Artykuły do tagu: muzeum

Od czwartku w piotrkowskim Zamku wystawiona będzie księga, w której można wpisywać gratulacje dla papieża Franciszka. Piotrkowianie będą mogli wpisywać się do niedzieli.
Muzeum w Piotrkowie zaprasza: Koncert na nowym fortepianie
Piotrkowskie Muzeum ma nowy fortepian. 40-letni instrument zastąpił klasyczny fortepian koncertowy firmy Yamaha.
Piotrkowska policja umarza kolejne śledztwo
Policja umarza kolejne śledztwo w sprawie skradzionych tablic.
Zapraszamy na wernisaż wystawy „Od wewnątrz – na zewnątrz” z okazji 15-lecia istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Piotrkowie. Wystawa odbędzie się 10 stycznia o godzinie 12.00 w piotrkowskim Muzeum.
Skradzione tablice nadal się nie odnalazły
Policja nadal nie odnalazła tablic, jakie skradziono z Biblioteki Miejskiej i Muzeum w Piotrkowie. Zgłoszenie mundurowi przyjęli odpowiednio 12 i 19 grudnia. Od tego czasu słuch po tablicach zaginął.
Ukradli tablicę z budynku muzeum
W nocy z 18 na 19 grudnia z kamieniczki przy Placu Zamkowym 4 (budynek administracyjny muzeum) została skradziona tablica pamiątkowa ufundowana z okazji 85-lecia PCK.
W Muzeum zakończyli „Jesień z Przeznaczeniem”
Wczoraj wieczorem w salach piotrkowskiego Muzeum odbył się koncert "Ot, taki ślad..." grupy poetycko-muzyczna "Przeznaczenie", a tym samym zakończono cykl imprez w ramach „Jesieni z Przeznaczeniem”.
Muzeum zamierza wydać przewodnik jednej z najstarszych piotrkowskich nekropolii. Publikacja ma zawierać historie najciekawszych nagrobków na Starym Cmentarzu Rzymsko-Katolickim.
Coś dla pasjonatów pożarnictwa
Na mapie wakacyjnych wycieczek po naszym regionie stanowi punkt obowiązkowy. Tylko tam możemy dowiedzieć się, jak gasiło się pożary 100 lat temu...
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na wystawę malarstwa pn. "Piękno do mnie przyszło" Wojciecha Weissa. Wystawa czynna od piątku 6 lipca od godziny 10.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat