Artykuły do tagu: MOK

Dziesięciolecie Trzeciaków
Uroczyście, z humorem i co najważniejsze z uśmiechniętą publicznością - tak było podczas spotkania, które odbyło się 14 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Wieczór autorski Hanny Tazbir w Piotrkowie
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zorganizował Hannie Tazbir, uczestniczce Klubu Seniora, wieczór autorski. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godzinie 18.00. Imprezie towarzyszyć będzie występ zespołu wokalnego Senior Ewki.
W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury W Piotrkowie uczczono stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
„Pojedynek” - Czyli Peszek Kontra Peszek
„Pojedynek” - czyli Peszek kontra Peszek. Dwaj znakomici aktorzy w tajemniczym pojedynku na słowa i emocje. Gra bez reguł, misternie utkana intryga
i błyskotliwy dialog.
Wernisaż wystawy fotograficznej „Debiut”
Iza Marosek, Michał Borowski, Mateusz Gliszczyński i Sebastian Jaśkiewicz to bohaterowie wystawy fotografii pt.” Debiut”, która swój wernisaż miała w niedzielę 4 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Młodzi fotografowie amatorzy, to uczestnicy warsztatów fotograficznych, które odbywają się Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Sulejów: Zaśpiewali na 100-lecie
W Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, 29 października, w ramach gminnych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się wokalny konkurs patriotyczny, w którym wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych z terenu gminy.
Czy piotrkowski amfiteatr będzie zadaszony?
Wiele wskazuje, że tak. Zadaszenie miałoby przede wszystkim chronić przed warunkami pogodowymi, funkcjonowałoby wiosną, latem i jesienią.
24.10.2018 10:21
Wystawa TY.JA w OEA MOK
Obrazy Jolanty Betnerowicz i Małgorzaty Martyniak, czyli absolwentek Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi będzie można podziwiać od 8 do 20 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Prace wystawione będą w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Zapraszamy na spektakl
Już w najbliższą sobotę, 27 października, w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się spektakl „Telewizja kłamie”. Na scenie w sztuce prezentującej, jak mówią jej twórcy, „całą prawdę o kłamstwach telewizji” będzie można zobaczyć Tamarę Arciuch jako Małgosię Różenek, Bartka Opanię w roli Krzysztofa Zniemca, Adama Fidusiewicza jako Marcina Prochopa oraz Bartka Kasprzykowskiego w roli Krzysztofa Wybisza. Autorem scenariusza komedii jest Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, co gwarantuje widowni dobrą zabawę.
Piotrkowscy plastycy znów nagrodzeni
Mali plastycy z Piotrkowa Trybunalskiego mogą pochwalić się kolejnymi nagrodami. Uczestnicy warsztatów plastycznych w OEA MOK wzięli udział w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z wakacji".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat