Artykuły do tagu: A1

Trzy osobówki zderzyły się na A1
Przed godziną 15.00 między węzłami Piotrków Trybunalski Południe, a Piotrków Trybunalski Zachód zderzyły się trzy samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało.
Wypadek na A1 pod Piotrkowem
Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie A1 pod Piotrkowem. Z informacji przekazanych nam przez punkt informacji drogowej wynika, że jedna osoba została ranna.
Przejścia dla pieszych wciąż nie ma. Będą opóźnienia?
Dokładnie 20 maja został zamknięty przejazd pod wiaduktem na ul. Twardosławickiej w Piotrkowie. Jeszcze w czerwcu miało pojawić się tam przejście dla pieszych.
Kolizja na A1 pod Piotrkowem
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na trasie A1 pod Piotrkowem. Zablokowany został prawy pas w kierunku Katowic.
Kierowcy ciężarówek ranni w wypadku na A1
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się w czwartek ok. godz. 5.30 na trasie A1.
Jedziecie do Łodzi przez DK91? Uważajcie!
Na trasie A1 w pobliżu zjazdu na DK91 kilkadziesiąt minut temu osobowy nissan wpadł do rowu. Na miejsce pojechali m.in. strażacy z OSP KSRG w Srocku. Jeśli więc zamierzacie jechać do Łodzi DK91 (Piotrków Trybunalski-Srock) powinniście uważać, bo w okolicach wjazdu na A1 mogą tworzyć się korki.
Kolizja na A1. Zderzyły się osobówki
Dwa samochody osobowe zderzyły się ok. godz. 19 w czwartek na trasie A1 pod Piotrkowem.
300 mln euro współfinansowania na ostatni odcinek A1
Odcinek autostrady A1 między Tuszynem a Częstochową otrzyma dofinansowanie z Europejskiego Banku Inwestycyjnego. Bank Gospodarstwa Krajowego podpisał z EBI umowę kredytową o wartości 300 mln euro.
Sześć osób rannych w wypadku na A1
Sześć osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na A1.
23.05.2019 08:15
Tiry rozjadą Piotrków?
Coraz więcej tirów nielegalnie przejeżdża przez Piotrków Trybunalski. Zwiększony ruch samochodów ciężarowych przez miasto spowodowany jest rozpoczęciem prac przy budowie autostrady A1.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat