Artykuły do tagu: muzeum

Skradzione tablice nadal się nie odnalazły
Policja nadal nie odnalazła tablic, jakie skradziono z Biblioteki Miejskiej i Muzeum w Piotrkowie. Zgłoszenie mundurowi przyjęli odpowiednio 12 i 19 grudnia. Od tego czasu słuch po tablicach zaginął.
Ukradli tablicę z budynku muzeum
W nocy z 18 na 19 grudnia z kamieniczki przy Placu Zamkowym 4 (budynek administracyjny muzeum) została skradziona tablica pamiątkowa ufundowana z okazji 85-lecia PCK.
W Muzeum zakończyli „Jesień z Przeznaczeniem”
Wczoraj wieczorem w salach piotrkowskiego Muzeum odbył się koncert "Ot, taki ślad..." grupy poetycko-muzyczna "Przeznaczenie", a tym samym zakończono cykl imprez w ramach „Jesieni z Przeznaczeniem”.
Muzeum zamierza wydać przewodnik jednej z najstarszych piotrkowskich nekropolii. Publikacja ma zawierać historie najciekawszych nagrobków na Starym Cmentarzu Rzymsko-Katolickim.
Coś dla pasjonatów pożarnictwa
Na mapie wakacyjnych wycieczek po naszym regionie stanowi punkt obowiązkowy. Tylko tam możemy dowiedzieć się, jak gasiło się pożary 100 lat temu...
Muzeum w Piotrkowie zaprasza na wystawę malarstwa pn. "Piękno do mnie przyszło" Wojciecha Weissa. Wystawa czynna od piątku 6 lipca od godziny 10.00.
Cenne pamiątki po Janie Pawle II w Piotrkowie
Mobilne muzeum Jana Pawła II stanęło na parkingu Gimnazjum Nr 5.
Ekspozycja będzie czynna dla zwiedzających od 11.00. Wcześniej będą ją oglądać uczestnicy piotrkowskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na cykl koncertów młodych pianistów organizowanych w hołdzie Arturowi Rubinsteinowi w jego 125. rocznicę urodzin i 30. rocznicę śmierci.
Radomsko: Zrywali flagi z muzeum
Z Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku zerwano flagi państwowe. Do zdarzenia doszło w nocy we wtorek 1 maja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat