metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Paweł ~Paweł (Gość)15.10.2016 09:41

Nie sądziłem że znajdę to czego szukam. Też chciałbym się podłączyć pod prośbę użytkownika powyżej, ponieważ muszę go znaleźć. Mam nadzieję kolego że szukasz go z innego powodu niż ja. Otóż chciałem z nim porozmawiać o tym co sobie myślał. Mojej narzeczonej kiedyś obiecywał dużo, przyjeżdżał do niej sporo km, mówił że Kocha że mu zależy, że chce z nią być. Pózniej okazało się że ma żone i Magda była dla niego tylko odskocznią od codziennego życia. Osobiście znam jeszcze 3 dziewczyny które go tak samo znają jak my.

cytat

łukasz moszczenica ~łukasz moszczenica (Gość)15.10.2016 10:18

eee czyli masz kase! to moze zapodaj lokalną gazetę z ogłoszeniami lub wskocz na olx. tam jest pełno mieszkań do wynajmu po 1000zł w ładnym standardzie w porządnych dzielnicach tylko nie bierz na wyzwolenia bo tam ludzie mieszkania sprzedają po 70tyś i nikt nie chce tego "kupywać" ;)

cytat

Weronika ~Weronika (Gość)15.10.2016 21:26

Hej Pawel. Znalazlam sie w takiej samej sytuacji jak Twoja narzeczona. I zalezy mi na tym zeby go odnalezc tak samo jak Tobie. Jesli moglbys sie ze mna skontaktowac prywatnie bylabym wdzieczna. sobpat99@wp.pl

cytat

assa assa15.10.2016 22:04

Drogi Pawełku,nie sądzisz,że Twoja narzeczona przyprawiła Ci rogi? :D
A jak się wydało,to udała poszkodowaną? :D
Kogo chcesz szukać?Artura?Ty lepiej szukaj ale nowej kobiety :D
A te 3 inne też swoich facetów puszczały kantem,bo słodził im ów Artur :D

cytat

Paweł ~Paweł (Gość)15.10.2016 22:10

Nie przyprawila mi rogow bo spotykala sie z nim przede mna. Z wielkim bolem wyznala mi to dopiero niedawno. A moge zapytac czemu go tak bronisz? Moze masz z nim kontakt jesli tak podziel sie nim to wszystko wyjasnimy.

cytat

Maja ~Maja (Gość)15.10.2016 22:41

Wydaje mi się że wiem kogo szukacie.
Artur, 29 lat, pracuje w Piotrkowie w dużej firmie, blondyn, średniego wzrostu, jeździ takim ciemnym fajnym autkiem, bardzo dużo "pracuje" a jak znajdzie chwile to przyjeżdża. Nigdy nie może w niedzielę bo opiekuje się bardzo chorym tatą, ma tylko służbowy telefon i mowi ze fb nie jest dla niego... Czy to jego szukacie?

cytat

Werka13 Werka1315.10.2016 23:17

Tak. To ta sama osoba. Znasz go?

cytat

assa assa15.10.2016 23:18

Ooooo ,Maja następna ofiara :D
Pawle,nie znam nikogo takiego jak ów Artur ale skoro o nim tyle wiecie,to nie możecie go namierzyć?Dziwne :D
Podjeżdżasz pod firmę i gościa masz :D
A co do niego,to dziwne,że skoro to było przed tobą,to po co go szukasz? Co było a nie jest nie pisze się w rejestr :D

cytat

assa assa15.10.2016 23:19

No to gość wpadł jak tą samą bajkę każdej opowiadał :D

cytat

Maja ~Maja (Gość)15.10.2016 23:23

Tak znam, chciał żebym z nim pojechała w tamtym roku w góry bo miał jechać z kolegą z Pabianic jak dobrze pamiętam ale ten kolega trafil do szpitala i chcial zabrac mnie

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat