metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Pati ~Pati (Gość)05.02.2017 16:26

Noo z checia sie pośmiejemy :)) i może z Waszych problemów powstanie jakiś odcinek do trudnych spraw albo zdrad :))

cytat

Jola ~Jola (Gość)06.02.2017 14:51

A ja tydzień temu poznałam takiego fajnego mechanika w pewnej firmie samochodowej . Zrobił mi ekstra autko i umówił się ze mną . Nie szkodzi że dzieciorób i żonaty, fajny jest na takie szybkie numerki.

cytat

Joka ~Joka (Gość)06.02.2017 15:38

On ma w nosie Wasze przytyki i uwagi. Jak z nim rozmawiałam znów poczuł sen życia i na nic się zdadzą te nic nie wnoszące posty.Zresztą wcale się mu nie dziwię że pewne osoby ignoruje.Jedyne co mogę napisać że to czytał i miał z tego niezły ubaw.

cytat

ktoś tam ~ktoś tam (Gość)11.02.2017 20:17

Wiadomość do Administratorów.
Proszę o zamknięcie tego tematu na forum. Poszukiwania są na innych portalach a po drugie nie chcę i nie odezwe sie do nikogo.

cytat

Marek ~Marek (Gość)12.02.2017 21:40

Patrycja, ja Cie kojarze.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat