metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ Marcin14.10.2016 21:50

Witam wszystkich. Bardzo zależy mi na odnalezieniu mieszkańca z Piotrkowa. Wiem o nim tyle że ma na imię Artur, ma 29 lat i pracuje w sporej firmie, zajmuje się rachunkowością. Bardzo proszę o pomoc, to bardzo pilna sprawa. Informację proszę wysłać na e-maila mkurowski1995@wp.pl
Z góry dziękuję za pomoc

Liwka ~Liwka (Gość)22.01.2017 11:53

Blondyn, sredniego wzrostu, jezdzil takim zielonym samochodem, pracuje ponoc w jakiejs duzej firnie.

cytat

Werka13 Werka1322.01.2017 21:19

Hej Artur, jeśli miałbyś może jednak czas i ochotę się ze mną spotkać, to właśnie przyjeżdżam w czwartek na parę dni, wiec możemy się zobaczyć, tam gdzie ostatnio o 16:00 lub w piątek o 15:30.

cytat

Litości, bo nie wiem, ~Litości, bo nie wiem, (Gość)22.01.2017 23:07

czy to jakiś skecz czy poważna sprawa z tym poszukiwanym? No, wygląda to na niezłe jaja.

cytat

Ja ~Ja (Gość)24.01.2017 10:45

Poważna sprawa, nie żaden skecz

cytat

cris ~cris (Gość)24.01.2017 13:17

Dajcie już spokój chłopakowi. Jak chciał zerwać kontakt to trzeba się z tym pogodzić i to uszanować.

cytat

Artur ~Artur (Gość)25.01.2017 09:46

czego wy wszyscy chcecie ode mnie?

cytat

Pati ~Pati (Gość)26.01.2017 18:03

Chcialabym to wszystko wyjasnic. Raczej załatwianie takich spraw na tego typu portalach nie jest na moim poziomie , na Twoim chyba też nie. I bedziesz mial odwagę powiedzieć mi to prosto w oczy. Wole załatwić ta sprawe do konca. I wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Duzo sie pozmieniało odkąd nie mam z Toba kontaktu. Czekalam dziś bo myślałam ze przyjedziesz pewnie nie mogles albo nie chciales. Spoko. Rozumiem. Gdybys jednak zmienil zdanie to jutro tez bede czekac o 15:30. Na początku w ktoryms kom dalam moj nr GG. Wiec jakbyś chcial to sie odezwij. Traktowałam Cie jak przyjaciela bo myslalam, ze serio nim dla mnie jesteś... Jesli jutro nie przyjedziesz to odpuszczam. Choc wiem ze nie będzie to łatwe. Mam nadzieję ze się zobaczymy i porozmawiamy o tym. Bo nawet jesli ma byc to nasze ostatnie spotkanie to chce zeby ta znajomość zakończyła sie chociaz na poziomie.

cytat

Pati ~Pati (Gość)27.01.2017 23:46

Ok... W takim razie juz wszystko wiem. Milo bylo Cie poznac.

cytat

Kamil ~Kamil (Gość)28.01.2017 10:01

"Pati" napisał(a):


Przykro mi to mówić ale nie mogłem go namówić żeby przyjechał. A powód jest śmieszny

cytat

Pati ~Pati (Gość)28.01.2017 12:14

Spoko. To już nie ma znaczenia. :)

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat