Artykuły do tagu: Policja

Komisariat w Wolborzu zyskał kolejny radiowóz
Policjanci z komisariatu w Wolborzu będą mieli do dyspozycji nowy pojazd. Oznakowany opel astra kombi kosztował 85 tys zł. Połowę kosztów jego zakupu pokryły samorządy gmin Wolbórz, Moszczenica i Czarnocin oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.
Czy narciarze w naszym regionie często łamią przepisy?
Ponad 70 razy policjanci interweniowali w ubiegłym sezonie na stoku narciarskim na górze Kamieńsk. Udzielili 5 pouczeń i 67 razy zwrócili uwagę nieodpowiedzialnym narciarzom na nieprzestrzeganie zasad dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.
17-letni piotrkowianin aresztowany. Włamywał się do lokali gastronomicznych i sklepów
17-letni chłopak włamywał się do punktów gastronomicznych i sklepów na terenie Piotrkowa. Takich przestępstw ma na koncie kilkanaście.
Więził i gwałcił swoją partnerkę. 33-letniemu piotrkowianinowi grozi nawet 12 lat więzienia
Przetrzymywał w mieszkaniu i gwałcił swoją partnerkę. 33-letni piotrkowianin został zatrzymany przez policję tuż po tym, kiedy kobieta zawiadomiła komendę o przestępstwie. Do tragicznych wydarzeń doszło w jednym z mieszkań na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Dwa kilogramy narkotyków i cztery osoby zatrzymane
Blisko 2 kilogramy narkotyków przechwyciła bełchatowska policja. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby związane z narkotykowym procederem. Oprócz tego kryminalni zabezpieczyli też większą ilość gotówki mogącej pochodzić z przestępstwa.
Napadł na staruszka w jego mieszkaniu
12 lat więzienia grozi 25-latkowi zatrzymanemu przez bełchatowskich policjantów pod zarzutem rozboju na 70-letnim mężczyźnie. Sprawca 17 stycznia około godziny pierwszej w nocy napadł na staruszka w jego mieszkaniu.
Dwie osoby ranne w wypadku na DK 1
W piątek przed 19 doszło do wypadku na krajowej "jedynce" pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Radomskiem w okolicy miejscowości Huta Porajska.
Wolbórz: Kradzież na terenie firmy skupującej złom
Kradli akumulatory z terenu firmy skupującej złom w Wolborzu. 20- i 16-latek są już w rękach policjantów. Wartość strat oszacowano na ok. 1200 zł. Sprawcom grozi do 5 lat więzienia.
Są zarzuty dla sprawcy wypadku w Woli Krzysztoporskiej
Sprawca potrącenia, do którego doszło 13 stycznia w Woli Krzysztoporskiej, usłyszał zarzuty prokuratora. 26-letni mieszkaniec tej gminy odpowie za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia.
Dwaj mężczyźni zatrzymani w sprawie potrącenia w Woli Krzysztoporskiej. Czy wśród nich jest sprawca?
Policja zatrzymała we wtorek 15 stycznia dwie osoby w sprawie wypadku, do którego doszło w niedzielę nad ranem w Woli Krzysztoporskiej. Zabezpieczono także pojazd.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat