metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

IzaIza ~IzaIza (Gość)24.10.2016 21:55

O matkooooooooooooooooooooooooooo :D
Popłakałam się.Ze smiechu.
Nie mam problemow i zadnych rywalek.W kazdej dziedzinie jestem bezkonkurencyjna :D
A do ciebie blondny chcialam napisac,ze swietnie to ujales. :D Jestes genialny. Juz cie kocham i ja :D tylko zostaw te inne.Ja cie szukac nie bede :D

cytat

Do Blondny ~Do Blondny (Gość)24.10.2016 23:45

A może miałbyś ochotę się poznać ? Napisz na gg 60810516

cytat

Adam ~Adam (Gość)25.10.2016 08:51

Izalza Ty masz jakieś problemy bo tak emocjonalnie reagujesz....

cytat

Blondyn ~Blondyn (Gość)26.10.2016 11:21

Nie poznaje się przez GG .

cytat

Do Blondyn ~Do Blondyn (Gość)26.10.2016 15:05

A w jaki sposób mogę Cię poznać? :)

cytat

Blądyn ~Blądyn (Gość)27.10.2016 06:59

A po co właściwie chcesz mnie poznać?Raczej to ja zawieram znajomości.Nie na odwrót.

cytat

Do Blądyn ~Do Blądyn (Gość)27.10.2016 08:09

Hmm.. nie to nie ;) bez łaski. ;)

cytat

Wiadomość ~Wiadomość (Gość)27.10.2016 08:14

Patrycja nie możemy utrzymywać już kontaktu. Nie chcę bo mnie zraniłaś. Nie mogę się z Tobą przyjaźnić bo masz chłopaka, a wiesz na czym nasza przyjaźń polegała. Nie wiem po co mnie szukasz i nie chcę wiedzieć, tak mam żonę i dzieci. Jak spotykałem się z Tobą miałem trudny okres w małżeństwie ale wszystko wróciło do normy. Teraz rozumiesz? Jestem szczęśliwy z Magdą i nie zostawię jej dla jakiejś małolaty, która sobie zaraz nie wiadomo co wyobraża. Potrzebowałem odskoczni, żeby nie myśleć o tym, moja żona już o tym wie więc powiem i Tobie. Nie byłaś jedyna, miałem sporo takich "przyjaciółek". Z łaski swojej, nie szukajcie mnie bo nie znajdziecie, wyprowadziłem się jak najdalej żeby prowadzić szczęśliwe życie z żoną i dzieciakami.

cytat

to ja ~to ja (Gość)27.10.2016 09:51

I po ptokach "malutka"

cytat

Wera ~Wera (Gość)27.10.2016 10:44

Hahaha... Ja Ciebie zranilam?! Fajnie wiedziec... Ale ok. Nie chcesz wiedzieć, ale ja Ci powiem. Chcialam Cie znalezc tak po prostu zeby mieć z Toba zwykły kontakt. Nie chce z Tobą być... Bo właśnie... Mam chlopaka. Co nie oznacza że nie mogę mieć z Toba normalnego kontaktu. Ale dobra nie to nie. A i ja też się wyprowadziłam więc nie musisz się obawiać że kiedyś możesz mnie przypadkiem spotkac. Spokojnie. ;) I nie odpowiadaj już na to. Trzymaj się. ;)

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat