.Love, tym razem z projektem muzycznym Muniek i Przyjaciele, wystąpi na przystani miejskiej przy ul. PCK w Tomaszowie Mazowieckim, podczas tegorocznej edycji Tomaszowskiego Forum Trzeźwości. Koncert odbędzie się 20 czerwca (niedziela) o godzinie 18.
Tęskno mi do gwiazd. Nowy singiel BARANOVSKIEGO
Na kanale YouTube ukazał się nowy teledysk Wojtka Baranowskiego „Tęskno mi do gwiazd”. Muzyk to absolwent II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
„Skąd jestem?” - posłuchaj piosenki młodej piotrkowianki
Dwudziestoletnia Julia Kafar z Piotrkowa pod koniec kwietnia wydała swój pierwszy autorski utwór, którego można słuchać na najpopularniejszych platformach streamingowych. Do kompozycji „Skąd jestem?” powstał także wideoklip.
Miałem zostać marynarzem, a zostałem piosenkarzem
5 kwietnia 2021 roku w wieku 74 lat zmarł Krzysztof Krawczyk. Przypominamy wywiad, który ukazał się po jego koncercie w Piotrkowie w 2007 roku, który przeprowadziły wówczas dla „Tygodnia Trybunalskiego” Agnieszka Warchulińska i Anna Warych.
Zmarł piotrkowski muzyk Jacek Grynkiewicz
Jacek Grynkiewicz nie żyje. Był znanym piotrkowskim dinozaurem, organizatorem wielu koncertów.
Od Ucha dla ucha. Piotrkowianin rozmawia z ludźmi sportu
Kamil Stoch, Zbigniew Boniek, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Sławomir Szmal, Dariusz Szpakowski, Stefan Majewski, Mateusz Borek, Katarzyna Skowrońska - Dolata – to tylko niektórzy rozmówcy Darka Ślęzaka znanego bardziej jako DJ UCHO. Piotrkowianin prowadzi bowiem na FB i na YouTube rozmowy z ludźmi sportu o … muzyce.
Marcin Wyrostek zagra w Wolborzu
Marcin Wyrostek, znakomity polski akordeonista, wystąpi wraz z zespołem w Wolborzu z okazji Koncertu Noworocznego. W tym roku z powodu pandemii koncert odbędzie się on-line.
OREADA zaprasza na świąteczno-noworoczny koncert online
Mimo stanu epidemii i związanych z nim obostrzeń, OREADA wciąż gra i tworzy. Dopiero co pochodzący z Woli Moszczenickiej zespół zaprezentował w Internecie fragment koncertu zarejestrowanego w październiku w Krakowie w ramach cyklu Luneta Nocą, a teraz, ze świątecznymi życzeniami pomyślności, zaprasza na cały KONCERT ONLINE.
Spotkaj się z Anitą i Arkadiuszem Lipnickimi
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na spotkanie artystyczne online pn. „Sukces może się zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń". Gośćmi będą Anita i Arkadiusz Lipniccy, utalentowane rodzeństwo pochodzące z Piotrkowa Trybunalskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat