Od środy utrudnienia na A1

ePiotrkow Wtorek, 16 maja 20176 7147
W najbliższą środę 17 maja rozpoczynają się prace związane z odtworzeniem oznakowania poziomego na autostradzie A1. Dotyczy to 16-kilometrowego odcinka tzw. starej autostrady między węzłami: Tuszyn i Piotrków Południe.

- Są to prace szybko postępujące i będą prowadzone na prawym pasie każdej z jezdni w dni powszednie w godzinach od 8.00 – 19.00 – informuje Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. - W miejscu prowadzonych prac będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 80 km/h. Prace powinny zakończyć się 31 maja, o ile będą sprzyjające warunki atmosferyczne (brak opadów). Apelujemy do użytkowników drogi o zachowanie szczególnej ostrożności.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

elka ~elka (Gość)17.05.2017 08:56

Jednocześnie remont na DK91 i utrudnienia na A1 w tym samym czasie https://www.epiotrkow.pl/news/Uwaga-na-remonty-na-DK91-,28432
Którędy więc mamy jeździć? Nie można było skończyć jednego i zacząć drugie?

30


Em ~Em (Gość)16.05.2017 07:58

Dlaczego nie pracują na nocnych zmianach tak jak w całej Europie? Było by o wiele szybciej sprawniej i bez większych komplikacji w ruchu ludowym. Co z Tobą Polsko?!

71


guest ~guest (Gość)16.05.2017 12:20

Czyli nie będzie nowej nawierzchni ? Lipa. Myślałem, że skoro mówią o konieczności ukończenia całego ciągu A1 to położą tez nową nawierzchnię, bo obecna jest w kiepskim stanie. Ale skoro zdeycydowali sie malować to chyba z samego remontu nici, bo maluje się na końcu a nie na początku.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat