Artykuły do tagu: Focus Mall

Dzień chłopaka – święto nie tylko nastolatków
Lubisz, kiedy twój partner przy różnych okazjach wręcza ci drobne upominki? Na rocznicę dostajesz bukiet róż, a w dzień kobiet dosłownie nosi cię na rękach? Nie możesz zapomnieć zatem o dniu chłopaka – 30 września to ty spraw mu idealny prezent!
Powakacyjna pielęgnacja skóry w trzech krokach z Focus Mall
To były wyjątkowe wakacje – bez festiwali i masowych imprez, za to w maseczkach i z żelem antybakteryjnym w kieszeni. I niezależnie czy urlop spędziliście na nadmorskiej plaży czy na leśnej działce u znajomych – jesienią warto zadbać o kondycję skóry, by długo cieszyć się jej zdrowym wyglądem i utrzymać piękną opaleniznę.
26.08.2020 15:54
Empik znów otwarty!
Miłośnicy literatury, muzyki i kina nie przejdą obok niego obojętnie, a zwolennicy porannego przeglądu prasy wstąpią po najświeższą porcję informacji ze świata polityki, nauki czy mody. Ponownie otwarty Empik w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza swoich klientów do odwiedzenia salonu pełnego kultury, wiedzy i rozrywki!
3…2…1… Akcja! Kino Helios znów otwarte!
Od piątku, 3 lipca, działalność w galerii Focus Mall wznowiło kino Helios, uzupełniając pakiet ogólnodostępnych seansów opcją kameralnych, prywatnych projekcji filmowych. To prawdziwa gratka dla wielbicieli projekcji na dużym ekranie!
Miodobranie na dachu piotrkowskiej galerii
Ćwierć miliona pszczół zamieszkujących dach piotrkowskiego Focusa wykonało kawał dobrej roboty. W poniedziałek odbyło się kolejne już w tym roku miodobranie.
Galeria znów oblegana przez klientów
W ramach odmrażania gospodarki 4. maja w Piotrkowie otwarta została galeria Focus Mall. Zakupy są możliwe w większości sklepów, z wyłączeniem kina i siłowni. W strefie restauracyjnej możliwe są zakupy posiłków, ale tylko na wynos. Klienci galerii muszą też przestrzegać obostrzeń sanitarnych.
Focus Mall wspiera piotrkowską służbę zdrowia
Prywatny biznes nie pozostaje obojętny na sytuację lokalnej społeczności w obliczu panującej epidemii i aktywnie włącza się w różne akcje charytatywne. W ramach takich działań przedstawiciele Focus Mall przekazali pomoc dla Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie.
Czas na wiosnę - Czas na Herbatę w Focus Mall Piotrków Trybunalski
Wczesnowiosenne słońce zachęca do spacerów. Aktywność na świeżym powietrzu ma pozytywny wpływ na osoby w każdym wieku, dlatego korzystaj z tych pierwszych ciepłych chwil – zabierz bliskich na przechadzkę do lasu, porzuć bieżnię na rzecz biegania w terenie albo wysiądź z autobusu dwa przystanki wcześniej w drodze do pracy. Przedwiośnie to także okres zmniejszonej odporności, dlatego po spacerze warto rozgrzać się kubkiem kawy lub filiżanką herbaty. To nie tylko znakomity smak, ale też bomba witaminowa i energetyczna!
Galeria Focus Mall udostępnia profesjonalną wrotkarnię!
W galerii Focus Mall trwa wrotkowe szaleństwo. Na pasjonatów 8 kółek czeka mobilna wrotkarnia z pełnym zapleczem. Do jazdy wyznaczono 150 metrów kwadratowych bezpiecznej nawierzchni. Wszystko to zupełnie za darmo!
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski przyjazna rodzinom z dziećmi
Wychowanie dziecka dla wielu rodziców jest jednym z największych życiowych wyzwań. Najważniejszym, co rodzic może zaoferować małemu człowiekowi jest wspólnie spędzony czas, który znacząco wpływa na więzi między rodzicem i dzieckiem. Przebywanie z dzieckiem daje mu większe poczucie bezpieczeństwa, sprawia, że czuje się ważne i kochane. Obecnie tempo życia jest bardzo szybkie. Łącząc pracę zawodową z obowiązkami domowymi, trudno jest wygospodarować „wolny” czas dla rodziny. Czy wypad do centrum handlowego liczy się, jako wartościowy? Oczywiście, jeśli rodzic wybierze odpowiednie miejsce, w którym nie tylko kupi wszystko, czego potrzebuje, ale dodatkowo odpocznie czy zje obiad w miłym otoczeniu w rodzinnym gronie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat