Artykuły do tagu: muzeum

Na zakończenie roku, muzeum w Piotrkowie organizuje trzy koncerty. Każde spotkanie poświęcone będzie innej tematyce. Pierwszy z trzech koncertów odbędzie się w najbliższy piątek 2 grudnia.
Muzeum w Piotrkowie i Stowarzyszenie Śpiewacze Canto Sonoro im. Zygmunta Gzelli zapraszają na koncert I VIVA ESPANA OLE! - drugi już z cyklu "Wieczory kameralne z Canto Sonoro". Koncert odbędzie się w niedzielę (18 grudnia) o godz. 18.30 w salach Muzeum. Wstęp wolny!
Wyjątkowa wystawa w piotrkowskim Muzeum
Dziś w Muzeum w Piotrkowie wielkie wydarzenie - otwarcie wystawy „Historia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego”, wystawy wyjątkowej, bo po części multimedialnej.
Muzeum zaprasza: Muzyka na żywo
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na koncert projekt “Kwartetu Jorgi” Janosik 21 - niemy film z 1921 roku ze specjalnie przygotowaną muzyką graną na żywo. Koncert odbędzie się w niedzielę (20 listopada) o godz. 18.00 w siedzibie Muzeum (plac Zamkowy 4). Wstęp wolny!
Zobacz biżuterię Gotów! Muzeum zaprasza
Muzeum w Piotrkowie zaprasza do zwiedzania wystawy archeologicznej “Biżuteria Gotów”.
Instytut Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Oddział w Łodzi, Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego z Filią w Piotrkowie oraz Muzeum w Piotrkowie zapraszają na konferencję “Antykomunistyczne organizacje młodzieżowe na ziemi łódzkiej po II wojnie światowej”.
Muzeum: Nahorny zagra w Piotrkowie
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na koncert “Straszni Panowie Trzej”...
Remontują jeden z budynków Muzeum
Trwa remont generalny pawilonu przy Muzeum w Piotrkowie. Budynek został wzniesiony w pierwszej połowie lat 70. ubiegłego stulecia i do tej pory nie było tam remontu.
Piotrków: Zobacz Modrzejewską w salach Muzeum
Od 8 lipca w salach piotrkowskiego Muzeum można oglądać wystawę poświęconą Helenie Modrzejewskiej - wielkiej osobowości XIX-wiecznego Krakowa, wybitnej aktorce scen trzech zaborów, teatrów europejskich i amerykańskich, wielkiej patriotce, która do końca życia pozostała myślami przy ojczyźnie.
Trwają prace przy remoncie dachu tomaszowskiego muzeum.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat