metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Maja Maja15.10.2016 23:33

tak znam go, chcial mnie w gory zabrac bo z kolega z Pabianic mial jechac ale on sie rozchorowal i mi zaproponowal

cytat

Weronika ~Weronika (Gość)15.10.2016 23:55

A masz moze jakis kontakt do niego ? Moglabys mi podac?

cytat

Maja Maja16.10.2016 00:03

assa, pewnie nie moze o nim zapomniec, bo na prawde byl uroczy. Ale do czasu

cytat

assa assa16.10.2016 00:08

Maju,ogarnij się.Nie nudzi mi się aż tak bardzo żeby jakieś oszołomy mieszały mi w poukładanym życiu :D

cytat

do assa ~do assa (Gość)17.10.2016 10:01

nie każdy jest tak poukladany jak Ty, no i jeszcze pozostaje pytanie, czy zawsze miałaś tak poukładane..........
ocenianie innych przychodzi ci z wielką łatwością

cytat

bonek ~bonek (Gość)17.10.2016 11:33

Ludzie,ale wy macie nierowno pod kopula.Zabawil sie wami,znudziliscie sie mu,teraz chcecie zeby sie ozenil?A ten co szuka go dla narzeczonej-chcesz zeby ci jakies pozycje pokazal czy co bo narzeczona niezadowolona?Nie macie innych problemow?

cytat

Lola ~Lola (Gość)17.10.2016 13:25

A może to chodzi o Mariusza co jeździ pięknym białym samochodem.

cytat

Zanzi Zanzi18.10.2016 07:28

Przecież takich "amantów" na świecie mnóstwo. Czemu akurat ten jeden poszukiwany, czyżby to Casanova naszych czasów? ;)

cytat

Wiola ~Wiola (Gość)18.10.2016 13:11

Najbardziej podobają mi się faceci dojrzali z kasa , nieważne że żonaci - można ich rozwieść.Najważniejsze żeby mieli dom, samochód, żebym nie musiała tyrać i dorabiać się i wejść na gotowe. najlepiej starszy ode mnie żeby zabiegał o mnie bo ma przy sobie młode ciałko.Najlepiej z takim od razu zajść w ciążę albo jedna po drugiej żeby już nie znalazł następnej bo musi się bać że nie wyrobi z alimentami.Tacy faceci są poszukiwani.

cytat

ID Logistic ~ID Logistic (Gość)18.10.2016 14:33

:)no samo życie,czytając te komentarze. Poprawił mi się humor. Tak to jest,ktoś do panny przyjeżdża. Zapewne wie po co,tylko nie zawsze mówi. Gorzej jak ręka losu,go kiedyś sięgnie. W sumie wiola powiedziała wszystko w temacie Wiola (Gość). Samo życie.....

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat