metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Logesta ~Logesta (Gość)18.10.2016 19:25

ID Logistic (Gość) uwazaj tam w swojej firmie żeby cie jakis Ukrainiec nie wyrolował :)

cytat

IzaIza ~IzaIza (Gość)18.10.2016 20:02

Wiola,ty zadowolisz sie starym dziadem?No daj spokoj.Lepszy mlody,poczatkujacy maz.Jeszcze nie wie za wiele o malzenstwie.A juz nim zona ciora ,przynies ,wynies,kup,ugotuj.Wiec on oszolomiony nie wie co czyni.Mlodzi najlepsi.
Poza tym goscia ,ktorego szukaja powinni w dupe pocalowac,ze pokazal na czym polega sex :D bo tylko po to przyjezdzal a one szukaly,to czego nie mialy. :D Bajke mial dobra ,to i przyjemnosci rowniez mial :D

cytat

ignis ~ignis (Gość)18.10.2016 23:57

A i owszem. Zjeżdża do mnie 3-4 razy w miesiącu, zrobi mi dobrze i tak to leci. Super facet.

cytat

Marcin2 ~Marcin2 (Gość)19.10.2016 08:54

ignis wiec masz z nim kontakt?

cytat

maro ~maro (Gość)19.10.2016 08:57

izalza, wlasnie chodzi o to ze obracal tylko1 i 17 letnie. Wiadomo czy młodsze tez?

cytat

do Izalza ~do Izalza (Gość)19.10.2016 12:45

Nie stary , tak ze 20 alt starszy ,jak się ma 18 czy 20 lat to taki 4latek to fajny facet.
Rozejrzyj się po Piotrkowie, mało masz takich par...teraz rozwody dla młodszej są na topie...rozwody dla dziewczynek breloczków.I wiesz mi fajni faceci rozwodzą się z fajnymi żonami dla głupich pięknych pustaków.....tylko zastanawiam się o czym oni rozmawiają w wolnych chwilach,bo rozmów na poziomie intelektualnym trudno jest doszukać się co u niektórych par.

cytat

IzaIza ~IzaIza (Gość)19.10.2016 13:15

Rozumiem,że ty jesteś jedną z tych pustaków :D napisałaś w cały świat swoją wypowiedź!
Masz rację ,4 latek i pustak 18 letni,to ten sam wiek :D
Poza tym, WIERZ mi,że w życiu bym starego dziadka nie chciała zobaczyć u swego boku... Gdybym miała 18 lat ,to życie nic tylko chłonąć i chłonąć w inny sposób :D

cytat

do Izalza ~do Izalza (Gość)24.10.2016 09:04

A co to Cię tak bardzo ruszyło? czyżbyś miała problemy i za dużo rywalek?

cytat

Blondny ~Blondny (Gość)24.10.2016 12:27

Chyba mnie szukacie choć nie bardzo wiem czego chcecie.Każdą kobietę kocham, każdej kobiecie wszystko obiecam i każdą kobietę zostawię tak samo.

cytat

Rozalka Olaboooga ~Rozalka Olaboooga (Gość)24.10.2016 13:57

Natura ludzka jest skomplikowana, młode dziewczyny udają seks żeby mieć miłość a chłopcy udają miłość żeby mieć seks.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat