metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

IzaIza ~IzaIza (Gość)27.10.2016 10:46

Brawo,brawo! Dobrze jej tak. Chciala wrazen,to je miala :D
Ciekawe co na to narzeczony :D
Jestes genialny chlopie!Zyj z rodzina i smiej sie z idiotek,ktore pewnie myslaly,ze maja nareszcie goscia przy boku :D :D

cytat

Gośc ~Gośc (Gość)27.10.2016 10:56

Dobra ściema . Dalej mieszka w Piotrkowie.

cytat

zed ~zed (Gość)27.10.2016 12:06

Czy to jakis nowy rodzaj telenoweli?Kto wystepuje w rolach glownych?

cytat

Do IzaIza ~Do IzaIza (Gość)27.10.2016 12:14

Pytal Cie ktos o zdanie? Bo nie zauwazylam. Nie masz swojego zycia tylko wpieprzasz sie tam gdzie nie trzeba. Znajdz sobie jakies zajecie a nie komentujesz jak nawet nie wiesz o co chodzi. To sie leczy.

cytat

Wiadomość ~Wiadomość (Gość)27.10.2016 14:29

A i jeszcze jedna sprawa. Nie wiem kto Ci pomaga tu mnie szukać ale jeśli nie przestanie i dowiem się że gdzieś mnie szuka to będzie miał duże kłopoty. A tego chyba nie chcesz

cytat

mojo ~mojo (Gość)27.10.2016 14:37

Dajcie już chłopakowi spokój. Nic na siłę, jeśli ktoś nie chce już z drugą osobą utrzymywać kontaktu to trzeba to uszanować.

cytat

Julita ~Julita (Gość)28.10.2016 10:54

Jak się ma rodzinę i szuka się wrażeń to w końcu znajduje się je.
A prawda jest taka że faceci zawsze zasłaniają się rodziną albo gadają ze są nieszczęśliwi. Skoro tak to po co trwają w nieszczęśliwym związku? Po prostu są albo DDD-typowi zdradzacze ,albo rozchwiani emocjonalnie.Jeżeli komuś zależy na rodzinie i kocha ja to nie odwala numerów bo wiadomo konsekwencje mogą być różne.Kochani i kochający nie zdradzają.

cytat

Do Julita ~Do Julita (Gość)31.10.2016 08:49

Masz racje ale jak facet z młodszą narobią dzieci to później mam siedzi z dziećmi zmęczona a tata w odskoczni zrywa laski i szuka tego czego nie ma w domu.
I to jest dzisiejszy model rodziny że teściowie za samochód i dom sprzedają własną córkę.

cytat

Maja Maja20.11.2016 06:45

Hej Wszystkim, czy nadal ktoś go szuka? To ważne

cytat

do Maja ~do Maja (Gość)20.11.2016 09:32

A co tam?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat