Co wydarzy się w Piotrkowie w ramach 28. finału WOŚP?

ePiotrkow Poniedziałek, 30 grudnia 2019107 11608
Dwudziesty ósmy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. 12 stycznia w całej Polsce będziemy zbierać pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W Piotrkowie dźwięki Orkiestry będzie słychać już w sobotę 11 stycznia. Hasło tegorocznego finału to „Wiatr w żagle”.

Scena główna 28. finału WOŚP w Piotrkowie Trybunalskim wyjątkowo znajdzie się w Miejskim Ośrodku Kultury. MOK jest bowiem współorganizatorem tego finału. Wcześniej, bo już w sobotę wiele będzie się działo w Focus Mall, gdzie w roli prowadzącej wystąpi Małgorzata Pingot, a na scenie w galerii zaprezentują się Grabiczanie, Daniel Wochyń czy Bielas i Marynarze Łodzi. Oprócz tego będą licytacje i wiele innych atrakcji.

 

Niedziela to ogólnoświatowy dzień 28. finału WOŚP. W Piotrkowie Trybunalskim będzie to 25. finał, a piąty pod przewodnictwem Dariusza Cecotki, który jako szef 20-osobowego sztabu przygotował wiele atrakcji, tych sprawdzonych, ale też nowości. Jedną z nich będzie WOŚP-owe Morsowanie na kąpielisku Słoneczko, inną „światełko do nieba” z wieży ciśnień oraz na scenie MOK i przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury. Oprócz tego 12. edycja Moto WOŚP i 15. piknik rodzinny na ulicy Michałowskiej z Klubem Mit-Auto. Poza tym czwarty raz pobiegniemy w biegu "Policz się z cukrzycą", gdzie na starcie może stanąć 400 biegaczy.

 

Na scenie głównej wystąpi, po raz piąty z Orkiestrą, Simare, będą licytacje i koncerty - od folk, przez covery znanych światowych hitów. Wystąpią zespoły: Szwalnia, OREADA, Chill, Rastafajrant.

 

W samym budynku MOK zaplanowano m.in. malowanie buziek, karaoke, gry planszowe, kącik dla malucha.

 

 

Szczegółowy program na plakacie!


Zainteresował temat?

7

20


Komentarze (107)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Antonio14 ~Antonio14 (Gość)11.01.2020 23:20

A ja nie dam ani grosika na OWSIAKA... Nie będę bogacił cwanego interesanta od puszek,, naiwny naród.....
Pomagam fundacji Anny Dymnej, i Ewy Błaszczyk... Tu nie ma oszustwa i wałków... Tu się pomaga!!!
A Wy rupta co hceta.. :)

21


gość ~gość (Gość)11.01.2020 16:49

Rodziłam córkę i byłam podłączona pod sprzęt ufundowany przez WOŚP, córka po urodzeniu przebywała w urządzeniu podgrzewającym ufundowanym przez WOŚP, badanie słuchu robione miała również sprzętem ufundowanym dzięki zbiórkom WOŚP. Zawsze brałam udział w zbiórkach WOŚP biorę i brać będę, a hejterzy to niech w końcu sami coś zrobią pożytecznego zamiast bez sensu tracić czas i komentować akcje, która przekracza granice ich zrozumienia, ponadto większość z nich ocenia według własnego wzorca moralnego czyli jakby mogli to by te puszki z pieniędzmi najchętniej ukradli. Tylko później super mamunia, która w ciąży fajki paliła korzysta ze sprzętu WOŚP, bo dziecko rodzi się z niedowaga albo z innymi problemami, które potrafią wyjść po paru latach. Ogarnijcie się i przestańcie już jechać na ta Orkiestrę, bo później dzidziuś się rodzi i korzystacie ze sprzętu, bo państwa nie stać na jego zakupienie tylko Owsiak od lat ciagnie ten pociąg i do tego mali i głupi ludzie ze swiatopogladem co najwyżej płaza plują na ta inicjatywę. Zamiast rzucać hejtem pochwal się jeden z drugim co ostatnio zrobiłeś pożytecznego,

21


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)10.01.2020 21:57

Macie tu wyborcy Macierewicza - nie róbcie już wiochy z tej wymierającej mieściny, zawierzenie Maryi niestety nie pomoże w rozwoju ciemnogrodu, raczej ma tragiczny wpływ na miasto z uwago na ograniczenie otwartości w poszukiwaniu pozytywnych rozwiązń rozwojowych, w google trzeba wiedzieć co wpisać! - A jak wam nie pasuje to nie korzystajcie ze sprzętu zakupionego z fundacji WOSP, poczytajcie co to są fundacje bo są też fundacje pro kościelne i pro pisowskie np słynna trwoniąca miliony Polska Fundacja Narodowa- https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-Fundacja-Narodowa-wydaje-miliony-na-propisowskiego-historyka-7740088.html -

36


w ~w (Gość)11.01.2020 00:13

„światełko do nieba” szkodliwe dla piesków ... strach i stres

51


serduszko ~serduszko (Gość)11.01.2020 12:05

Przypominam kolejny raz, że udział w Wielkiej Orkiestrze nie jest OBOWIĄZKOWY, więc nie ma powodu się irytować i ośmieszać.

10


EP ~EP (Gość)10.01.2020 17:01

Nie cierpie nagonki,kojarzy mi sie z polowaniem i tak co roku przedstawiany jest ten kabaret
Myślę że w najbliższy weekend nie będę atakowany przez Fanatyków jakieś tam organizacji

95


Polter ~Polter (Gość)11.01.2020 08:22

Poruszenie w mediach takie jakby Jerzy O. zapewniał co najmniej połowę budżetu nfz.

53


gość ~gość (Gość)10.01.2020 16:48

Robta co chceta,tylko nie siejcie propagandy,bo za chwile o karze się że zbirec będziecie siłą
Naiwnych nie brakuje w tym kraju

62


Q ~Q (Gość)10.01.2020 19:54

Tej zgranej kapeli mówimy zdecydowanie NIE~!

94


gość ~gość (Gość)10.01.2020 11:21

Wrzucę do puszki nawet i tysiąc złotych ale chcę paragon

76


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat