Artykuły do tagu: muzeum

Ekspozycja będzie czynna dla zwiedzających od 11.00. Wcześniej będą ją oglądać uczestnicy piotrkowskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na cykl koncertów młodych pianistów organizowanych w hołdzie Arturowi Rubinsteinowi w jego 125. rocznicę urodzin i 30. rocznicę śmierci.
Radomsko: Zrywali flagi z muzeum
Z Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zerwano flagi państwowe. Do zdarzenia doszło w nocy we wtorek 1 maja.
Piotrków: Dyskutują o współpracy polsko-ukraińskiej
Polsko-ukraińskie stosunki gospodarcze i kulturalne, współpraca transgraniczna, czy polityka energetyczna...
Kolekcje monet w piotrkowskie Muzeum
Ponad 1000 monet ze zbiorów piotrkowskich kolekcjonerów prezentuje na nowej wystawie piotrkowskie Muzeum.
Muzeum zaprasza na
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim i Stowarzyszenie Eksploracyjno - Historyczne „Grupa Łódź” zapraszają na spotkanie pt.: „Gawędy o broni”. Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2012 (niedziela) o godzinie 11.00 w salach Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.
Instrument, który teraz służy piotrkowskiemu Muzeum, jest już dość wysłużony (pochodzi z lat 70.). Placówka planuje zakup nowego fortepianu.
Muzeum w Piotrkowie: Oni rekonstruują historię
Dziś do Piotrkowa zjechali się członkowie grup i stowarzyszeń rekonstrukcyjnych, inscenizatorzy i organizatorzy widowisk historycznych. W piotrkowskim Muzeum zorganizowano I Forum Rekonstruktorów i Inscenizatorów Wydarzeń Historycznych.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza członków grup i stowarzyszeń rekonstrukcyjnych, inscenizatorów, organizatorów widowisk historycznych oraz wszystkie zainteresowane osoby na I Forum Rekonstruktorów i Inscenizatorów Wydarzeń Historycznych.
Powstanie Warszawskie na fotografiach
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na wystawę fotografii Pawła Kurzawskiego „Imaginarium. W hołdzie Bohaterom Powstania Warszawskiego”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat